Jump to content

Testament


RNA

  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Steta sto talenat trosi u JAZZ vodama.... sto se tice "Over The Wall" mislim da ti se ta solaza bas toliko svidja zato sto ima onaj deo koji se nekaoliko puta ponavlja' date=' sto itekako utice na formu te ipak kvalitetne sole koja po nacinu sviranja dosta podseca na HEAVY solazu.... :x Koliko puta upotrebih termin "solaza" smile.gif[/quote']

 

JAZZ muzicari su najbolji muzicari na svetu!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Steta sto talenat trosi u JAZZ vodama.... sto se tice "Over The Wall" mislim da ti se ta solaza bas toliko svidja zato sto ima onaj deo koji se nekaoliko puta ponavlja' date=' sto itekako utice na formu te ipak kvalitetne sole koja po nacinu sviranja dosta podseca na HEAVY solazu.... :x Koliko puta upotrebih termin "solaza" smile.gif[/quote']

 

JAZZ muzicari su najbolji muzicari na svetu!!!

 

Zar niste rekli ti i kasapin da pravi ''metalci'' ne treba da slusaju jazz :roll: :roll:

PA taj jazz sto kazete ja zovem progresiv rockom ali maniack nije izgleda slusao nikad ni Genesis niti Yes da bih zakljucio to.Pocetak pesme Souls of black je progresivan.Mene nervira Chuk sa onim dredovima. :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa imam ja pravo da iskazem svoje misljenje...

Neces mi ti to zabraniti!

Bože sačuvaj, samo trudi se da budeš malo rečitiji. Kao što rekoh, svi smo već mali milion puta konstatovali da je Testament odličan bend i stoga se nećemo vraćati valjda na to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Steta sto talenat trosi u JAZZ vodama.... sto se tice "Over The Wall" mislim da ti se ta solaza bas toliko svidja zato sto ima onaj deo koji se nekaoliko puta ponavlja' date=' sto itekako utice na formu te ipak kvalitetne sole koja po nacinu sviranja dosta podseca na HEAVY solazu.... :x Koliko puta upotrebih termin "solaza" smile.gif[/quote']

 

JAZZ muzicari su najbolji muzicari na svetu!!!

 

Zar niste rekli ti i kasapin da pravi ''metalci'' ne treba da slusaju jazz :roll: :roll:

PA taj jazz sto kazete ja zovem progresiv rockom ali maniack nije izgleda slusao nikad ni Genesis niti Yes da bih zakljucio to.Pocetak pesme Souls of black je progresivan.Mene nervira Chuk sa onim dredovima. :twisted:

pa ako su metalci ne bi trebalo da slusaju dzez ili bilo koju drugu vrstu muzike, osim metala biggrin.gif - zato se i zovu metalci valjda biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ako su metalci ne bi trebalo da slusaju dzez ili bilo koju drugu vrstu muzike, osim metala biggrin.gif  - zato se i zovu metalci valjda biggrin.gif

Otkud ti tako ograničeno mišljenje o muzici? Ako si metalac, to ne znači da automatski treba da odbaciš sve druge vrste muzike. To što ja slušam metal ne povlači samo po sebi da ne trebaju da mi se sviđaju bendovi poput Frankie Goes To Hollywood, ili da ne smem slučajno da volim recimo Rokere S' Moravu. Svašta! Uostalom, najveći metal bendovi su crpli inspiraciju uglavnom od ne-metal bendova. Ti bi samim tim izbacio Mileta Petrozu sa liste metalaca samo zato što mu je omiljeni bend Rush, a oni nisu metal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa imam ja pravo da iskazem svoje misljenje...

Neces mi ti to zabraniti!

Kao sto rekoh, svi smo vec mali milion puta konstatovali da je Tetsament odlican bend...

 

Ja se nesecam da je bilo ko od nas konstatovao da je TeTSament odlican bend.Sta vise,nikada nisam ni cuo za njih. :wink:smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tesko je lemilice da ce se sada promeniti...a vidim Kai spominje "Alone In The Dark" kao buducu thrash himnu, za mene je jedna od najosecajnijih thrash pesama "The Ballad" - ne tako textualno,koliko muzicki - non stop je vrtim u CD player-u biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A Mille je izjavio da mu je omiljeni bend "Judas Priest" - dobro to i ima neke analogije....ali ipak ne mogu da razumem tebe RNA.

Thrash si moderator i najangazovaniji na ovom forumu (ma na sajtu uopste),a ovamo obozavas Iron Maiden

Zašto, pobogu??? Iron Maiden je moj omiljeni bend uopšte! Da ne beše njih, ne bih ja ni sluašo metal, pa ni moj omiljeni pravac danas, tj. thrash. Kako ne reći da je "Somewhere In Time" najbolji album svih vremena.

Lemmy, niko nije savršen!!! tongue.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

A Mille je izjavio da mu je omiljeni bend "Judas Priest" - dobro to i ima neke analogije....ali ipak ne mogu da razumem tebe RNA.

Thrash si moderator i najangazovaniji na ovom forumu (ma na sajtu uopste),a ovamo obozavas Iron Maiden

Zašto, pobogu??? Iron Maiden je moj omiljeni bend uopšte! Da ne beše njih, ne bih ja ni sluašo metal, pa ni moj omiljeni pravac danas, tj. thrash. Kako ne reći da je "Somewhere In Time" najbolji album svih vremena.

Lemmy, niko nije savršen!!! tongue.gif

Somewhere In Time jeste odlican album, i jedini koji mi se od njih svidja...ali ga negde zagubih...tj. leek kome sam ga pozajmio nije vise u Nishu :cry: UUh udaljismo se od naseg dragog Testament-a. Bosko koliko sam zakljucio ti poznajes Skolnick-a...mozda bi mogao da ga cimnes malko, a on svoje stare drugare iz benda pa da gostuju ovde u BG biggrin.gif ....MNOOOGO mi se gledaju. Samo problem je naravno - lova. Tesko da bi organizatori profitirali, jer ne bi mnogo ljudi islo da ih gleda iako su majstori :cry::cry::cry::cry::cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...