Jump to content

Rage


Elldamar

Recommended Posts

ljudi su kraljevi svaka im cast za ono sinoc, onako malo publike a oni su bili skroz raspolozeni

drago mi je da sam cuo down, set this world on fire, no regerts, soundchaser, don't fear the winter

sto se mene tice setlista je mogla biti i bolja jer je izstavljeno mnogo meni omiljenih pesama, ali kada bih ja pravio setlistu koncert bi trajao 3-4 sata

sve u svemu ja sam zadovoljan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Snimio sam i solo na "Down", kachim kasnije. Jedan od najboljih soloa u metalu, ever.

 

You're goiiiin' dooooown :rockdevil:

 

Preteska je recenica "jedan od najboljih ever",ali je definitivno jedan od najboljih u novijoj eri.Sjajan solo,jebeno sjajan.

Okaci to obavezno. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preplakacu jednom to sto nisam bio,a tako sam zeleo da cujem Smolskog kako svira :((((

Kazete da je bilo manje ljudi,steta ali stavrno steta!!!!

Не, није било мање људи. Силом прилика (непуштање напоље), сви су били ту. Међутим, гомила их је преседела њихов наступ. Металски смо ми и даље једна врло некултурна земља.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam mislim to mi nikad nece biti jasno vezano za nasu publiku i verovatno ne treba razbijati vise glavu s tim.

Majku mu Rage je to! Bar neko postovanje treba pokazati cak i ako ne slusas, a ne nas sacica jada da skace tu i peva, a ostali da bleje dole u klozetu. Ako nista drugo bar si dao tolike pare za kartu onda ostani i odslusaj sve sto ima ko zna mozda ce ti se i svidi nesto. Ali strasno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preplakacu jednom to sto nisam bio,a tako sam zeleo da cujem Smolskog kako svira :((((

 

 

Evo ti prilike :da:

 

Jebiga, kriv je snimak, ako neko zna kako bih mogao da okrenem snimak neka javi..

 

Ali bitno je da je zvuk ok, mislim, dzitra se chuje extra na snimku, i to preko ovog moba preko kojeg nikada nisam uspeo neki valjani snimak da snimim.ali anyway, otprilike kapirate kol'ko je u stvari bio dobar zvuk na Rageu!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam mislim to mi nikad nece biti jasno vezano za nasu publiku i verovatno ne treba razbijati vise glavu s tim.

Majku mu Rage je to! Bar neko postovanje treba pokazati cak i ako ne slusas, a ne nas sacica jada da skace tu i peva, a ostali da bleje dole u klozetu. Ako nista drugo bar si dao tolike pare za kartu onda ostani i odslusaj sve sto ima ko zna mozda ce ti se i svidi nesto. Ali strasno...

Pazi s ovim se slaem ako neko ranije nije čuo za bend, pa da odsluša nešto novo ali ako je neko čuo i ne sviđa mu se ona ne vidim niakav razlog što bi slušao.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi s ovim se slaem ako neko ranije nije čuo za bend, pa da odsluša nešto novo ali ako je neko čuo i ne sviđa mu se ona ne vidim niakav razlog što bi slušao.

Проблем је што 90% људи којима поменеш овај бенд и даље директну асоцијацију има само и једино на Rage Against The Machine. Ја против те заблуде већ више од 10 година безуспешно водим рат, као и за престанак блаћења честитог имена рower метала.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Say no more. Ja sam bukvalno naišao na maksimum 3 osobe koje nisu imale asocijaciju na RATM.

Da stvar bude gora tu je bilo i likova od 30tak godina. Ja naravno uvek popizdim zbog toga i objasnim.

Nije mi samo jasno kako mešaju ta dva bend kada RATM nije metal?

Sećam onog tvog pisama iz Mexa. Bar misim da je tvoje ako me sećanje ne vara.

A za Power Metal, to je već jako zajebano.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Заправо је врло просто, само нико неће јебено да схвати!

 

Моје писмо, него шта. А тада сам мислио да сам метал екстремиста. Ето у шта човек израсте. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Genijalan nastup!

Rage pratim negde od 1994. i iskreno mi je žao što nismo čuli Invisible Horizons sa jednim od najboljih rifova IKADA. (mislim, komotno su mogli da izbbace Under Control, npr.), šteta što ne čusmo Sent by the Devil, Solitary Man, Black in Mind....

Drug uhvatio palicu ovog novog bubnjara, kako li se zvaše...

Izuzetna svirka, kako god

Share this post


Link to post
Share on other sites

Проблем је што 90% људи којима поменеш овај бенд и даље директну асоцијацију има само и једино на Rage Against The Machine. Ја против те заблуде већ више од 10 година безуспешно водим рат, као и за престанак блаћења честитог имена рower метала.

 

takođe.

 

smolski je no1 gitara ovog festa, niko mu nije bio ni blizu (svaka čast pos-u)

 

akonto likova koji su spavali po hali i wcu, a duplo su mlađi (a i lakši ) od mene koji je sve vreme boravka na festu bio na nogama - ja recimo unleashed u životu nisam slušao, ali su me oduševili i eto u 30oj ću i njih početi da slušam.

problem mladih metal naraštaja je nezainteresovanost i ograničenost, a nadasve lenjost

Share this post


Link to post
Share on other sites

Genijalan nastup!

Rage pratim negde od 1994. i iskreno mi je žao što nismo čuli Invisible Horizons sa jednim od najboljih rifova IKADA. (mislim, komotno su mogli da izbbace Under Control, npr.), šteta što ne čusmo Sent by the Devil, Solitary Man, Black in Mind....

Drug uhvatio palicu ovog novog bubnjara, kako li se zvaše...

Izuzetna svirka, kako god

slazem se da je trebao da bidne invisible horizions, al bre under control je kvlt! :rockdevil:

Takodje potpuno se slazem sa tobom po pitanju ovih pesama koje si naveo a koje nisu svirali, ali zato me je onaj miks pesama na kraju odusevio :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ако је нешто требало да буде са тог албума, требао је да буде 'End Of All Days'... пардон, и та песма. 'Under Control' не бих избацио, ипак је најбоља на албуму.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...