Jump to content

Watain


Grobodan

Recommended Posts

bio sam odmah ispred bine i niko me ni sa čim nije ispolivao

 

Bese ispolivanih ljudi u publici ako me secanje ne vara.

 

То са крвљу,ритуалима и тим стварима је кренуло од Ловлес Даркнес турнеје..Гледао сам неке раније концерте и свега тога није било. Чак ми рече један пријатељ који је био и на концерту у Београду да је било све "нормално" :haha: . Додуше и Ерик је на ранијим турнејама пре Сворн... свирао ђитру па није ни мого да се бави другојачијим активностима.

 

Prijatelj te zajebao.

 

Inace, evo krvi jos 2002-e.

 

 

Vec sam pricao ovde, mislio sam da ne ponavljam pricu peti put, polivali su krvlju i na koncertu u Bgu 2007, to je bila Sworn to the Dark turneja, ne sumnjam da su to radili i ranije.

 

Samo tad jos nisu imali para za sve sotonje bling-blingove koje sada koriste

 

Zavisi od toga kako bling definises. Nisu bili bas na nivou na kom su sad, ali ne i daleko. Imali su prilicno komplikovanu binu sa kostima&lancima i ovim Dissection krstacama koje jos uvek koriste. Stalo sve nekako. Malo ljudi ostalo da tome prisustvuje medjutim, Setherial je tad bio vece ime a nocni bitniji nego Watain.

Share this post


Link to post
Share on other sites

^Watain poliva gresnike, ja sam jedan od njih.

 

 

Ne znam ja kakvi su bili njihovi nastupi pre 10 i kusur godina, samo sam pretpostavio da je bilo krvi, a da s obzirom na to da su imali manje kinte, manje fensi bilo ostalo.

Ali da, svedski mamini i tatini sinovi su to, ne cudi ako im je bila besna scenografija i ranije.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

' timestamp='1403167162' post='2752534']

Po meni su sada na vrhuncu karijere, uzivo su razbili.

 

Uopšte se ne slažem, na vrhuncu karijere su bili baš onda kad su došli kod nas 2007., kad je zvuk već bio malo više mejnstrim, ali je i dalje u pitanju bio black, a ne heavy metal, i slabo ko je znao za njih. Takođe su to neki poslednji momenti njihove normalnosti, od 2008. nadalje su već bili u fazonu da su izmislili black metal i da su baš oni direktni naslednici Quorthona i jedino što valja na sceni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 1 month later...

Stigao mi Wild Hunt na originalu, ubijam se od njega ovih dana pa da ga sagledam sad sa vremenske distance od izlaska pre dve godine....

 

Sad mi je još i bolji. Apsolutno svaka pesma je različita i ima neku svoju priču, neverovatan vajb i emociju, osim bukvalno par momenata u aranžmanima koje bih promenio tu i tamo savršen album, 10/10, delo za sva vremena. Btw apropo Gojkove zajedljive upadice o Bathory iznad, naslovnica je najbolji Bathory tribute ikad. Kad uleti onaj To the nights spent hunting... deo bukvalno bih umro od dobrote.

 

I nadam se da se u ovom momentu karijere neće promeniti, da će i dalje album da ide na 3 godine, sniman kod Necromorbusa.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...