Jump to content

Derbi Utakmice


Frankenchrist

Recommended Posts

Velika pobeda Partizana,ali nije poraz zvezde njihova najveca sramota,sta reci za navijace koji ne umeju da podnesu poraz,dobro bar su napredovali da vise ne bacaju mokracu jedni na druge...Gurovic je bolestan covek,tuzno ga je bilo gledati,patetican je.

 

sto se igre tice Zvezda opet nije imala kolektiv,ovog puta dobar je bio Radivojevic,Gurovic se nije video,u Partizanu je Kamings bio odlican,Tepic,PerovicTtripkovic,pre svega kolektiv.

 

Nadam se tituli vec u petak,bice gusto,ali kvalitet je ipak na strani bivseg evropskog prvaka

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ha, ha, hvala ti prijatelju, bas si me lepo nasmejao :)

 

Gurovic se lepo isplakao, predlazem da sada zajedno sa svim ciganima napravi oprostaj, da se svi lepo isplacu, kao u onim cigansko/spanskim serijama :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drago mi je da sam uneo još malo pozitivne energije...jedite dok možete...

Samo mi j krivo što ste se pretplatili i uzećete 10 titula zaredom...

Ne ide BRE!!!

 

Nema veze...ove godine ulazimo u LŠ i neće nam biti milana...

Ako ste primetili(bar što se fudbala tiče)

svaki tim koji nam je došao u trećem kolu u zadnje 3 godine(u kojima smo igrali kvalifikacije)

je došlo najmanje do polufinala...

 

Bayer leverkuzen 2002-finale

 

PSV Eindhoven 2005-polufinale

 

Milan 2007- šampion evrope

 

Tako da one priče kao mi smo se plasirali a vi ne (utata utata) pričajte nekom drugom...

vas je ukenjalo da dobijete onakve protivnike...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako cigani uvek imaju izgovor. Pa vas je izbacio Liberec iz kupa uefe, ubio vas obe utakmice, Zenit vas razvalio obe utakmice. Budite srecni sto izvlacite jake timove, barem napunite kasu, plus imate izgovor zasto ne ulazite u Ligu sampiona...

 

Naravno da cemo uzimati titule u kosarci kada smo najbolji,. Nasi igraci se uvek dobro prodaju u Evropi, igraju u NBA, gde su vasi?

Placite cigani, zajedno sa Gurovicem :)

 

A kada gubite, odmah prekidi, jadno i bedno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvezdashi su vecheras pokazali kako ne treba da se ponasha pri porazu i koliki porazavajuci mentalitet poseduju. Nije ni blizu tekma bila kraju, a vec su pokusavali na najgluplje moguce nachine da prekinu tekmu. Milanchetu svaka chast za smirivanje, ali mu ono prenemaganje posle...ne znam, necu da ocenjujem coveka za ono, jer ne znam koliko je iskren. Do juche pricha da nece da igra za Srbiju, a sada mi tu dize tri prsta. Ajde...

Jedva chekam da chujem komentare svih..chuh da Dule bio extra besan..a zanima me ko je SADA Zvezdi kriv..ko je Gurovicu kriv za 5 penala..sto promasi onolke trojke..sto pola bacanja ne ubaci. Da ga nije publika ometala?! Zvezda je, zanimljivo, i ovaj mech odigrala preko samo jednog choveka, Radivojevica koga hteo shut, tako da vam taktika ostala ista, samo niste igrali preko Milana, neg ovog malog koji odigrao tekmu zivota. A nikad sladje mi bilo kad sam video da Milan 5. dobio protiv Novice, johoho. I kad izasao morao da psuje sudiju..k'o da mu on kriv sto smotan.

 

Anyway, sramota za nasu drzavu je ovo sto se veceras desilo. Velika, i jos jedna..zar svake godine isto jebote..

 

And...Kamings je odigrao dosta dobro...najjachi potez onaj u prvom poluvremenu kad izradi Vuka jedan na jedan..prelepo! Tepic takodje pokazuje da ce biti extra kao prvi plej sledece sezone...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono što me je najviše oduševilo jeste reakcija Karadžića prilikom jednog od poslednjih

time outa: ...nemojte padati na njihove fore, oće stoka da nas nabije 30 razlike... :lol:

Znam da je čovečuljak i mizeran trener, ali je ipak uspeo da me nasmeje; daj šta daš, pomisli

čovek, ovi su počeli da igraju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne plačem ni kada me neko jači udari a kamoli neka pička(takvi mogu i da mi skaču po glavi,uvek umrem od smeha)!!!!

 

:):):):):):)

 

a što se fudbala tiče...

No comment please!!!

Edited by Mustang

Share this post


Link to post
Share on other sites

Umalo da zaboravim..Ode Zeka!!!!

 

Ono što me je najviše oduševilo jeste reakcija Karadžića prilikom jednog od poslednjih

time outa: ...nemojte padati na njihove fore, oće stoka da nas nabije 30 razlike... :lol:

Znam da je čovečuljak i mizeran trener, ali je ipak uspeo da me nasmeje; daj šta daš, pomisli

čovek, ovi su počeli da igraju.

 

haha da...meni tad nestade struja, posle nisam gledao do kraja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rekao je.

 

Mustang:

 

Ne znam otkud ti ideja da se prešaltuješ na fudbal sa košarke? ;) Uvek Cigani tako rade, čim pričamo o košarci prebacuju se na fudbal.. A nije obrnut slučaj kod Partizanovaca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema veze,tako je kako je...

Bili smo bolji prošlu,ali smo pukli a ovu smo bili očajni i igrali ko pičke ak oćeš moje iskreno mišljenje!!!

Ma pored mene bi i na fudbalu i na basketu grobar prošao-SAMO U KOVČEGU!!!

A ovi ne smeju ni da udare po ruci nego ko neke pičke kao gurju,pa date koš,pa opet...

Mislim filozofija je udri barem,dobij tehničku,nemoj da igraš balet nego basket!

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je istina ccc...

Jebi g ništa ne može da prođe bez halabuke,ali ništa!

To samo pokazuje niv isfrustriranosti nacije...

Mislim sve granice zatvorene+otimaju Kosovo+nas ucenjuju nekim tamo hagovima+kao evropske unije(koji će nam to,ionako ćemo samo naj lošije da pokupimo-u tome smo najbolji)

Malo nije za ovu temu,ali tako je...

Kad je neko od vas otišao onako preko grane onako,van ekskurzije sa faxom/srednjm,ako uključimo i odlaske na koncerte,a uglavnom se zbog toga ide u naj većem broju(npr mađarska)?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stariji forumasi se sigurno secaju Daniele Massarija (valjda se tako pise, 'bem li ga :) )

E sinoc sedi povece drustvo u basti i izvalimo ga kako prolazi ulicom i krenemo da skandiramo :) :)

Daniele Masaro - forca Milano! :)

Covek stane, pokloni se i pocne da place :) :) :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

On je dao dva gola (prva dva) Barseloni u cuvenom finalu lige sampiona koje su dobili sa 4-0, kad je i Savicevic dao njegov cuveni gol.

:da:

Secam se te utakmice :D

Ne mogu da opisem koliko mi je drago sto smo ga prepoznali, jer je zbog toga bio vidno uzbudjen i potresen (u pozitivnom smislu, naravno :) )

Btw - ovi moji rekose, da je u BG-u otvorio neku skolu za mlade talente...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono što me je najviše oduševilo jeste reakcija Karadžića prilikom jednog od poslednjih

time outa: ...nemojte padati na njihove fore, oće stoka da nas nabije 30 razlike... :lol:

Znam da je čovečuljak i mizeran trener, ali je ipak uspeo da me nasmeje; daj šta daš, pomisli

čovek, ovi su počeli da igraju.

 

:)  А после текме све најлепше...

Кренуло је у том правцу, да не би оне намерне, не би било испод 25.

 

Stariji forumasi se sigurno secaju Daniele Massarija (valjda se tako pise, 'bem li ga :) )

E sinoc sedi povece drustvo u basti i izvalimo ga kako prolazi ulicom i krenemo da skandiramo :):)

Daniele Masaro - forca Milano! :)

Covek stane, pokloni se i pocne da place :):):rockdevil:

Масаро јебе Гогу Секулић. Школу држи на стадиону ОФК-а. Је ли му неко рекао да оде до Пионира па да зарида са Куровићем у дуЈету?

 

Srbija je jos jednom pokazala svoje lose lice.

Није Србија, већ навијачи Жлезде (који су на срање позвани у Гуровићевој изјави пре утакмице). Вишедеценијско ривалство је вишедеценијско ривалство. Видећеш кад, како га храбро назваше новинари у ЦГ, "ПГ класик" :)  (Јединство ПГ и Будућност ПГ) буде игран за 30 година.

Edited by Аксеанoсилас

Share this post


Link to post
Share on other sites

LJUDI!!!

 

GUROVIC NIJE PLAKAO... SUZA NIJE BILO... FOLIRAO SE DA BI GA CIGANI JOS VISE VOLELI... LIK JE OLOS... PONASA SE KAO DETE OD 10 GODINA... PLJUJE SUDIJU... U NJEMU NEMA SPORTSKOG DUHA... GUROVICA TREBA UBITI!!!

 

@Majorgashpar - prva utakmica nije ukradena...

 

Ps. Zna li neko kad Partizan igra protiv Juga u vaterpolu?

Edited by Geozee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...