Jump to content

Omiljeni DVD? (bendovi)


Metal_Heart

Recommended Posts

Metallica - Cunning Stunts (ovaj gledam bar jednom dvaput nedeljno, obozavam ga, sav onaj scenski nastup icon_rockdevil.gif a i pesme koje su svirali)

 

Metallica - S & M (ovo kad slusham na 5.1 surround najezim se koliko nenormalno fantastichno zvuchi brrrr) + ima do jaja dokumentaratz icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Tako je Dujo! icon_biggrin.gif

 

Sto se tice Dimmu-a, nista posebno stvarno. Mislim, klasika, kao i svi ostali DVD. Isto ko Stratovarius, Hammerfall (ona prva 2 komada) i ostali. Samo sto Strato ima Jensa Johansona koji je ludji od kompletne Dimmu ekipe mhihi.gif Lik je ladno napravio eksploziv i digo u vazduh klonju icon_smile.gif I sve je to lepo dokumentovano na DVD-ju icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pod obavezno:

Tankard-Fat Ugly and Still alive!

Looodilo icon_smile.gif))))))))))........

Najjaci DVD ikad icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

U pored toga pod obavezno

Kreator - Live Kreation

Overkill - Wrecking Everything Live

Hypocrisy - Virus DVD (ima odlican koncert na tom bonus disku koji se dobija,bruka kolko dobar

icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Sta su ti panterini 3 vulgar videos? svi pricaju o tome! gde to im a da se nabavi?

probacu preko neta...

kmeeee

icon_cry.gif

ocu ja!  violent.gif

 

Misliš "3 Vulgar Videos Hrom Hell" ? Tu su ubacili sva 3 home videa + 'cert iz Moskve...

 

- Cowboys From Hell

- Vulgar Video

- 3 Watch It Go

- Live At Monsters In Moscow 1991 (sa čuvenog koncerta pred milion ljudi)

 

 

 

 

 

Slažem se za Visions Of The Beast i Dream T. Strava je uradjen i Early Days od Maidena. Dodao bih još Blackmore's Night - Castles & Dreams. Ima dosta dobrih, ja sam tek počeo da nabavljam! icon_wink.gif

 

Najviše mi je smor kad izdaju DVD na dual layer diskovima pa likovi koji kopiraju izbacuju nešto od sadržaja da bi stalo na single. wallbash.gif Zar nije bolje da razdvoje na 2 singl layer-a! wallbash.gif

(e onima koji će sad da kažu "kupi original " - evotigana.gif)

Šteta što nema za male pare i muzičkih original DVD-jeva kao i filmova, onaj fazon za 99 ili 250 kinti.

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...

omiljeni dvd-ovi, hmmm, ima ih puno

evo nekoliko njih

 

Amon Amarth Wrath Of The Norsemen, izdanje na tri dvd-a, vredi odgledati njihov live nastup

Arch Enemy Live Apocalypse, ovo je prvi put da sam gledao Arch Enemy uzivo a da to nije bio neki bootleg, super zvuce!

Annihilator - Ten Years In Hell 2006, ovde nema sta nema, ceo istorijat Annihilator-a, kroz ceo dvd vas vodi Jeff Waters, pevac, gitarista, osnivac benda, koji je za novi album nasao novog pevaca...

Chimaira - The Dehumanizing Process

Dimebag Darrel Dimevision Vol 1, That’s the Fun I Have (Tribute to Dimebag)

Exodus - San Francisco, DNA Lounge 2004-03-11

Godsmack - Changes 2003 Sully Erna, covek koji me je odusevio svojim pevanjem...takodje i udaranjem bubnjeva.

n Flames - Used And Abused(In Live We Trust) 2005 jedno od najboljih dvd izdanja ikada kao i prvo zvanicno izdanje In Flames-a

Machine Head - Elegies 2005 posle koncerta na ovaj dvd sam cekao dugo, dugo ali cekanje se isplatilo, platio sam ga manje nego bootleg u Beogradu, ali sta sad...

Metallica - Live Shit, po meni jedne od najboljih svirki Metallice su zabelezene na ova dva dvd-a

Morbid Angel-Live Madness '89, mocno

Roadrunner United - The All-Star Sessions 2005 ovaj dvd me je odusevio jer nikad nisam video toliku privrzenost i profesionalizam koji su momci iz Roadrunner-a pokazali tokom snimanja albuma.

Sodom - Lords Of Depravity pt.1 2dvd no comment

Soulfly - The Song Remains Insane, prvi dvd Soulfly sa jedinom postavom koja vec opstaje 2 godine, od Prophecy-a, najsmesniji mi je onaj deo sa trubacima iz Vranja na snimanju pesme Mars na Drinu

Therion - Celebrators Of Becoming, ovde sam jedino gledao njihov live i jedva cekam koncert u SKC-u februara!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...