Jump to content

Tema za klavijaturiste


audion

Recommended Posts

nee seeeeri da pravis tribute za dugme! Pa zar ti nije dovoljno sto ti klinke bacaju bruseve po bini sad jos oces i da te siluju?!?! :)

Edited by Malisha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nazalost tesko je uopste naci ljude koji sviraju kljave...To je strasno,dok gitarista na svakom cosku mozes da nadjes tonu,,,jbg..ne znam ni ja sto..

p.s. jedno pitanje za sve kljavase...Ko je sve skolovan koliko svira i u koju je skolu isao ili ide...pozz

Edited by Exilion

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam zavrsio srednju i batalio u tom smeru,posto am uporedo isao i u med.skolu.Sviraam-konkretno klavijature,mada je po meni to nerazdvojivo-klavir,klavijarure,10ak godina,a sve ukupno-od svoje 8.,kada sam krenuo u muzicku.

Sve ukupno-300 godine!!! :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi,skinuo sam kompletni "Keyboard Madness"-neku vrstu video skole Jordana Rudeess-a.Ima nekih 5 delova-od toga kakvu opremu koristi,sta predlaze da se koristi,preko prakticnih vezbi za "zagrevanje",pokazivanja nekih lepih forica,do ludaka na delu-ali nista preterano(sto se,mozda,i ocekivalo od njega).Sve je na jednom super nivou,totalno razumljivo.........i "skidljivo" :) ,sto je najbitnije!!!

 

Ako nekoga interesuje,nek` pusti pm,pa cu nekako da mu posaljem!!!

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skinuo sam to pre nekih mesec dana za druga, nije ultra-mega-über skola, ali uopste nije losha stvar.

Kad vidim njegovu silnu opremu u pozadini, plache mi se samo tako :)

Takodje, ako nekom treba, neka poshalje PM :pivopije:

Edited by ogisha007

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jel tu spada i KEYBOARD WIZARDRY?

Ajde i ja da prijavim obrazovanje:

Niza muzicka za klavir,sada zavrsena treca godina srednje muzicke-teoreCki oCek,ali program mi je poprilicno "vokalno instrumentalni"...

Klavir sviram 10-ak godina,a klavijature,ono-aktivno jos malo pa 2 godine!!!

i takoo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li neko voljan da se zajebava sa klavijaturama u jednom ekperimentalnom bendu...

Od instrumenata ima bas,gitara,bubanj,violina i zenski je vokal u pitanju...Neki su i skolovani za svoj instrument...Imamo svoj studio,tako da sto se tice proba,sve je jako elasticno,svi su studenti i tako...

 

Rade se stvari koje bi najblize mogle da se objasne kao papazjanija Dany Elfmana,Fantomasa,Mr.Bunglea i kojekave dekadencije,valcera i sl. Znaci jako,jako experimentalna zajebancija.

 

Svi ljudi imaju i druge bendove,a ovo nam je svima neki izduvni kreativni ventil i tako...

 

Bend je (vidi avatar),a imate neke textove na Snazi reci...Koga zanima da cuje sta se tu radi,imam ja par krsh snimaka :D

 

Javite se na PM :D

Edited by Nezni Zaznojni Vozac FAP-a

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam i ja wizardry...

a taj roland je od mog ocuha,odustao sam od oglasa,niko se ne javlja....

a bas je turbo,ladno ima fabricke farbe pod imenom,gajde gusle zurle i td.

made to be turbo!!!!

:)

ali ima JEBACKE farbe!!!!

:da:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

svaki srpski forum ili forum na srpskom.. sem yuma je maltene narodnjacki...

 

googlaj (google.co.yu pa stane samo na naski) pa ces naci.. znam za gomilu fouruma i oglasa.. i sve to preko googla...

 

imas..

 

www.yumidi.com

www.yu-midi.com

www.rumski.com

www.muzicki-forum.com

www.oglasi.com

www.halooglasi.co.yu

 

itd......

 

you got idea!!!!

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...