Jump to content

Space Eater


RNA

Recommended Posts

pa uradili smo split i sa sa ribarima iz ukraine al to jos nije izaslo...

 

troo bendovi - to nisam niti izmislio niti pomenuo na ovoj temi ja,koristim taj izraz namerno...

 

nisam rekao da neterba svirati i izdavati ,rekao sam sve i da si svirao 100000000 certova po japanu i majdampeku i da si izdao 37 albuma nisi nist abolji lik od bilo kog lika koji jos uvek skace na koncertima i mase glavom,

ne zato sto sad svi moramo da se ponasamo isto itd,vec sto mrzim snobovske fore...

 

Ispade na kraju da ste vi za sve nas koji smo kurac - klasa, po vasem misljenju naravno, pa kako onda ocekujete da budemo u produktivnim odnosima i da saradjujemo itd?

 

Evo lepo te molim...NEMOJ VISE DA POSTUJESH NA NASHOJ TEMI...ako nesto ne volim to je da mi(nam) neko trpa reci u usta. Ti misli sta hoces o nama ali nemoj da izmishljash nashe stavove.

 

BTW Troo i ta sranja su najgluplja stvar u muzici...a ima ih josh (glupih stvari)...

 

Vozdra!

Share this post


Link to post
Share on other sites

a sta znaci biti ''troo''bend?

fora je svirati u svakom brlogu,usvinjavati se za fanove i sa fanovima,rigati po glavama ljudi,bacati se u moš,i izigravati seosku budalu sa tekstovima ala ''baka mi šila djemper pred bozic'',a kad ti dodje dobra izdavacka kuca ti ces odbiti ugovor jer ondak nisi troo.eto vam gorgorot,troo 15godina,a pevac otkrije da je pedercina i da ima modnu konfekciju.a hellhammer siluje 13-godisnju decu po sumama, to je i dalje troo?

jel znate da pevac kanibala kad se posece tokom brićenja odma stavlja alkohol i vatu,da krvca stane,i pravi grimase dok ga rana pecka.troo je u picku materinu.picka zadrigla.

 

:)

 

Svaka čast.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam rekao da neterba svirati i izdavati ,rekao sam sve i da si svirao 100000000 certova po japanu i majdampeku i da si izdao 37 albuma nisi nist abolji lik od bilo kog lika koji jos uvek skace na koncertima i mase glavom,

ne zato sto sad svi moramo da se ponasamo isto itd,vec sto mrzim snobovske fore...

 

Je l' ti nama pokušavaš da prodaš priču da u suštini to što Space Eater ima album izdat za švedsku izdavačku kuću i što će za istu izdati i drugi vrlo brzo ne znači da su bolji bend od nekog benda koji to nije uspeo, kao što je Daggerspawn?

 

Znači.

Share this post


Link to post
Share on other sites

heheeh space eater je uspeo ? a pa strava hehe

 

sa daggerspawnom sam mogao i mogu da sviram po evropi (na zalost uvek smo morali da odbijamo jer niko en zeli da napusta obaveze vezane za fakultet,i izdajem albume i sl-album smo snimili sad cekamo da se isproducira a kad ga cujes usraces se pa neces prdeti ... DS i SE se nemogu uporediti nikako prvo zbog pravca muzike itd...

 

u svakom slucaju resen sam da posto vise nemam obaveza sa fakultetom ,stvaram i sviram sa nadimacem i to prilicno rapidno,ko sto vidite spremamo se da otpeglamo nekoliko certova u okolini SR ,a sl god ceska,italija itd ...

ali za mene to nece biti uspeh -uspeh mi je da sviram (tj pewam) dokle god mi prija i to je to.

 

ali cela moja prica nema veze sa ovim gore recenim ,ja sam samo naglasio sam se izgleda zeznuo kada sam pomislio da bi S.E svirao sa drugim bendovima istog zanra i ponasao se kao da je jedan od nas ,a ne bend "koji je uspeo" itd bla bla

 

nemamo sta vise da pricamo samo cemo spamovati

uzivajte

Share this post


Link to post
Share on other sites

Знаш како, Дачо, никад нисмо одбили да свирамо са било ким и, што Буца рече, немој сам да измишљаш наше ставове кад су заправо твоје предубеђење о нама. Ја немам проблема да наступам и са грајнд и са поп бендовима на истој бини (као што је и до сада било), докле год они испоштују нас, као што ћемо и ми њих, што би је л' те требало да буде и нормално. То што ми можда имамо нека мало другачија виђења добре свирке од неких, то је друга прича. Нама једноставно није довољно да нам неко понуди гомилу пива, а да свирамо на неким кршевима и да то буде добра свирка. Добар провод - можда, али добра вирка никако.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Знаш како, Дачо, никад нисмо одбили да свирамо са било ким и, што Буца рече, немој сам да измишљаш наше ставове кад су заправо твоје предубеђење о нама. Ја немам проблема да наступам и са грајнд и са поп бендовима на истој бини (као што је и до сада било), докле год они испоштују нас, као што ћемо и ми њих, што би је л' те требало да буде и нормално. То што ми можда имамо нека мало другачија виђења добре свирке од неких, то је друга прича. Нама једноставно није довољно да нам неко понуди гомилу пива, а да свирамо на неким кршевима и да то буде добра свирка. Добар провод - можда, али добра вирка никако.

 

 

brate znam ja dobro kako izgleda kad neki bend nece na odredjenim mestima da svira i to je ok,sa DaggerSpawnom je uvek bilo (i uvek ce biti) nikad prvi nikad zadnji ne sviramo(osim ako nije sa strancima),nikad danguba itd,zelimo samo dobru opremu itd - al to malo smara.

sa nadimacem je drugacije smatram da su mesta kao sto je danguba sasvim ok za tres svirku ako se popuni (a znam da jeste isao sam nekoliko puta tamo na tres certove i bilo je do jaja) living rum...jbg malo previse kafic itd ali takodje je do jaja ako bude krcato:P,ni nadimac nece svirati prvi ili zadnji(osim sa strancima) i nece svirati na kurac opremi...

 

ok je to da imate svoje prohteve i tako to ,al nekada su ti prohtevi malo nerealni(za SR) ne smeta meni sto vi postavljate standarde vec sto ste se vinuli malo previsoko za svoja krila(bar neki) ,sto se mene tice jako je lepo sto ste potpisali za ok label itd,stvarno mi nijednog trena nije bilo krivo-cak naprotiv,al to sto ste potpisali za njih ne znaci da ste iznad ostalih bendova ovde, napravite pesme koje su toliko dobre da su za klasu iznad svih ,i onda cete biti bolji od raspalih tres bendova koji sviraju za pivo..mislim ja podrzavam bendove i muziku a ne pojedince,i uvek mi je drago da poslusam dobar domaci bend.

 

ovo nije upuceno direktno tebi vec je samo konstatacija na postove drugih ljudi na ovoj temi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
brate znam ja dobro kako izgleda kad neki bend nece na odredjenim mestima da svira i to je ok,sa DaggerSpawnom je uvek bilo (i uvek ce biti) nikad prvi nikad zadnji ne sviramo(osim ako nije sa strancima),nikad danguba itd,zelimo samo dobru opremu itd - al to malo smara.

sa nadimacem je drugacije smatram da su mesta kao sto je danguba sasvim ok za tres svirku ako se popuni (a znam da jeste isao sam nekoliko puta tamo na tres certove i bilo je do jaja) living rum...jbg malo previse kafic itd ali takodje je do jaja ako bude krcato:P,ni nadimac nece svirati prvi ili zadnji(osim sa strancima) i nece svirati na kurac opremi...

 

ok je to da imate svoje prohteve i tako to ,al nekada su ti prohtevi malo nerealni(za SR) ne smeta meni sto vi postavljate standarde vec sto ste se vinuli malo previsoko za svoja krila(bar neki) ,sto se mene tice jako je lepo sto ste potpisali za ok label itd,stvarno mi nijednog trena nije bilo krivo-cak naprotiv,al to sto ste potpisali za njih ne znaci da ste iznad ostalih bendova ovde, napravite pesme koje su toliko dobre da su za klasu iznad svih ,i onda cete biti bolji od raspalih tres bendova koji sviraju za pivo..mislim ja podrzavam bendove i muziku a ne pojedince,i uvek mi je drago da poslusam dobar domaci bend.

 

ovo nije upuceno direktno tebi vec je samo konstatacija na postove drugih ljudi na ovoj temi

 

ako te riba ostavila,il si se šnjom posvadjo,ne smaraj ljude z gluposti.o svom bendu prićaj tamo di je on,ne o spejs iteru.drugo,nadji nešto,mandovke se jebu za flašu dve piva a i manje.a opet lepo tebi lepo njima.to ti dodje ko troo svirka,samo malo vlaznije i napaljetije.i biseva mozes kolko hoces.nema predgrupa,osim ako nije gengbeng ili redaljka.znaći,za nju si headliner u svakom slućaju.

 

VOZDRA SVIMA.

ODLAZIM S FORUMA.GOMZBO!

OVO JE MOJ POSLEDNJI POST IKAD,SAĆUVAJTE GA!!!

SEĆAĆETE ME SE JEDNOG DANA.SVI.!!!

SPACE EATER ZAKON SVI OSTALI GOLE PIĆKE!!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

brate znam ja dobro kako izgleda kad neki bend nece na odredjenim mestima da svira i to je ok,sa DaggerSpawnom je uvek bilo (i uvek ce biti) nikad prvi nikad zadnji ne sviramo(osim ako nije sa strancima),nikad danguba itd,zelimo samo dobru opremu itd - al to malo smara.

sa nadimacem je drugacije smatram da su mesta kao sto je danguba sasvim ok za tres svirku ako se popuni (a znam da jeste isao sam nekoliko puta tamo na tres certove i bilo je do jaja) living rum...jbg malo previse kafic itd ali takodje je do jaja ako bude krcato:P,ni nadimac nece svirati prvi ili zadnji(osim sa strancima) i nece svirati na kurac opremi...

 

ok je to da imate svoje prohteve i tako to ,al nekada su ti prohtevi malo nerealni(za SR) ne smeta meni sto vi postavljate standarde vec sto ste se vinuli malo previsoko za svoja krila(bar neki) ,sto se mene tice jako je lepo sto ste potpisali za ok label itd,stvarno mi nijednog trena nije bilo krivo-cak naprotiv,al to sto ste potpisali za njih ne znaci da ste iznad ostalih bendova ovde, napravite pesme koje su toliko dobre da su za klasu iznad svih ,i onda cete biti bolji od raspalih tres bendova koji sviraju za pivo..mislim ja podrzavam bendove i muziku a ne pojedince,i uvek mi je drago da poslusam dobar domaci bend.

 

ovo nije upuceno direktno tebi vec je samo konstatacija na postove drugih ljudi na ovoj temi

Ето, све што си написао овде се слаже са оним што смо већ сви изнели и не видим онда у чему је проблем.

 

Једина ствар коју бих у твом излагању донекле оспорио је да су услови нереални за Србију. Уопште нису нереални и то се показало у више наврата. Е, сад, ако ће инсистирање на њима значити да ћемо свирати који пут мање на местима где смо већ свирали икс пута, нека буде тако. Није нам стало да по сваку цену свирамо. А заиста смо се нагледали свега и свачега: никакве опреме, тонаца који везе немају са својим послом, бендова који су го курац у сваком погледу, бендова који најосновнији договор и сатницу не могу или не желе да испоштују јер су умислили да су неко и нешто (видиш, то се нама никад није десило, све и да смо неке умишљене звезде), непсособних организатора који не могу да саставе редослед бендова... да не набрајам даље. Опет, када достигнеш неки музички, свирачки, наступни и какав све не ниво, заиста ти није стало да трпиш све и свашта само да би свирао. Довољно је само што нисмо свирали у Београду 14 месеци, мислим да то све говори.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

pazi ako meris tako onda idi i sviraj od japana do brazila:P

 

i ja imam iza sebe i dvd i split cdove i kasete izdate i uzivo album koji je izdat i album koji je snimljen i koji kida a sva ta izdanja su bukvalno od makedonije turske do kanade itd..pa sta ? kome to sta znaci ja tamo ne sviram i nezavisim od njihove scene..

 

 

u svirke ne racunam svirke sa 202...ali ok underdeath je imao 150+ svirki kao i hatred pa su opet za klasu ispod "tr00" bendova..

 

opet ti kazem nije mi jasno sta oces da kazes,da vi imate prava na bolju tretman jer ste izdali neki cd il sl? :P heheeh

 

Jebote...gleam sad sta je ovaj covek napisao i ne mogu da shvatim sta je pisac hteo da kaze...Mislim po cemu su ti tvoji Tr00 bendovi za klasu iznad keve ti????Po sviranju sigurno ne,a bogami ni po pesmama (mozda si mislio na to sto povremeno idu/te u Makedoniju i Bugarsku,mislim ne znam).Aj leba ti pojasni,ako ti nije frka??

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislio sam na pesme koje nisu kopije metalike, a naziv 'troo" sam kao sto sam vec napomenuo koristio sarkasticno...

ok su meni i hatred(cak sam bio na svirkama 2002 il nesto pre) i underdeath ali zvuce kao kopije metalike bar su tako zvucali kad sam ih slusao ,nisam odavno ali to nemenja cinjenicu da nisu previse originalni..

 

i da ,po kvalitetu pesama jesu iznad ,bas sam juce citao tekstove pesama jednog od ova dva benda i ono,lepo ali 1000 put da neko nabaca gomilu motiva koji su vec izlizani...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не бих да се упуштам у ту врсту расправе овде, али нађи ми један треш метал бенд било где у свету данас да је ишта оригиналнији од осталих. Узгред, Underdeath већ дуго не постоји, а Hatred је напредовао десетинама пута од 2002. Тад смо свирали са њима, док је још постојао After Life, и био сам згрожен њиховим свирањем Металике на првој свирци. Искрено, и стил њихових песама се доста одлепио од Металике, сва срећа.

Share this post


Link to post
Share on other sites

gledo sam ja afterlajf u barutani ,tu svirku cu zapatiti zbog benda "13" koji je mozda nesto najgore sto sam ikada gledao ,mislim tad mi ih je bilo zao a sad kad pogledam ne shvatam organizatore:P dobar je tad bio i azazel..:)

 

hmm sabbat (ENG) ima super tekstove dosta kvalitetnije od ostalih, dok npr violator(BRA) je odlican a tekstovi su cist sablon,ali imaju duh...jeste tesko biti drugaciji ,pogotovo danas ,ali mora se pokusati..

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislio sam na pesme koje nisu kopije metalike, a naziv 'troo" sam kao sto sam vec napomenuo koristio sarkasticno...

ok su meni i hatred(cak sam bio na svirkama 2002 il nesto pre) i underdeath ali zvuce kao kopije metalike bar su tako zvucali kad sam ih slusao ,nisam odavno ali to nemenja cinjenicu da nisu previse originalni..

 

i da ,po kvalitetu pesama jesu iznad ,bas sam juce citao tekstove pesama jednog od ova dva benda i ono,lepo ali 1000 put da neko nabaca gomilu motiva koji su vec izlizani...

 

Sto se tice originalnosti,lepo je srocio Bosko,tako da nema potrebe da ponavljam.

A pre nego sto zagledas tudje,pogledaj u svoje dvoriste.Sviras u Nadimacu,hoces reci da ste nesto preterano originalni?Takvih ima na svakom cosku evrope.O kvalitetu muzike ne bih pricao,posto ovo sto sam cuo od vas,po meni nema veze sa kvalitetom.Ali dobro,ako je neki zajeb u pitanju,moja greska.Mozda ja ne umem da prepoznam kvalitet.

Daggerspawn nisam slusao,posto nisam ljubitelj death metala,ali zaintrigirao si me sada,i bas cu vas preslusati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmm, pa mislim da je NadimaC originalan ,za pocetak tekstovi su na srpskom pisani su u saljivom stilu a ustvari se bave ozbiljnim temama (ima i poneki saljiv) ,mozda si slusao NadimaC ranije al OVAj nisi jer nisu isti ljudi... mada za tvoj standard nismo kvalitetni tako da nemoj ni da se trudis da nas poslusas..

 

poslusaj daggerspawn,neverujem da ce ti se svideti s obzirom da se meni ne bi svideo novi album sonate artike il sl ,jer ne slusam tu vrstu muzike..al aj pa poslusaj

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tekstove na srpskom ima i Bombarder.I radio ih je davno pre vas.Saljivih tekstova imas u svakom bendu.To ti nisu nikakva merila originalnosti,i to sto pricas nije nista novo,i moglo bi se reci i da je prezvakano.Koji Nadimac sam slusao nemam pojma,nesto sam skidao sa vaseg topica,ali ono sto sam cuo je ravno katastrofi.Nema to veze sa mojim standardom,vec sa cinjenicama.

 

Slazem se da mi se Daggerspawn verovatno nece svideti,ali kvalitet se moze prepoznati i u muzici koja ti se ne svidja.Meni nije problem da kazem da je nesto dobro i kvalitetno,cak i ako mi se muzicki izrazaj ne svidi.

 

Novi album Sonata Arctice se ni meni ne bi svideo,tu se barem slazemo.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislio sam na pesme koje nisu kopije metalike, a naziv 'troo" sam kao sto sam vec napomenuo koristio sarkasticno...

ok su meni i hatred(cak sam bio na svirkama 2002 il nesto pre) i underdeath ali zvuce kao kopije metalike bar su tako zvucali kad sam ih slusao ,nisam odavno ali to nemenja cinjenicu da nisu previse originalni..

 

i da ,po kvalitetu pesama jesu iznad ,bas sam juce citao tekstove pesama jednog od ova dva benda i ono,lepo ali 1000 put da neko nabaca gomilu motiva koji su vec izlizani...

 

Brate ne znam kad si ih ti slusao...tj pre koliko godina..ali sada Hatred nema veze sa metalikom,a i kakve veze ima i da zvuce priblizno ko metalika??I zvuce navezbano i superiorno uzivo,kao i na albumu naravno

a sto se tice nadimaca...originalnost...NE!!

ps- idi ti brate odsviraj za gajbu piva i sve ok

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate ne znam kad si ih ti slusao...tj pre koliko godina..ali sada Hatred nema veze sa metalikom,a i kakve veze ima i da zvuce priblizno ko metalika??I zvuce navezbano i superiorno uzivo,kao i na albumu naravno

a sto se tice nadimaca...originalnost...NE!!

ps- idi ti brate odsviraj za gajbu piva i sve ok

poz

 

 

...

 

nemam drugi komentar nego da uzmes pistolj ili cekic i da se tuces u glavu

Share this post


Link to post
Share on other sites

bombarder peva o vragu i silama zla itd bla bla bla ,nadimac nema veze sa tim,ima drugaciju vrstu tekstova

 

Pa jebiga,ubacicu i ja u svoje tekstove stihove o kvalitetu deterdzenta i o svrsavanju u carapu,pa cu ici okolo i pricati kako je moj bend originalan.Kakve to crne veze ima sa originalnoscu?Originalno treba biti sve,a ne samo tri stiha u pesmi.A i po tome niste originalni,takvih tekstova imas koliko ti srce pozeli.

 

Nego,preslusah ja Daggerspawn.Nazalost,sjeban mi flash nesto,pa ne mogu na myspace slusati.Nadjoh na youtube neke vase live snimke.Od kada su ne znam,ali jebiga samo to nadjoh,pa cu to i prokomentarisati.

Dakle,muzika mi se definitivno ne svidja.Brutal death je nesto sto ne prija mojim usima.Ali moram priznati da dobro zvucite.Live ste uigrani,fino to sve pici,a i muzika ne zaostaje nista po pitanju kvaliteta (u poredjenju naravno sa bendovima slicnog pravca).Ali,onda dolazimo do one stavke po kojoj si ti napusavao nekoliko bendova ovde,a po ovome sto sam video i cuo nemas apsolutno nikakvo pravo.To je naravno,originalnost.Vi ste jedan najobicniji brutal death bend,koji nema ni trunke originalnosti u sebi.Al' ni trunke.Takvih imas na sve strane ove nase planete.A koliko vam pevac imitira Corpsgrinder-a iz Cannibala,o tome da ne pricam.Vokalno,izvodjacki,cak i stav tokom nastupa mu je isti.I gde je tu originalnost?

Ponavljam,ovo su snimci sa youtuba koje sam nasao,i komentarisem njih.Sutra cu vam preslusati snimke sa myspace-a pa cu i to prokomentarisati.

 

Suma sumarum,definitivno nemoj vise nikoga prozivati i napusavati,jer na to nemas pravo.Gledaj u svoje dvoriste,i trudi se da guras svoj bend i svoju muziku.

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...