Jump to content

Derbi Utakmice


Frankenchrist

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zrebaju se parovi, ali se zrabaju i za kasnije, tj. za polufinale, i valjda nije dirigovan zreb. Verovatno na sajtu UEFA-e stoji kako se zreba.

Edited by rustik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јеби га...

Како време пролази, играмо све боље и боље. Узећемо титулу глатко, па онда са ФМП-ом у ЕЛ следеће гопдине.

Постоје теоретске шансе, али...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ако је била намерна Вонтигу, онда је морала бити и оном кретену што је крвнички лупио Косту. Да не помињем оне фазоне са сатом, кад год је густо Грци гасе сат, тако су радили и онда кад смо их избацили, а то је радио и Пао ономад кад су нам украли два поена, а себи додали два...

Јеби га, сад је Грк генсек ФИБА-е, Олимпијако сје уложио МНОГО пара у овај тим, ФФ се игра у Атини и тако то...

Но, радује ме наша игра, а и ко зна шта може да се деси...

 

Ех, да, замало заборавих, а и част ми је да први честитам...

 

Ци-га-ни-ма срећан осми март.

Edited by Nolalothcaragasint

Share this post


Link to post
Share on other sites

Subašić debitovao za Azere golom

 

Srpski fudbaler Branimir Subašić, koji je 28. februara dobio azerbejdžanski pasoš i poziv da obuče dres ove reprezentacije, imao je ‘debi iz snova’ u dresu nacionalnog tima Azerbejdžana. Na velikom azijskom turniru ‘Alma Tv’, koji se igra u Kazahstanu, debitovao je golom u pobedi nad reprezentacijom Uzbekistana 1:0. Subašić je proglašen za igrača utakmice.

 

“Ne mogu da verujem. Nadigrali smo Uzbekistance, koji su važili za favorita protiv nas. Za mene je sve krenulo kao u snu. Postigao sam odlučujući pogodak u 56. minutu, imao još tri šanse. Pre utakmice sam osećao tremu, ali je ona nestala već u prvom minutu utakmice. Mladi Gurbanov je šutirao, golman odbio loptu, a ja makazicama pogodio tik iznad prečke. E, posle te šanse, igrao sam kao u transu. Žao mi je jer nismo pobedili ubedljivije”, izjavio je Branimir Subašić.

 

Trener Šahin Diniev bio je prezadovoljan posle meča. Istakao je da su najbolji igrači bili novajlije, naturalizovani Azerbejdžanci Nduka i Subašić.

 

“Velika je stvar kada vas trener javno pohvali. Nadam se da se na ovom neće završiti. Opravdao sam poverenje. Predstoje nam mečevi sa Kazahstanom i Kirgistanom. Posle toga nadam se da ću ostati standardan reprezentativac ove daleke evropske zemlje”, zaključio je Subašić.

 

Azerbejdžan je tako sa promenjenom reprezentacijom startovao pobedom. U timu su bila trojica naturalizovanih stranaca. Pored Subašića, koji je bio u igri do 81. minuta, u početnoj postavi bili su Nigerijac Nduka i Brazilac Fereira.

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?...p;nav_id=235432

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za navijache Liverpula:

 

Sgn up,sign up

With the hope up your arse

'Cause you'll never get a job

'Cause you'll never get a job!!

 

Larson je svoju poslednju utakmicu u Ligi Shampiona krunisao golom za pobedu!

Glupi Arsenal ispao,Real takodje.

Milam na produzhetke,Kaka utefterio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za navijache Liverpula:

 

Sgn up,sign up

With the hope up your arse

'Cause you'll never get a job

'Cause you'll never get a job!!

 

Larson je svoju poslednju utakmicu u Ligi Shampiona krunisao golom za pobedu!

Glupi Arsenal ispao,Real takodje.

Milam na produzhetke,Kaka utefterio.

 

Ja volim Mancester,ali samo da ti napomenem da je Liverpool trofejniji klub tako da :evotigana: :evotigana: :evotigana: ,jos puno pasulja treba da pojedete da bi ste stigli tim sa Enfilda. :)

 

 

Ако је била намерна Вонтигу, онда је морала бити и оном кретену што је крвнички лупио Косту. Да не помињем оне фазоне са сатом, кад год је густо Грци гасе сат, тако су радили и онда кад смо их избацили, а то је радио и Пао ономад кад су нам украли два поена, а себи додали два...

Јеби га, сад је Грк генсек ФИБА-е, Олимпијако сје уложио МНОГО пара у овај тим, ФФ се игра у Атини и тако то...

 

I ono kad je onaj debeli debil Sofoklis "izblokirao" Kostu,a ruku proturio kroz obruc,ja u zivotu to nisam video,a sudija nista,ali je zato Dule dobio tehnicku,Kamings da trojku,svi nesto stanu,sudija svira ni sam ne zna sta,dodeli loptu Partizanu a trojka se ne priznaje,mislim providno je bilo da sudije sviraju za Ciganijakos.

 

I jos da cujem da su nam Grci bratski narod,svi su navijali za njih na evropskom,a oni su uvek protiv tada Jugoslavije navijali,Grci su jadni,ali bih zato one Grkinje igracice ... extra su,ona sa tetovazom :rockdevil:

Edited by Hail Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gej fudbalsko prvenstvo sveta

 

Argentina će ovog leta biti domaćin svetskog fudbalskog prvenstva na kome će učestvovati gej reprezentacije više država sa svih kontinenata.

Organizatori su saopštili da je osnovni cilj prvenstva da se svetu pošalje poruka tolerancije i jednakosti svih ljudi, nezavisno od njihove seksualne orjentacije.

Ekipe neće biti sastavljene od profesionalnih fudbalera, već od amatera kojima je fudbal u krvi i koji žele da se nadmeću sa istomišljenicima iz drugih zemalja.

Na gej Mondijalu učestvovaće 32 reprezentacije.

Prvo fudbalsko nadmetanje homoseksualaca , Gay Soccer World Cup, održano je 1992. godine, ali ovo će biti najmasovnije i imaće format pravog Mondijala.

Prvi fudbalski klub u kome su igrali samo homoseksualci zvanično je registrovan u Njujorku još 1981. godine.

 

http://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=20...p;nav_id=235568

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nismo bili lucky sinoc..at all!!!! I izgubili smo 5 poena uz kurac...ok, ajd i nekako cu da skapiram da niko nije video od sudija kad je Perazderos boksovao loptu iz obruca(s obzirom na njegov...diapazon fizicki)..ali zasto je Kamingsu ponistena ona trojka..ne ra-zu-mem...doduse napad-dva posle povedosmo..i nismo imali srece na kraju...onaj Domerkant bas nasao kad ce da proradi hah...jebiga...sta je tu je...protiv Huventuda na sve il nista..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za navijache Liverpula:

 

Sgn up,sign up

With the hope up your arse

'Cause you'll never get a job

'Cause you'll never get a job!!

 

Larson je svoju poslednju utakmicu u Ligi Shampiona krunisao golom za pobedu!

Glupi Arsenal ispao,Real takodje.

Milam na produzhetke,Kaka utefterio.

 

Mnogo mi zao sto Seltik neje prosao :/ Jest da u skotskoj navijam za Rendzerse..al UK is UK!

 

 

Sad su Partizanu gotovo nikakve sanse za dalji prolaz.

 

Pa..da bi ostali u trci u sledecem kolu mora da se desi da:

 

a) mi pobedimo u Spaniji

B) Cska pobedi kuci Olimplijakos

 

ovo drugo je mnogo realnije od ovog prvog...

 

u tom slucaju mi i olimp imamo 2-3 huventud 1-4 i u zadnjem kolu se uzdamo u pobedu Huventuda kuci protiv Olimpa! U tom slucaju...ak izgubimo pravi se krug od tri ekipre sa po 2-4, pa da prodjemo na kos razliku..ili jednostavno pobedimo CSKA i sa 3-3 prodjemo :rmgreen:

 

dakle..sumirati..Olimp ne sme vise da dobije nijednu, mi moramo bar jednu da dobijemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...