Jump to content

Derbi Utakmice


Frankenchrist

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ДРОЉЕТИНЕ ЦИГАНСКЕ!!!!!!

 

П.С. Јелена добила Шарапову! :pivopije:

П.П.С. Нисам ја више за ово... Срце ми прескаче. Једном ћу умрети поред ТВ-а (или на стадиону)...

Edited by Нежни Аксеаносилас

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi moji jos mi se tresu ruke,najgori igrac veceras je resio pobednika,Drobnjak-car.

 

Inace Partizan nikad gori,a Gurovic mislim da ne moze u takvom ritmu ceo plej of da odigra,videcemo,bice jos ovakvih meceva,psiholoski je bolje za Partizan da je dobio na ovaj nacin nego 20 razlike.

 

П.П.С. Нисам ја више за ово... Срце ми прескаче. Једном ћу умрети поред ТВ-а (или на стадиону)...

covek nisi jedini,ja imam ozbiljan problem sa nervozom kad igra Partizan,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadam se, evo uskoro će i braća Bakić da potpišu...

 

U prethodnih nekoliko dana mlada selekcija(ili ipak omladinska? no idea) oba puta pobijedila vršnjake iz Srbije, nije loše, I guess :D

Edited by [kinetic]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne verujem sta mi radio moj klub veceras...celu 4. chetvrtinu sam bio na ivici da popizdim samo tako..ali onda ulece KECMAN! I vidi se kolicki je igrach Gurovic..kad treba, gubi dve lopte. Dushan kralj, i chovek mecha. Pola tekme chuvao gospodina Nabedjenog imao 2 faula. Drobnjak se ne vide celu tekmu, i kad treba - prc! Ali..igrasmo ochajno. Centri se nisu videli. Nigde znachi..Kamings ok odigrao..ali nadam se da ce u sledecoj lepse i prepoznatljivije odigrati..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Давно сам ја рекао да оно острво треба потопити, банду побити и тиме учинити свету и цивилизацији услугу. Маму им јебем смрдљиву. Разбили смо их са другим тимом, даће Бог да прођемо Белгију а они Холандију, па да им се најебемо мајке у финалу. Стока.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolji Zvezdin igrač, Milan Gurović posle meča bio je ljut na sudije i složio se sa trenerom Karadžićem kada je u pitanju Milivoje Jovčić

 

"Kao prvo, da se 'gepekuje' Jovčić da bi na tom polju bilo nerešeno, da bi svirao normalno. Treba da ga neko 'gepekuje' i da mu slomi glavu. Šta vas još interesuje", upitao je Gurović.

 

"Bili smo bolji 38-39 minuta, ali Drobnjak je dao tu trojku i svaka mu čast. Sledeću utakmicu idemo, tuča na terenu i ćao, pa da vidimo šta će se desiti. Ogorčen sam na Iliju Beloševića, koji se zakleo da će da izbaci navijače koji me vredjaju. Ta stoka me ne interesuje, ali Košarkaški savez Srbije posle će da me pita da igram za Srbiju! Za koga da igram? Kako da osvojimo titulu? Jedino ako 'gepekujemo' nekoga!", završio je Gurović.

 

izvor b92

 

 

 

REAL SAMPION!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Drago mi je sto je Engleska prosla,da ne prodju oni Italijani,ovako je bolje,napred Srbija-uzima titulu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Што рече Аскенсослиааласаслсаеснаслоксас, стока! Кретенски судија пушта Енглезе да наставе напад иако је наш играч на трави лежао два минута, а јебени Келти постижу гол иако је наш играч високо подигао руку желевши да дâ до знања кретену да је повређен. А да не помињем да га је лопта ПРЕЛЕТЕЛА да би стигла до стрелца гола за ове прљавце. Јебем ти матер Кнуте Кирхере, горећеш у Паклу дете ти јебем врљаво. :udri: У, како сам попиздео!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Partizan je pobijedio :pivopije:

 

 

E tako reci, lepo ko covek :pivopije::D

 

_____________________________

 

Nisu toliko englezi krivi koliko su sudije bolidi. U zivotu nisam video tako ocigledno navijacko sudjenje, ali u zivotu!

Ovaj sto je dao gol jeste shupak svoje vrste, ali voleo bih da vidim nas u toj ulozi, otvara ti se shansa za gol, pobeda ti treba vishe nego lebac, a sudija cuti. Koliko bi ljudi stalo? Mozda Roberto Carlos i jos par njih :) Pederski, ali za sve je kriva sudijska trojka. Shupchine.

 

 

I onaj penal, pa srusio ga je rvackim zahvatom, smo sto ga nije ujeo. Skoro svaki sudija bi za to dao crveni, a ovi progutali pishtaljke. Sramotno.

 

 

Edited by Tom Sawyer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...