Jump to content

Keep Of Kalessin


kuruz

Recommended Posts

  • 1 month later...

Sad ako su se 'izdvojili' od brda bendova, znaci da su dobri? MTV je sigurno najbolji pokazatelj njihovog kvaliteta u BM okvirima.

 

Prvi album najvise volim, poslije toga je sve gore i gore. To sto se nekom svidja put kojim su krenuli, njegova stvar. Meni je to sranje, i cao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Previše si black metal za nove radove.

Nije tako, i ti to dobro znas Grobe. ja kao zadrti bleker da npr. hvalim COF i njihov Godspeed album, a ne valja mi KoK :haha: Prosto me iritira njihov post-Armada stil svirke, zvuci mi ogavno i pederski.

 

Al zato prvi album objasnjava neke stvari. Black Desire dodje i lupi kako su se izdigli iz gomile bendova, a kladim se da nije ni preslusao prvi album. Evo jedne stvari, pa sami procjenite kolika je to gomila bendova koja pravi sl. muziku :haha:

 

http://www.youtube.com/watch?v=a746cxWDIjM

 

Mada u sustini preporuka za kompletan album. Ovo dere uzduz i poprijeko njihvou citavu diskografiju, a i sire.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije tako, i ti to dobro znas Grobe. ja kao zadrti bleker da npr. hvalim COF i njihov Godspeed album, a ne valja mi KoK :haha: Prosto me iritira njihov post-Armada stil svirke, zvuci mi ogavno i pederski.

 

Al zato prvi album objasnjava neke stvari. Black Desire dodje i lupi kako su se izdigli iz gomile bendova, a kladim se da nije ni preslusao prvi album. Evo jedne stvari, pa sami procjenite kolika je to gomila bendova koja pravi sl. muziku :haha:

 

http://www.youtube.com/watch?v=a746cxWDIjM

 

Mada u sustini preporuka za kompletan album. Ovo dere uzduz i poprijeko njihvou citavu diskografiju, a i sire.

 

Šta znam, to je tvoj dojam. Moj utisak jeste da su uhvatili neki svoj stil koji je bio u naznakama do Reclaim i super ga iskristalisali od Armade pa nadalje, i jesu mi posebniji sad nego što su bili na prvom albumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rekoh da to sto su sad 'posebni' ne znaci da su bolji.

 

No kako god obrnes, moj gl. cilj je bio da malo bacim u prvi plan ovaj album koji je nepravedno zapostavljen. Cim se spomene KoK, svi odma pricaju o Armaid, Kolosusus, Reptilianu (il kako li vec). A prva faza ko da im je gubava :haha:

 

Samo tolko, my 2 cents.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kul su to albumi ali u to vreme je to bio neki standard i sve je to lepo...ali ovo sto KoK radi danas jeste i posebno i jedinstveno i originalno, oni sa bubnjem, gitarom i basom zvuce epskije od 90% bendova koji se tako zarko trude i koriste simfonije i ostala cuda.

 

O vokalu i da ne govorim, Thebon moze sve! Covek zna znanje i jedan je od naj vokala danas u metalu.

 

Ne govorim da su stari albumi losi, ali jednostavno zvuce kao samo jos jedan black metal iz Norveske, koji je i tada bio i odsviran i presviran i sta ti ja znam.

 

A ako hoces da budes zapazen danas ne mozes da sviras black metal iz 96'. Sviraj nesto novo, nesto svoje, ostavi trag.

  • Upvote 3
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 4 months later...

Sad sam izbacivao neko smeće iz sobe i bacao nepotrebne stvari, i dok sam preturao po fioci nadjem ovo.

 

13112011170.jpg

 

Mislim da je to za mene bio najbolji kombo koncert ikada(Arsis,Morbid,Keep,Grave). A istog toga dana cini mi se da smo ovo kupili ja, Gojko, Jaroslav i jos dvoje ljudi ne mogu tacno da se setim ko. :D

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...