Jump to content

Derbi Utakmice


Frankenchrist

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Фиорентина ће имати 3 сутра  icon_smile.gif

 

Јуве има 13, а пре пар дана је имао 2. laugh.gif

 

Јебем ти живот, намештају и у другој лиги. Данас је дошао из икса, а резултат је био 1:0, наравно.

Edited by Axeanosilas

Share this post


Link to post
Share on other sites

After tonight's decision, Juve move up to 12th place on 10 points – eight behind leaders Genoa with a game in hand.

 

Toliko icon_da.gificon_da.gificon_da.gificon_da.gif

 

Inace Del pjero 200 gol!

CAREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!

 

user posted image

 

Alo padavicarski Interu i propali Milano, spemite se za povratak mocnog JUVENTUSA! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doomce, jel ides na utakmice Banata?

Ne,to je tuga,juche su dali prvi gol kod kuce od pochetka sezone.Ici cu na Zvezdu i Partizan.Shteta shto Rad vishe nije u ligi,njih bih sigurno gledao.

Inache,dobio sam 1100 dinara na 50 juche.Nije neshto,al' nije ni loshe.

 

Manchester 2,Real 2,Liverpool 1,Banat 0-2,PSG 1,Ajax 2

 

Uosphte nisam iznenadjen smanjenjem kazni Italijanima.Pre nekoliko dana sam chuo informaciju da je u Seriji A gledanost opala,a u Seriji B porasla za 20 procenata zbog Juventusa,pa zato moraju da ih vrate,a i da spreche ispadanje ostalih.Shta ih briga shto ce ispasti Chievo,Redjina i Parma,ionako nemaju puno publike.Chievo je proshle sezone imao prosek gledalaca 9500,shto je stvarno malo za Italiju.

Edited by Akumu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shta ih briga shto ce ispasti Chievo,Redjina i Parma,ionako nemaju puno publike.

Necemo parmu da spominjemo sa ovim pacerima. Parma sampion ove godine. biggrin.gifno.gif

 

Parmin stadion je na svakoj utakmici pun, a i realno imaju jedne od najboljih navijaca u italiji. i imaju onog cuvenog vodju, koga cuje cela parma u toku utakmice. biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iitaljanska liga je najslabije posecena od svih velikih liga,ja u zivotu nisam video pun dele alpi (mozda eventualno 2 puta,protiv Milana i Reala,),a i ne cudi me jer je smoren fudbal totalno.

Cini mi se da je nemacka liga najposecenija,pa engleska,spanija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dele Alpi ne vole ni navijachi Juventusa,stadion je izvan grada pa im je daleko da idu chak tamo.Chuo sam prichu koja kazhe da postoji stadion u Torinu na kojem se okupljaju neki navijachi Juventusa gde preko velikog video bima gledaju prenose utakmica sa Dele Alpija.

Nemachka liga jeste najposecenija,stadioni su ogromni,a karte su najjeftinije u odnosu na ostale velike evropske lige.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iitaljanska liga je najslabije posecena od svih velikih liga,ja u zivotu nisam video pun dele alpi (mozda eventualno 2 puta,protiv Milana i Reala,),a i ne cudi me jer je smoren fudbal totalno.

Cini mi se da je nemacka liga najposecenija,pa engleska,spanija

Kad bi Juventus bio na Jugu Italije ne bi imali gde da smeste navijace. Najveci maler sto u samom Torinu Juve i nema navijace koji nisu radnicka klasa, Anjelijeve Fabrike.

 

Inace opste poznata cinjenica je da 30% Italije navija za Juventus.

Edited by Silver Surfer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanimljivi rezultati u Italiji danas. icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Fiorentina-Palermo 2:3

Lacio-Redjina 0:0

Messina-Chievo 2:1

Ascoli-Siena 0:1

Ovo su meni najsmeshniji..

Gotovo je,ispadamo sigurno ove godine.Bre,ni Mesini ne mozhemo da otkinemo bod...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Прошао сам неку сићу, 900 динџи, но како сам и у петак прошао 1700, не жалим се. Кад би сваки други дан било овако...

 

Да ме није продао Харст, прошао би ми и један од 3500.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...