Jump to content

Testament


RNA

  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Death's head punk hc? Na celom albumu ja ne čujem te uticaje nigde, a posebno u toj pesmi. Love to hate isto je dobar primer.

Pritom ne pričam napamet, kupio sam album kad je izašao i znam ga vrlo dobro.

Don't get me started on GHUA :haha:

 

Da, hc/punk.Rif na strofi cisti sirovi hc/punk. Veze to nema sa nu.Rekoh vec,uporedi to sa nekim jumpdafuckup skakutavim nu rifom pa reci da je isto.

 

Ima malcice nu-metala na albumu,ne kazem.Ali miljama je to daleko od nekog opasnog uticaja.

 

Kupio sam album i ja kada je izasao,i preslusao sam ga sigurno vise puta nego ti,i sigurno ga znam bolje nego ti zato sto sam mnogo veci Slejer fan od tebe.Sta sada sledi,da merimo ciji je kurac veci? :haha:

 

Sto se tice GHUA,e tu vec ima dosta vise nu metal uticaja.Cinjenica.Warzone klasican primer.Ko da je za Slipknot napisana.Ali nije to bitno,album je jebeni ubica.

 

Don't go looking for snakes, you might find them

Don't send your eyes to the sun, you might blind them

 

Bolestina od pesme.

 

Iako,meni su omiljene Devils dance,Bad Seed,Attitude i naravno Prince Charming.

 

A na Ritual sta da se vracamo, neki od nas su ga voleli od pocetka, pa nam je sad to prezvakana tema :P

Dobar album, Electric Crown, So Many Lies, The Ritual, Return to Serenity, As the Seasons Grey... Ruku na srce, ostale pesme su mi malo slabije...

 

Slazem se u potpunosti.Meni on vrlo dobar album,i Electric Crown i So Many Lies bas cesto slusam.

 

Low i Demonic su dva krsa,Ritualu nista ne fali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

,i sigurno ga znam bolje nego ti zato sto sam mnogo veci Slejer fan od tebe.

 

Jesi kurac. Gledao sam Slayer više puta od tebe, imam više Slayer diskova od tebe, više ih volim.

 

Low i Demonic su dva krsa

 

Low krš?

Edited by Grobodan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi kurac. Gledao sam Slayer više puta od tebe, imam više Slayer diskova od tebe, više ih volim.

 

Bring it on!!! :rockdevil:

 

Imam sve Slejer diskove,nekoliko ploca,sva video izdanja,gomilu butlega,ponosni vlasnik velike VHS kolekcije butlega,cak jos uvek imam i butlege na audio kasetama.

 

I naravno,Christ Illusion specijalno izdanje koje su,pazi sada,potpisali oni licno! Araja,King,Henmen i Lombardo.

 

Ko ih vise voli,to jebiga ne mogu proceniti.Ako ih volis da bi im dao da ti odrade bukake,onda ih vise volis definitivno.

 

Sad mi je jasno što ti se sviđaju Load i Reload.

 

Svima se ovde svidjaju Load i ReLoad,sem tebi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj CI ti je dao Vuk pe neki dan, ne kurči se.

 

:D

 

Nije ga dao tebi,vec meni.Sto govori ko je veci fan.

 

Ne reče koliko si ih puta gledao? Kome si ono beše kartu prodao?

 

Tri puta sam ih gledao.Exit,Pesta,Sofija.

U Beograd nisam mogao ici,bilo je bitnijih stvari.Ali ovo za kartu si u pravu.To sam usrao.Prodao onoj dukljanskoj jajari.Jedna od najvecih gresaka u zivotu.

 

Vise ne spominjes diskove nesto.

 

Ne voli ni Laza a on je veći stub od kojekakvih Lua za siromašne i slične gologuzije.

 

Ali nije veci stub od mene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nista ne preuvelicavam.Ne skupljam diskove,osim Slejera i Motorheda.Sve originale imam,sem poslednja dva Motorheda.Imam jos nekoliko originalnih diskova (izmedju ostalih Load,ReLoad i mocni Death magnetic) ali u principu za ostale bendove me boli kurac.

 

Dakle,imam vise diskova od tebe.

 

Dao mi je disk zato sto sam,citiram Vuka "najveci slejer fan koga on poznaje". CCPK.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Želim da pokrenem diskusiju o albumu Testamenta koji mnogo slušam trenutno: THE RITUAL.

Kao svaki pošten metalac back in the day sam prezirao pravac kojim su kretali popularni thrash i death bendovi devedesetih ali u poslednje vreme se ponovo vraćam tim radovima, u ono vreme jeste bila blasfemija izbacivati takve albume ali sad bez vremenskog okvira koji je mnogo određivao dosta uživam u albumima kao što su Heartwork i pomenuti Testamentov. Jake i hitične pesme, ceo album mi je kao celina odličan, ima neku mračnu atmosferu a Skolnik onako suptilno sjajno boji celu priču. Your turn...

 

To je prva originalna kaseta koju sam dobio u zivotu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

The Ritual, Countdown to Extinction, Black Album, Sound of White Noise, Cuatro, sve su to vise nego posteni albumi. voleo sam ih tad, volim ih i sad.

 

ja se ne slazem sa ovim nabrajanjem albuma zato sto je the ritual kvalitativno nesto drugo u odnosu na ove ostale - svi ti su streamlajnovan i komercijalnije odradjen ali stilski isti zvuk dok the ritual ima nesto sustinski novo da ponudi, to je zapravo pravi zaokret u zvuku (iako relativno blag); metalika je recimo napravila zaokret sa load (a ne sa black albumom) samo sto je njihov zaokret kataklizma

Share this post


Link to post
Share on other sites

onda su nastavili tu fazu sa low koji je super i kad im je ponestalo ideja sa zalosnim demonicom a the gathering je neka totalno ok sinteza novijeg i starijeg i bio bi fantastican i logican swan song. ovo posle mi je nepotrebno iako je poslednji skroz korektan bio kad sam ga obrnuo - ali mi se jednostavno ne slusa, nekako je beznacajan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...