Jump to content

Ondskapt


kasapin

Recommended Posts

Duga je nasa ruka, i teska kad zatreba.

 

Znas kako, meni su svirke generalno crnjak. Al nevezano za to, neki bendovi su predvidjeni da se slusaju solo u odgovarajucim uslovima. Jer ako Ondskapt kojim slucajem ne bi svirali kako treba(plus uboli zvuk isl.), smorio bih se totalno. Da ne kazem kako bi me smorilo da oko sebe gledam svakave pacijente sa korps pejntovima i pogledima iz tudje glave. Jebi ga, nisam ja u tom filmu :da:

 

Mada sto ja ovo pricam kad i ne postojim :haha:

Edited by morbid god

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste da ima kojekakvih pacijenata po svirkama ali ne ideš valjda zbog njih... ja se koncentrišem na one dobre strane, loše zaboravim odmah.

Jebes ga, metal muziku iskljucivo volim da slusam na zvucnicima il sluskama. Svirke me smaraju zbog atmosfere, ozvucenja isl. Vezano za to, volim ponekad da podjem na elektroniku. Tu se iskacem kao lud, atmosfera je opustena, zvuk totalno ludilo, brdo dobrih picki..

 

http://www.youtube.com/watch?v=oWFtuFEB1C8&feature=related

Edited by morbid god

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima i dlaka svoju fiziološku funkciju, bez brige icon_biggrin.gif Skraćivanje je jedno, depilacija drugo, i nema nekog higijenskog smisla u slučaju pazuha. Da lepše izgleda, lično mislim da ne. Dobro, ja sam čovek bradat pa sam pristrasan. Ali ovo je tema o bendu, pa ću se i na to nadovezati - kako će oprati te fleke sa bele košulje? no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

OSMOSE re-izdaje prva 2 albuma :rockdevil:

 

ONDSKAPT_Dracocover250.jpg

Re-issue under Digipack CD and Gatefold Double LP including brand new layout and complete lyrics.

The Digipack CD version might arrive very soon.

 

ONDSKAPT_Dodenscover250.jpg

Re-issue under Digipack CD and Gatefold Double LP including brand new layout and complete lyrics.

 

DigiCD i double LP sa nanovo dizajniranim bukletom, must have :da:

Edited by morbid god

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja cu zadrzat i stare diskove, obzirom koliko sam truda i vremena ulozio da ih nadjem :haha: Aj vazi, javljam kad to novo sranje pristigne. Mada jos nema datuma kad izlaze, vjerovatno nece jos za mjesec il dva.

 

Gojkas, za slucaj da budem porucivao i LPs - kakvi su ovi iz OSMOSE sto se tice slanja i pakovanja vinila? Jer ne bih da mi ploce stignu u prahu..

Edited by morbid god

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...