Jump to content

Derbi Utakmice


Frankenchrist

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Начин на који је господин Шакота истеран из Звезде је пример колико ствари не штимају у КСС. ЗАХТЕВАМ да Шакоту врате на место тренера КК ЦЗ!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Отказ, и то мучки, с леђа. Сазвали седницу и, без његовог присуства, сменили га. Срам вас било, гарагани, "онаквог сте човека нашли да смењујете"... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

a kako su to trebali da ga smene!?......klub je imao maximalno strpljenje s njim.....potrosili su preko 5 mil evra na pojacanja u zadnje 2-3 godine a nisu osvojili nista......ne mogu biti ni peti u jadranskoj ligi iz kupa i Evrope ispali.......ne znam sta vise treba............a Gurovic igra ko zmaj cele godine.......ja bi ga davno smenio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, da zvezdina uprava ima malo mozga, ona ga uopste ne bi stavljala za trenera... ali posto nema... :) Boli me kurac...

 

Ako zvezda osvoji titulu, sa ovom ekipom ove godine, prestajem da pratim kosarku zauvek. Stvarno nemaju uslova da osvoje... osim ako ne nameste... :no: Cega se najvise plasim.

 

Ovo sam vec rekao, ali nema veze!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Испунила му се жеља, оде Шакота.

Срећан рођ, Мајоре.

 

@Шок

Надам се да си приметио да сам био саркастчан, ако ниси, ево сад ти то кажем...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali najsmesnije mi je zvanicno saopstenje KKCZ. Ovaj deo mi je posebno omilljen:"... Takođe želimo da napomenemo da je, kako prošle, tako i ove godine selektirao odličan tim, koji, mi duboko verujemo, ima veliku perspektivu." :) :) :)

Edited by Cosmic Antagonist

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сад ће поново да дође неки Змаго Сагадин у кога ће она циганштура (високи, црни, млади ТВ коментатор коме не могу да се сетим имена) да се куне... :):)

 

Иначе, сад ми је ортак јавио да служи војску (цивилно) у Хумској 1, то јест, у ЈСД Партизан. Нисам знао да и тамо шаљу. Ето мени дресова, а он макар неће носити мртваце и мењати гуске пензосима...

Edited by Nolalothcaragasint

Share this post


Link to post
Share on other sites

GLOOOOOORYYYYYY!!!!! TIIITUUUULAAAA!!!!

Jeste da nismo imali incijativu,da je Liverpool imao 11 kornera,a mi svega 2-3,ali nisu pravili ni shanse,tako da im je incijativa bila beznachajna.

 

O'SHEA!!!!!

 

Mrski Liverpool je pobedjen oba puta ove sezone!!!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle da vas cujem sada,Barsa-Farsa :evotigana:

 

You'll Never Walk Alone

 

When you walk through a storm

Hold your head up high,

And don't be afraid of the dark.

At the end of a storm,

There's a golden sky,

And the sweet silver song of a lark.

Walk on through the wind, Walk on through the rain,

Though your dreams be tossed and blown...

Walk on, walk on, with hope in your heart,

And you'll never walk alone... You'll never walk alone.

Walk on, walk on, with hope in your heart,

And you'll never walk alone...

 

Imala je Barselona srece sto nije primila jedno 4-5 komada,one silne sanse,17-7 u korist Liverpoola u sutevima,2 precke,bila bi prava nepravda da najtrofejniji britanski klub ne prodje dalje!!!!!!

 

Sve sto su Ronaldinjo,Mesi i kompanija uradili je dominacija od 20 min u svakom mecu,Liverpool je danas kao i pre dve nedelje bio mnogo bolji!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Sutra se navija za Mancester,Seltik i Real!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

liverpool_fc_04.jpg

 

:alkos::veseli::pivopije::rockdevil::cool::lol::D:rockdevil:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...