Jump to content

Derbi Utakmice


Frankenchrist

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Што би се договарали кад нам треба победа. Имали смо и среће мало, имајући у виду онолико погођених пречки и статива + ОЧАЈНУ игру са играчем више ово је сасвим ОК резултат.

 

Родик изгубио. Шта год Ноле сутра урадио од понедељка је, по први пут, трећи играч света. :pivopije:

Edited by Аксеанoсилас

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav meč u Novom Sadu... :rockdevil:

Ne znam zašto, ali moramo u svakom meču po milion isključenja da zaradimo, Zloković nije dva puta došao u kontakt s loptom(možda zato što smo taman toliko puta prišli golu), Nikola Janović koji dva puta promašuje peterac... Ali je zato Radić bio za desetku.

 

Noletu svaka čast, a ona Venus je tako nešto ... antipatična, da se izrazim kulturno :)

Ima neki pogled kao mama gorila kad štiti svoju djecu, ono: "ja sam boss" :)

Edited by [kinetic]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Што би се договарали кад нам треба победа. Имали смо и среће мало, имајући у виду онолико погођених пречки и статива + ОЧАЈНУ игру са играчем више ово је сасвим ОК резултат.

 

Родик изгубио. Шта год Ноле сутра урадио од понедељка је, по први пут, трећи играч света. :pivopije:

 

TRECI?! DO JAJAAAA!!! Pa i ne moze vise, tj. bolje... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav meč u Novom Sadu... :rockdevil:

Ne znam zašto, ali moramo u svakom meču po milion isključenja da zaradimo, Zloković nije dva puta došao u kontakt s loptom(možda zato što smo taman toliko puta prišli golu), Nikola Janović koji dva puta promašuje peterac... Ali je zato Radić bio za desetku.

 

Noletu svaka čast, a ona Venus je tako nešto ... antipatična, da se izrazim kulturno :)

Ima neki pogled kao mama gorila kad štiti svoju djecu, ono: "ja sam boss" :)

 

Да се разумемо - судије су увек наклоњене домаћину приликом искључења, такође ви сте тренутно нико и ништа у светском ватерполу (за судије наравно) а ми смо сила (јербо смо "наследили" све заједничке медаље), јеби га, чим освојите нешто тако ће се и однос судија према вама променити. Што свакако не оправдава онолико промашаја (наших) са играчем више, а и онај голман вам није лош...

Share this post


Link to post
Share on other sites

TRECI?! DO JAJAAAA!!! Pa i ne moze vise, tj. bolje... :D

Ове године не може, али следеће ће бити свашта. ;)

 

Dobra je Crna Gora, ali mislim da je realno slabija od Srbije... Licno odma posle Srbije navijam za Crnu Goru... ipak sam ja to poreklom...
 

Добра, добра. Наравно да навијам и за ЦГ, за кога бих ако не за нас, ЦГ и тимове из Р. Српске.

Edited by Аксеанoсилас

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mlada košarkaška reprezentacija Srbije startovala je na Prvenstvu Evrope porazom. Tim Vlade Vukoičića izgubio je u Novoj Gorici od selekcije jednog od domaćina šampionata, Slovenije, sa 80:78. Utakmica je rešena u penal-završnici, a reprezentativci Slovenije bili su vrlo sigurni sa linije slobodnih bacanja.

 

 

Ja bash htedo' ovo da gledam, ali nijedna domaca tv nije prenosila, barem ja ne videh, cc...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Вукоичић није звао Александрова... Па ако му је...

 

Има сасвим довољно времена да се одмори. Па, мајку му, није радио на грађевини цео дан... :)

"Неје копаја цел д'н у њиву..."

Кад је полуфинале?

 

Da li je neko dobio tiket............

Један човек промашио Родика за 600 оера а све лепо ишло. Погодио Вилијамсову, повео Енди 2:0, он већ размишљао како ће паре , кад ето...

 

 

И победисмо Црну Гору! Нисам веровао да Ускоковић и даље игра.... Ми смо много слабији без Филиповића, а узгре, ватерполо није спорт ;)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Неје копаја цел д'н у њиву..."

Кад је полуфинале?

:)

Сутра у подне на терену број 1. Зимоњић полуфинале дублова у исто време (против оних блазанаца).

Надам се да ће ноћас пасти киша и да ће падати два дана.

 

mora da je i ona umešana u aferu "vibrator"

;):)

 

Иначе, начух да је коментатор са РТЦГ зајебао чак и колеге са ХРТ-а кад је у питању кукњава (док губе од нас) на судије, Москву, Православље, великосрпску хегемонију, ово, оно. Је ли то истина, браћо и пријатељи? Има ли име тај коментатор? Из Радановића сигурно није. Од којег ли је срамотног племена? :):)

Edited by Аксеанoсилас

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ni od Vasojevića bogami...

 

:lol:

Зато и питам за презиме, ако се скоро преобратио да се примени Васојевићки закон "Ко се поданас потурчи и лажну вјеру прими, да се за Турчина држи." :)

 

Него, Партизан довео гомилу појачања, а Лола можда остаје. Следеће сезоне - двадесета титула. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve ti je to u trendu brate moj...

 

Samo da se pljuje po Srbiji jer je tako popularno + više instance tako nalažu (mislim da sam potrefio pojam instance, te da se nisam izasr*o)...Sise su ti to sve.. Pa sad nešto izmišljaju Crnogorsku pravoslavnu crkvu :no: komplexi ,mržnja ili nešto treće..

Nije baš za temu, izvin`te zbog toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve ti je to u trendu brate moj...

 

Samo da se pljuje po Srbiji jer je tako popularno + više instance tako nalažu (mislim da sam potrefio pojam instance, te da se nisam izasr*o)...Sise su ti to sve.. Pa sad nešto izmišljaju Crnogorsku pravoslavnu crkvu :no: komplexi ,mržnja ili nešto treće..

Nije baš za temu, izvin`te zbog toga.

 

Нећемо да ширимо причу на ту страну. Мене само занима ко је тај човек ко је коментарисао?

 

:):):)

Смеј се, смеј, плакаћеш следеће године.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Него, Партизан довео гомилу појачања, а Лола можда остаје. Следеће сезоне - двадесета титула. ;)

:) :) :) :) :) :) :)

Ја сам мислио да си ти озбиљан човек...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...