Jump to content

Nightwish


Recommended Posts

Meni je Floor nekako dosadna kao pojava, dobro ona peva, ne sporim, ali nešto u vezi nje mi je baš onako klišeizirano.

 

Jbg, ja prvenstveno gledam kako će to da ZVUČI. Ne zanima me previše ni kakva je kao pojava, ni da li je dosadna u intervjuima ili što gođ. Koliko sam mogao da vidim u After Forever Floor je super odrađivala i nastupe i sve.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

+ plakanja, smaranja, raspadanja po stejdžu na ovoj i prošloj turneji.

a pa to je bilo samo pitanje vremena, od prvog nastupa je bilo mucno slusati koliko se ona napreze. :(

 

KAMELOT backing singers Elize Ryd (also of AMARANTHE) and Alissa White-Gluz (also of THE AGONIST) stepped in

to je to. ne treba dalje da traze, ova je multipraktik moze sve, kao svajcarski noz. ;-)

 

 

nadam se da ce nw uspeti makar jos jednom da dostignu ovako nesto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta mislite, koje su sanse da se Debeljaca vrati u bend?

sanse za to ce biti onda kad njoj i bendu ponestane para, kad poseta svirkama pocne da opada i kad budu shvatili da mogu da zive samo od stare slave. razni bendovi su se tako svadjali, rastajali, ali kad je ponestalo para shvatili su da jedino mogu zajedno da zarade, i onda imamo rijunione. ;-)

 

 

u prevodu:

vecina ljudi ide na tarijine koncerte da bi cula stare nightwish pesme.

vecina ljudi ide na nw koncerte da bi cule pesme iz perioda sa tarijom.

Edited by imaginos
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad će Anette da napravi solo karijeru u pop vodama, ovo bi joj bila dobra odskočna daska. Eh, šteta što nije izdržala. Pukla devojka psihički, treba biti jak i zdrav k'o konj za sve turneje, da nosiš jagnje u zubima, a ona sva svilena i nežna, i još treba da se bori da ne ostane u senci onako kršne žene i njene glaščine sa lošim engleskim akcentom.

I plus Tuomas kao šef. Pakao. Urgentna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја ову Anette никако нисам могла да сварим. А баш сам се трудила. Преслушавала нове ствари безброј пута, убеђивала себе да је то и даље онај исти мој обожавани Nightwish... Не вреди: некако ми њен глас ту "штрчи" и нема даље. Овде две дјевушке са замене су већ друга прича.

 

Него, ја нешто маштам... кад би се сад ипак спојили Nightwish и Vibeke? Зашто то неће да буде?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...