Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

yumetal.net forum

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

  • Replies 2.1k
  • Views 187.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • LetTheMetalFlow
    LetTheMetalFlow

    Занимљиво чути нешто овако од некога коме су последњи Дистракшн албуми одлични.   Ajoj a kad ti kažeš da je Overkill vrh , a glup ko kurac , onaj pevač ko da progutao šipku !! Destruction je klasa

  • lemmy sixx
    lemmy sixx

    Ajde onda sledi njihov primer i paljba.

  • LetTheMetalFlow
    LetTheMetalFlow

    Ma ok je sve to što si rekao , ti imaš svoj stav , kao i ja svoj , to smo utvrdili , ali nisi morao u prethodnom postu napisati da me moraju izbaciti sa ovog podforuma, a što se tiče thrash metala ,

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
comment_1737703
I da, što se tiče Incesta, i meni je daleko iza ostatka. Recimo da album ima osam remek dela, neke od najboljih thrash metal stvari koje sam IKADA čuo i koje nikako ne mogu da mi dosade, i jednu prosečnu stvarčicu kakva je Incest.

Ja stvarno ne znam,preslushavam album iznova i iznova,ali meni je Incest i dalje savrshena pesma,u rangu sa ostalima s albuma.:)

 

  • 2 weeks later...
comment_1748063
Ja se ne druzim sa veselim drugarima, a ni sa thrasherima, jer su i jedni i drugi preterali. Moji ortaci su uglavnom muzicari, fini rokeri. Imam samo jednog ortaka "thrashera", koji je u istoj meri "thrasher" kao ja (mrzi Slayer, Kreator i ostali LOSH thrash) i slusa (od thrasha) Metallicu... Inace, da prerastao sam te treserske fore i tako, sad slusam uglavnom pametne gitariste koji svojom muzikom imaju sta da kazu... Jeb'o orla... icon_uhoh.gif

 

A Kreatori (Sodomi i Slayeri) su, u fazonu, "BLAAAAAAAAAA"!!! Ljudi, bolje slusajte death metal, oni to bolje rade...

 

Ne, ne, NE!!!

 

Sodom, Kreator i Slayer i ostali sl. nisu iz istog ranga...

 

Ovo je FIN thrash sa melodijom, kvalitetima, a ne samo cista rokacina... Tj. za kasniji Exodus ne znam, ionako sam slusao samo demo sa Kirkom i prvi album.

 

Ja mrzim činjenicu da bay area stavljaju pod isti kalup kao ove evropske bendove, to nema veze jedno s drugim, Evropljani više podsećaju na black metal, nego na onaj američki thrash.

Inače, imaju i oni neki šarm, samo TO NIJE TO. Ja ne želim da kad kažem da slušam thrash, svi pomisle da slušam Kreator, Tankard, Destruction, jer ja to ne slušam i ne volim. Ne kažem da je sranje...

 

Mislim da je jako pogrešno stavljati evropski i američki "thrash" pod isti žanr... To nema veze jedno s drugim, ovi Evropljani muzikom više liče na black i death... Američki thrash je prava stvar, meni je ovo ogavno.

 

Ja ograničen? Većinu muzike koju ja slušam, ti ne znaš ni da postoji. Ne slušam Metalliku već tri godine, a Megadeth me je smoriJo pre nekih godinu dana. Nemam pojma o thrashu? Od thrash bendova slušam najviše Exodus, Testament i Legacy (same shit), Venom, Overkill, Dark Angel, Metaliku i Megadet znam napamet, a u poslednje vreme po malo i ove Tankard i Sabbat, nisu loši kao Sodom i Kreator. Ne mogu da slušam bend koji u sred pesme obrne ritam, jer ne ume da svira, a gitare im zvuče k'o iz bunara, boli me glava od toga. (Naravno, govorim o svim ovim bendovima u osamdesetim, za ovo kasnije me boli kurac, neću ni da pipam...) Slayer nikad nije pravio takve greške, istina, ali opet je ispod svih ovih ostalih bendova.

 

Izmedju ostalih postova... Ne mogu vise da quoteujem...

 

Voleo sam njegovo bubnjarenje mnogo... :/

 

RIP

 

I kako ti sada imas obraza da izjavis ovako nesto?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.