Jump to content

Savatage


NeSa

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Набавио сам неки снимак из Њујорка 1990. цео концерт, Крис Кефери пева 'Power Of The Night', а Џон Олива свира гитару.

 

Actually, taj snimak je iz Anahajma, lepo chovek kaze par puta tokom snimka ime grada ;)

 

dodushe, nije iskljuchivo da su i u Njujorku to radili.. Da li i tamo gostuje Rej Gilen na "Strange Wings"?

 

Ja vecheras odgledah pomenuti snimak iz Anahajma, Jon pijan ki dupe jadan, extra zebancija :)

 

Svirao bubnjeve na obradi Cepelina(RNR), dok pevao Gilen i svirao dzitru upside down na Pavah Ov Dah Nite, a pevao Caffery :rockdevil:

 

Inache, jedino me iznervirao shto vokalno totalno upropastio "Gutter Ballet", ok je da sa onak'im pijanom glasom peva i radi shta 'oce sa "She's In Love" il' "Sirens", al' onak'a genijalna pesma il' da se radi kako treba, il' da se uopshte ne radi! Molim lepo : )

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa ne znam...ne mogu da ti garantujem da je to isti link sa kog sam i ja skinuo..chini mi se da sam ja sa darkneshto nekog bloga skidao, pun k. video bootlega tu ima, ali se ugasio skoro... Ja sam ovo iskopao preko blogsearcha.. nisam ni proverio linkove..tj. proverio sam samo dal su zivi...

 

Predlazem da probash opet da skinesh ta dva koja te zezaju.. ne znam kako da ti pomognem..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skidala po drugi put i ne vredi :(

I dalje isti error - i na kraju nadjem gde si nasao na netu linkove - ista stvar, i drugi korisnici su se javili i rekli da imaju isti problem.

 

Jebiga, nije mi sudjen :( :(

 

Ali ne predajem se :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krajem aprila, pocetkom maja putujem italija-francuska-spanija i tako se nadam da cu naleteti na bilo kakav merch vezan za ovaj bend :D

Искористи кад не будеш имала факултативу да пробазаш по Барселони у потрази за тим. Ја нисам стигао да нађем нешто честито тамо.

Нашао сам био у Верони једну солидну пордавницу са повеликим избором, али су им мајице биле прескупе.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Rna - vec sam dobila od par ljudi par lokacija za "shoping", medju kojima je i Jabba the Hut - thanx man!! :D

 

Danke za linkove :D

Anyway,imam ja negde po sobi Philadelphiu i Munich i josh neshto valjda...ako uspem to da nadjem + me ne mrzi da uploadujem dobicjete linkove ;)

 

Ako ikome treba naravno...

 

Hehe, uvek treba :D

 

Nego linkovi kad se spajaju imaju password, a on je: darkbattm14.blogspot.com

 

Thanx!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...