Jump to content

Derbi Utakmice


Frankenchrist

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ah na takvim utakmicama je uvek lose sudjenje. sta da radi sudija kad se ovi biju na svakih 2 minuta.

 

A onaj arsenal najnesrecniji tim na svetu. Zasluzili su da izgube. Ih, sto im Vagner Love ne dade onaj gol.

 

Arsenal nije imao srece..inace, pravda je da su im uvalili 5 komada.

Edited by Vecna Srbija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Е, животе гробарски... :cry::cry:

 

Откидосмо јевреје, а комуњаре нам га завукоше. Ех, ех, ех...

Ипак, није лоше.

 

Што се Арсенала тиче, играо сам икс, али ме је оборио Порто, играо сам из икса у 2.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onaj Kralj je debil, uvek primi smesne golove a odbrani nemoguce...

 

Ma fudbal me ne zanima toliko dok su na celu oni lopovi, bolje da sve izgube pa da stoka ode ali nece biti tako...

 

Kosarkasi su igrali ludo, pogadjali trojke kao nikad...

Da je bar proslo kolo uslo 2-3 trojke, sad bi imali dve pobede...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fudbaleri nisu ni zasluzili da dobiju. Jesu li? Igraju lose od pocetka prvenstva, ne trude se, bole ih kurac. Oni su samo odigrali dobro u kvalifikacijama zato sto ce tu zeka i bjeka da uzmu velike pare, a u prvenstvu je slab kesh tako da ih boli kurac. Iza svake utakmice stoji uprava, bilo to pobeda, neresena ili izgubljena utakmica. Stvarno nisam video takve lopove, jos od slobe i arkana. STRASNO!!!! Neka izgube do kraja svaku sa 5:0, ali nece. Trudice se da bi zeka imao da kupi jos jednu vilu. MAMU IM JEBEM!!! Uf, kako ih mrzim. Treba da se ugledaju na kosarkase i vaterpoliste. To su pravi sportisti.

 

Svaka cast kosarkasima, trudili su se (i napalili zbog publike(medju kojima sam i ja bio)) i pobedili vi-ce sampione evrope. To je nesto. Nadam se da im ovo nije poslednja pobeda i zelim im ulazak u FINAL 4. BRAVO!!! To su pravi Grobari!

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Inace opste poznata cinjenica je da 30% Italije navija za Juventus.

Трећина ... Онда 17% за Интер, па нешто мање за Милан ... А у самом Торину наравно људи навијају за свој град ...

 

Друго, Марко Амелија :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Patizan sledecu utakmicu igra u gostima protiv Huventuda: 8/9 nov

 

Olympiacos - Prokom

Efes Pilsen - Le Mans

Dynamo Moscow - Climamio Bologna

DKV Joventut - Partizan

Cibona - Unicaja

Eldo Basket Napoli - Aris TT Bank

Pau-Orthez - CSKA Moscow

Benetton Treviso - Fenerbahce Ulker

Zalgiris - Winterthur FC Barcelona

RheinEnergie - Tau Ceramica

Maccabi Elite - Lottomatica Roma

Union Olimpija - Panathinaikos

 

Pa nam onda 15/16 dolazi Cibona,licno mislim da je dobro sto se prva utakmica sa Cibonom u euroligi igra u Beogradu.

Posle toga Partizan gostuje Olimpiji.

 

U narednoj utakmici je najvaznije da se niko ne povredi (Huventud je zajeban odigali su dve tesne tekme jednu protiv Panatinaikosa-izgubili,drugu protiv Unikahe pobedili),ako se pobedi Cibona,siguran sam i u pobedu u Ljubljani,a onda je to odlicna situacija. :cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Кашмир & Хаил Метал дијалог

:):):):):)

 

 

Гледа ли неко женску одбојку, ја сам гледао утакмицу против Перуа јутрос ( 2:0 за њих, па 2:2, 14:10 у петом за нас, па 14:14, на крају 25:23 за нас). Да не помињем квалитетне јужноамеричке задњице.... :)

Шалу на страну, сутра играмо протви Египта, а чуо сам да оне играју забрађене и у хеланкама.

Edited by Axeanosilas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...