Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

danas je 9.februar 2007. i predali smo zvanican zahtev lokalnim vlastima za izgradnju azila za zivotinje. proci ce vreme dok ne odobre, buduci da gradonacelnik sprema ostavku... medjutim, nije na odmet da se jos sada organizujemo - ko je zainteresovan da volontira, neka se javi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anarki, joj, baš mi je žao... :( Znam kako ti je, znam tačno... Ja se nisam mogla oporaviti mjesec dana nakon smrti malecne Lulu. I često uhvatim sebe kako gledam njene sličice, snimke i sjećam se kada je bila (naizgled) zdrava kornjača koja je znala da napravi pravi mali cirkus po akvarijumu :D No, eto...

 

Baš mi je žao. Probaj da nađeš neku dodatnu zanimaciju, da ne misliš toliko...

Share this post


Link to post
Share on other sites

danas je 9.februar 2007. i predali smo zvanican zahtev lokalnim vlastima za izgradnju azila za zivotinje. proci ce vreme dok ne odobre, buduci da gradonacelnik sprema ostavku... medjutim, nije na odmet da se jos sada organizujemo - ko je zainteresovan da volontira, neka se javi :D

 

mislila sam 9. mart :) oprosticete mi propust, cula sam puno lepih vesti pa sam u euforiji...

 

 

Misho, uzmi Seta pod svoje okrilje sada :D....uzmiiiiiii

Edited by Cookie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma uhvatio sam ga sinioc kada sam dosao iz grada, ubacio ga u auto i krenuo ... vozili se tako nekih pola sata, nije se upiskio ( hvala Bogu ) ... meni trebao neko da me saslusa, i tako mu ja kukao ( pijan ) kako u ovom Sapcu ne postoje lepe devojke, i slicno ... da secam se da sam mu rekao kakv bi trip bio da zivimo u gradu, i da ga ja tako ponekad prosetam, pa tako zajedno hvatamo cice, jer je on tako lep, i ima najlepse oci na svetu ... a i kombinacija boja na njemu je jebacka ( braon, ali ona topla braon, sa crnom ) ... i jos sam mu rekao sta me najvise boli, i sijaset stvari koje su mi bile "na dusi" ... prvo je sav pokunjen bio na sedistu, kasnije je ustao i gledao, cas pravo, cas u mene ... mozda me je i razumeo nesto ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko se secam, niko nije spominjao kupovinu kaveza.

O bože, hvataš se za svaki detalj. Kao da je bitno je li kupovina ili ne. Shvatila si poentu mog pitanja. Ja sam zaista htjela da znam da li je dobila veći dom, a ti odgovaraš nekim nebuloznim odgovorom.

 

No dobro. Ja ću sada napisati kako je Pablo dobio novi akvarijum od oko 60L. Pošto sam trenutno u jednosobnom stanu, nisam imala mjesta za veći, međutim čim dođem kući krajem maja, dobija akvaterarijum od minimum 120L. Mene je interesovala njegova reakcija, pošto mu sada dođe kao da je iz garsonjere prešao u trosoban stan. Samo pliva, roni, brčka se, pa onda pravi rupe u koje se šćućuri i zaspe... Ma mnogo je sladak. Šteta što je glupkast :D A kako je on i dalje beba, jedva ga u'vatiš u tolikom akv.-u.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...