Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

@ kuki

 

joj MICA!!! :wub:

lepo jebote, al su rasne pa si ih zato tako lako utrapala... imam ortakinju koja se pati sa mackama, mislim da ih ima oko 16 trenutno, nikako da poudomljava sve :udri:

 

@DF

 

a... treba joj/mu partner?! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel zna neko zasto moje musko morsko prase cese dupe o dno kaveza? :)

 

Можда има неке паразите, да не кажем - црве, а можда је неко полно приопштио са њом док ниси гледала (па је сад сврби и боли, има осећај да не може да "састави ноге")... :)

Edited by Nolalothcaragasint

Share this post


Link to post
Share on other sites

@anarki- a breeeeeeee :):):) inace, to je stara slika, nove su na nekoj od prethodnih strana[/color]

Pa nisam ja kriv kada imas macka koji nece da prizna decu :):P

 

ona sada upada u komsijin golubarnig i tamani golubove :) i hvata vrapce sa terase, cepa zavese, maltretira dzukca, a ovaj trpi :) jede hranu za pse, a dzukac njenu hranu :):):)

Hocu ja jedno takvo :da: ... necu lenje ljubimce ... znaci nesto ekstra hiperaktivno ... hocu tu macu :da:.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:)

Takve su sve sijamke. :wub: Totalno nenormalne macke! :wub:

Moja Dona vise voli da me grize i grebe nego da se mazi... :):wub: A macak (avlijaner) moje drugarice bi se po ceo dan mazio.

 

 

sad se bolje osećam..mislila sam da sam neko zlo od osobe.. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da ne idu zajedno, ali licno nisam imala problema sa takvim stvarima (a vec 12 godina imam po nekoliko macaka istovremeno)... Kod mene je obicaj da zenke postanu nadrkane kad napune 2 godine :zuba:

A mali vooooli velikog :wub: Voli sve i svakoga :wub: I tuzan je kad ga ovaj tera od sebe :cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sad... :uhoh:

Stariji 5 godina, a mladji godinu dana...

Nije mi jasno zasto bi ga sad zamrzeo. Mali je... hm... "polno sazreo" pre 3 meseca, i ako veliki tad nije reagovao - ne znam zasto bi sad :confused:

A ranije su se lepo mazili... :wub:

Inace, stariji je apsolutno nezainteresovan za sve sem hrane i mazenja :wub: Moz' mu radis sta hoces, sve trpi :wub: I jedini je macak, koliko ja znam, koji se ne da probuditi ni na koji nacin :da: Ozbiljno :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

hm... onda mora da je to to... jer kod macora taj pubertet ide malko duze... moj macak je prolazio kroz faze i faze dok nije skroz sazreo (ima 3 godine)...i sada ga vec nista ne ugrozava, ali do skoro je bas imao obicaj burno da reaguje i ako samo oseti da sam mazila neku zivotinju...ili me ujede ili zapiski nesto... pa mozda matori tek sad oseca malog kao pretnju... muzjaci su to, ne da on svoju teritoriju nekom tamo zutoljuncu :) bre, zao mi malog...

 

 

moj momak se preselio u novi stan..i poneli macka. jedva...jer ziveli na prizemlju i macak navikao da izlazi kad mu se cefne, a sad su na 5 spratu...znas kako tuguje...a ne smeju jos da probaju da ga puste napolje, jer ce se sigurno vratiti kod stare zgrade...kako mi ga zao...mukica...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...