Jump to content

Derbi Utakmice


Frankenchrist

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Slazem se, preterana samouverenost, a posle psihicki pad.

A da je sam kriv kriv je!

 

I sta ono kliza po terenu jebem li ga, kao da je na ledu.........

Ali samo on pada??????????

 

Pazi, sad je opet imao 40-0 na svoj servis pa je tri ciste lopte zasrao i izbacio u aut i bio djus, srecom pa je dobio...

On kada povede 40-0 onda se opusti i zato najvise servisa izgubi kada ima 40-0 ili 40-15 sto je dokaz da se preserava previse...

 

Rekao sam da ce Ivanovic izgubiti od one zivotinje, to necu ni da gledam...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma tuzan dan ce biti danas za srpski tenis... :sad:

 

Ja juce radniku rekao da na kladionici igra na Vilijams i na Bagdatisa(racunao sam da je Djokovic umoran) Nadam se da sam pogresio u proceni, tj. Djokovic je sve imao u svojim rukama, sada se igra na dva razlike, nema taj brejka i bojim se da nece imati snage.

Samo da kazem, obojica prave toliko gresaka da bi protiv Nadala ili Federera osvojili ukupno 5-6 gemova u celom mecu...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novak lepo da ode i zamoli Nadala da ga ne zgazi sutra :) :) :)

 

Ma sta da slavim, dobice ga sutra ono Spansko krme! Novak sa ovom igrom ne moze mnogo...

Edited by Black Totem 213

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neka se tera u tri lepe, , dobio je, koji me djavo tera da gledam i gubim zivce...

 

Steta sto nije lepo zavrsio u tri seta, sutra ce ga Nadal pregaziti...

Ipak, veliki uspeh za Djokovica.

Ali sam i dalje ljut, verujem da je i on ljut na sebe, mnogo se trosi bez potrebe, valjda ce jednom to promeniti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јебем ти живот, какав меч!!!

 

Ваљда ће Анка да се врати у меч и освоји сет, ако не, нема везе, ова Венус је три пута узимала Вимблдон.

 

Како изглда Новак, као да је попио гајбу пива, литар вотке и попушио 4 џоинта... :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ipak gajim nadu da ce sutra pobediti cigana...
Da se nije ovoliko trosio danas i juce imao bi sansu, ovako su mu sanse nikakve, Nadal je fantasticno fizicki spreman, to ce presuditi...Veliki uspeh za Novaka!
Ona, ovo...... ma necu da krsim pravilnik I DA KAZEM ali gazi Anu
ma ja to necu ni da gledam, sasvim ocekivano, ono je zivotinja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не памтим кад сам се константно молио дуже од 10 минута због неког спортског догађаја...Ана ће да пукне, јеби га, добро је и ово, полуфинале за полуфиналом. Има времена.Иначе, морам рећи да ОНО што игра са Анком има СЈАЈНО дупе.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nije uspeh i nikad nece biti uspeh dokle god ga na velikim turnirima zaustavljaju Nadal (Ganci krme) i

Federer

 

Trenutno su Nadal i Federer bolji od njega, dosta bolji, pogotovo na psihickom planu, njih dvojica nikada ne prokockaju velike prednosti kao Novak. Mora jos da radi na kondiciji i da izadje na mrezu kada protivnika skoro izbaci sa terena, kada to nauci bice mnogo bolji. Mislim da je to i Mekinro rekao, danas se lepo videlo protiv Bagdatisa, par puta je trebalo da izadje na mrezu da zavrsi poen, on ostane nazad i mora da odigra jos koji udarac, pa nekad i pogresi...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ja jos polazem nade u Anu..duel lepotica vs. beast, jos ova zvuci k'o neka azdaja iz mortal kombata..

 

:) :) :) :) :) To je uvreda za azdaje , Azdaje su jos i slatke za nju!

 

Ma Ani kako tako, svaka cast!

Edited by Black Totem 213

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nole je pobedio svaka mu cast,

Anka izgubi, nazalost. Venus jebem ti sve zivo i mrtvo.

Kako me iritira ono skicanje.

Uh, kako sam se iznervirao.

Ana je igrala losije nego inace.

Valjda ce bolje proci na narednim turnirima.

Odoh da se ubijem... ovaj umijem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Đoković pobjednik maratonskog meča

 

Najneizvjesniji meč odigrali su četvrti nositelj Srbin Novak Đoković i deseti nositelj Cipranin Marcos Baghdatis, koji su svoj četvrtfinalni susret igrali čak pet sati. Bio je to vrlo izjednačen meč u kojem su u prva tri seta odigrana tri tie-breaka.

 

U prvome setu oba su tenisača po jednom gubila svoje servise, a u tie-breaku sa 7:4 bolji je bio ciparski tenisač. U drugome setu oba su tenisača čvrsto držala svoje servise te je odigran i drugi tie-break, u kojem je ponovno bolji bio Baghdatis (11:9).

 

Iako je, nakon dva tie-breaka, gubio s 2-0 u setovima, Đoković se nije predavao i uspio je napraviti preokret. Nakon što su oba tenisača dva puta gubila svoje servise, Đoković je napokon uspio dobiti jedan tie-break (7:3) i smanjiti rezultat na 2-1 u setovima.

 

To je donijelo sigurnost srpskom tenisaču, koji je dobio četvrti set sa 6:4 i o pobjedniku je odlučivao peti set. Oba su tenisača čvrsto držala svoje servise do 11. gema, a tada je Baghdatis napravio veliku pogrešku. Pri vodstvu Đokovića od 0-30, ciparski tenisač poslao je jednu laganu loptu u mrežu i tako dao tri break prilike Đokoviću, koji je to iskoristio, a zatim i sigurno servirao za meč.

 

ХРТ спорт. Какве будале. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma to oni od ljubomore ne mogu nista pravilno da opisu:)

 

Крени одавде и обрати пажњу колико се мајмуна скупило кад су помислили да ће Ноле изгубити.

Дебилчине.

 

 

Иначе, неки коментари су обрисани јербо је пало добро пичкарање. :)

Edited by Аксеанoсилас

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...