Jump to content

Almighty Ravendark


Novaliis

Recommended Posts

A sto tako odma. Ja smatram da je religija. Neka veruju ljudi i sta oni misle da treba. To sto ni ja ne verujem u to to je drugo samo me zanima ako je vec Gorgoroth koji pale hriscanske crkve i kazu da sve sto je hrisansko treba unistiti hm... pa zasto su svirali ovde u Srbiji pred Hriscanima?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam razumeo sta konkretno hoces da pitas ali pokusacu da odgovorim.

 

Pa pred Hriscanima kako kojim? Pred pravoslavcima i drugim! Pitam sve ovo jer ovamo prosipaju muda za bubrege Satana ovo ono spaliti sve Hriscansko mrze ih dza bu a ovamo pune hale i hale ne samo kod nas vec i Evropi.

 

edit: Svirali su predamnom. Ja sam Hriscanin. Eto malo konkretniji odgovor. :bigblue:

Edited by enclave

Share this post


Link to post
Share on other sites

edit: Svirali su predamnom. Ja sam Hriscanin. Eto malo konkretniji odgovor. :bigblue:

 

Pa neće oni da traže da se na ulazu pokazuje obrnuti krst oko vrata da bi ušao na koncert. Nisu oni manji satanisti zato što su svirali pred tobom, ali ti jesi manji hrišćanin zato što si išao da ih gledaš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@gojko - Covece...nemam nameru da ti se pravdam...iz mog posta pre sta znam koliko rekao sam da blage veze nemam o cemu uopste blek metal bendovi pisu pa sam trazio misljenja i neke savete...a jedino si ti dao neke albume itd a svi ostali cute ko mule... Ja sam manji hriscanin sto sam gledao Gorgoroth? Daj covece...malo je smesno....pa to sto sam ja gledao Gorgoroth u mom slucaju znaci da sam imao pare i nisam znao kak oda ih potrosim pa sam isao na koncert. Eto zato sam isao na koncert...ortak kao ajde ja reko ajde ionako imam kes... Znaci sad sve vise i vise cela ta blek metal prica pocinje da mi bude smesna...Ne znam sto da budem iskren.

 

Totlano si pogresno shvatio poetnu pitanja nisam hteo niti ikoga da vredjam niti bilo sta samo sam pitao...

Edited by enclave

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...