Jump to content

Keep Of Kalessin


kuruz

Recommended Posts

Sto bi rekao jedan Hornbijev lik geek "Normalni ljudi imaju misljenja, mi imamo liste" :)

Jebote, pa ja nisam normalan :)

 

Nego, ako je Kolossus 9.5, onda je npr. Darkthrone - A blaze 20? :bigblue: Racunam da su to takvi kriterijumi, a po meni ovaj zadnj KOK ide izmedju 7 i 8. I to samo zbog par stvarno fantasticnih momenata(koji su cista perfekcija). Ali ostatak mi zvuci previse nabacno i pretenciozno(bez pokrica), i prosto mi ne dozvoljava da taj album preslusavam cesce. Inace, dodao bih da mi je pre-Armada period bolji, iako je ovo novo tehnicki superiornije. Ali to sam samo ja i moje subjektivno misljenje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, Blaze je 10, a da je na Kolossusu bolja produkcija dobio bi i on 10. :da:

Ne dajem ja tako lako desetke, dao sam 3 za 2 godine pisanja. Iskreno, ne lozim se da sam neko novinarsko mudo, pisem zbog promosa i ljubavi prema MS ekipi :) ali trudim se da odrzim neki nivo i ne lupam najvise ocene albumu koji mi se svideo na jedno slusanje.

I ne bih poredio DT i KoK, gledam sta bend zeli i u kom se smeru krece, pa na kraju koliko se uspelo u tome, a ta 2 benda nisu u istim sferama. Za mene su 10-ke remek dela, albumi koje cu slusati godinama, a Kolos meni sigurno ide u tu kategoriju.

Naravno subjektivno :da:

Edited by Grobodan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isuvise neznom :bigblue:

Znas kako, meni su 9 i 10 rezervisani za top class albume. Onda ide velika praznina, pa tek 8,7,6... postujem tvoje misljenje, ono je bilo samo zezanje. Prosto, Kolossus mi nije legao kao neki ekstra album, i to je to. Vjerujem ja da je album odlican, cim dobija brdo pozitivnih recenzija na netu. Ali ja eto ne vidim po cemu je on, kao i uopste KoK, nesto za dizanje u nebesa. Eto, ta njihova stara faza mi je dosta dobra, Armada je (posebno u odnosu na Kolossus) vrlo kvalitetan album, al sto ne bi rekli englezi - nothing groundbraking(ak' sam dobro napisao).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...