Jump to content

Mesto za bubnjare


seba.drum

Recommended Posts

@ Frankenchrist

 

"koza na dobosu je nova, tvrda je i hrapava malo, ne znam jel to zato sto je nova ili je krs kvalitet ali ima ok zvuk."

 

Ako je bela onda je verovatno hrapava zato sto je spricana (coated), a to je u svakom slucaju pozitivno.

 

" i mozda bi za kontru kupio stalak sa pedalom sa strane da ne moram da je zatazem ili stalno drzim nogu na njoj da bi bila spustena,"

 

Ovo mi nije jasno. icon_confused.gif

Edited by Newcomer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nista komplikovano, imas malu pedalu na stalku za kontru koju kad pomeris ulevo tasovi se otvore a kad pomeris udesno zatvore se.

 

@Fiery:

Da, to sam i ja razmisljao, jeste da je prakticno ponekad, ali sto bi za dzabe puco pare ako je necu bas preterano koristiti.

A jebiga, mogao je set da buce i duplo veci, opet nisam imao para. Nazalost.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel svirao neko na SOLAR( by Sabian) ili CAMBER cinelama? Juce sam uzeo katalog u prodavnici i snimio te cinele, po vrlo primamljivim cenama. Recimo Solarov 20"Ride kosta 62€, Camberov 16"Chinese 39€, 12" Splash 24€ itd... Ne znam kakva je ponuda i kakve su cene u Srbiji ali ovde je to vise nego povoljno, mada opet ne bi da dam pare za neko sranje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel svirao neko na SOLAR( by Sabian) ili CAMBER cinelama? Juce sam uzeo katalog u prodavnici i snimio te cinele, po vrlo primamljivim cenama. Recimo Solarov 20"Ride kosta 62€, Camberov 16"Chinese 39€, 12" Splash 24€ itd... Ne znam kakva je ponuda i kakve su cene u Srbiji ali ovde je to vise nego povoljno, mada opet ne bi da dam pare za neko sranje.

Mislim da jedan studio gde imam probe ima Camber hatove, i meni se dopadaju. Ne bih znao za trajnost i tako to doduse, ali deluju dobro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa stalcima?

Koji su promeri?

 

da da, sve sa stalcima, 3 sonor skoro pa glanc nova (jedan je za hi-hat, jedan za dobosh) i jedan mapex ne bash tako dobar, sonor single bas pedala isto ide uz njega tj. jedino shto mu fali su chinele ...

 

promeri - bas bubanj 22'', a ovo ostalo je valjda 14 dobosh, 12,13,16

 

Koliko je star i u kakvom su stanju plastike?

 

Iskreno da ti kazhem, ne secam se koja je berba, od 97-99 odprilike... Ne znam na shta ciljash pod plastike, ako si mislio na omot onda su srednje, mislim, na prelazima i timpanu stoje kao kad su kupljene a na basu je nabubrela malo... uostalno, ako ti nije cim do slavije da se iscimash neki dan, da ih pogledash/odsvirash malo, dodji pa proceni sam.

 

063/8922260 mi je broj, Aleksandar se zovem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa uzecu ovde prvo sto mi eto lepo naletelo, jeftino, a i caletu cu da izmuzem sve pare dok se ne baci na renoviranje stana kad dodjemo tu, tad ku*ac. icon_smile.gif

A prenecu ih kao i sve ostalo kad se budemo vracali, kamionom, ili cu ih vec nekako poslati malo ranije, busom, ne znam ni ja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma moracu to i ovde da uzimam da stisavam bubnjeve i cinele, posto ce komsije da me lincuju (sve podnose, ali Motorhead sto mrze, ne mogu da ti opisem icon_smile.gif). To me malo smara, ali dobro, bolje da lupam po stisanim bubnjevima, nego sebi da pravim modrice po nogama ili da tresem duseke. icon_smile.gif

 

Inace eto, ako nekome treba mogu da vidim ovih dana za te gume sto se stavljaju po bubnjevima i cinelama, da se raspitam za cene, pa ako je neko zainteresovan, za nedelju dana dolazim u Bg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno da ti kazhem, ne secam se koja je berba, od 97-99 odprilike... Ne znam na shta ciljash pod plastike, ako si mislio na omot onda su srednje, mislim, na prelazima i timpanu stoje kao kad su kupljene a na basu je nabubrela malo... uostalno, ako ti nije cim do slavije da se iscimash neki dan, da ih pogledash/odsvirash malo, dodji pa proceni sam.

 

063/8922260 mi je broj, Aleksandar se zovem.

Problem je u tome sto nisam iz BG-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...