Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

Mozda i ne zelim da znam :(

 

Inace bolje je ostaviti zensku macku jer one NE PISAJU PO KOLIMA :violent:

 

Moj macak ima gomilu ortaka iz kraja i svi se sakupljaju kod mene i onda neki od njih shora po mojim kolima, samo da ga provalim koji je, ima da ga uhvatim i da se ishoram na njega !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda i ne zelim da znam :(

 

Inace bolje je ostaviti zensku macku jer one NE PISAJU PO KOLIMA :violent:

 

Moj macak ima gomilu ortaka iz kraja i svi se sakupljaju kod mene i onda neki od njih shora po mojim kolima, samo da ga provalim koji je, ima da ga uhvatim i da se ishoram na njega !!!

 

I zenke su vise u kuci :da:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda i ne zelim da znam :(

 

Inace bolje je ostaviti zensku macku jer one NE PISAJU PO KOLIMA :violent:

 

Moj macak ima gomilu ortaka iz kraja i svi se sakupljaju kod mene i onda neki od njih shora po mojim kolima, samo da ga provalim koji je, ima da ga uhvatim i da se ishoram na njega !!!

Pa tek kad imas zenkicu onda dolaze macori :D

Mozda je taj tvoj gay kad se kod njega skupljaju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ipak si ih nasla sve? Zao mi je jadnog malog mushonca :( :( :(

Nasla? Nisam ih ja ni trazila, svo vreme znam gde su, macka je direktno kod mene dosla da mi kaze da je pocelo. :wub: Cini mi se da Faustus nije mogla da nadje...

 

 

A za pol... dignes ih, okrenes im dupe ka sebi i podignes rep... muski imaju jaja (sitna, siiiitna :)) a zenkice imaju nesto slicno ali ipak vidno manje... uporedi. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa tek kad imas zenkicu onda dolaze macori :D

Mozda je taj tvoj gay kad se kod njega skupljaju :)

 

Moj Malishko nije gej!!! On je najveci jebach u kraju, dolazi mu na gajbu hrpetina macki, ali ima i ortake iz kraja, jebiga svako voli da se druzi sa jebacom jer misli da ce i on tako da dodje do neke mackice, i jbg onda krenu da obelezavaju teritoriju i pisaju mi po gumama i onda kada uteram mog Bukefala u amfort sve smrdi da povracas :(

 

A macke ne dovlace macore na gabu ..... ako su fine :rolleyes:

 

Nasla? Nisam ih ja ni trazila, svo vreme znam gde su, macka je direktno kod mene dosla da mi kaze da je pocelo. :wub: Cini mi se da Faustus nije mogla da nadje...

 

 

A za pol... dignes ih, okrenes im dupe ka sebi i podignes rep... muski imaju jaja (sitna, siiiitna :)) a zenkice imaju nesto slicno ali ipak vidno manje... uporedi. :)

 

 

Nema sanse!!! Niko u mojoj familiji nema siiiiiiiiiiiiitna jaja pa makar i macori!!!! :violent:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj Malishko nije gej!!! On je najveci jebach u kraju, dolazi mu na gajbu hrpetina macki, ali ima i ortake iz kraja, jebiga svako voli da se druzi sa jebacom jer misli da ce i on tako da dodje do neke mackice, i jbg onda krenu da obelezavaju teritoriju i pisaju mi po gumama i onda kada uteram mog Bukefala u amfort sve smrdi da povracas :(

 

A macke ne dovlace macore na gabu ..... ako su fine :rolleyes:

 

Nema sanse!!! Niko u mojoj familiji nema siiiiiiiiiiiiitna jaja pa makar i macori!!!! :violent:

 

Pa mozda je slab, pa onda nesme da ih otera, macori kad obelezavaju tudju teritoriju otimaju mu je. Vise nije njegova. Mora da je brani bre, popricaj sa njim o tome. :da:

 

A macke bolje da dovedu decka kuci, kod mene kad dodje mackin decko tj buduci tata mackica, dobije lepo i veceru :)

Kad skitaju kad trebaju da se pare ko zna sa kim i gde se vucaraju mozda se i ne vrate :(

 

A to za sitna jaja, jbg sve je malo na pocetku, porasce nemas brige :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa mozda je slab, pa onda nesme da ih otera, macori kad obelezavaju tudju teritoriju otimaju mu je. Vise nije njegova. Mora da je brani bre, popricaj sa njim o tome. :da:

 

A macke bolje da dovedu decka kuci, kod mene kad dodje mackin decko tj buduci tata mackica, dobije lepo i veceru :)

Kad skitaju kad trebaju da se pare ko zna sa kim i gde se vucaraju mozda se i ne vrate :(

 

A to za sitna jaja, jbg sve je malo na pocetku, porasce nemas brige :)

 

 

Ti hoces da kazes da je moj Malishko mlakonja? Ali ako on nije mlakonja onda znaci samo jedno - on licno zapisava moja kola!!! AKo je to istina najebao je :(

 

E sto si ti fina gazdarica, nahranis decka svoje mackice, ali u pravu si, bitno je upoznati familiju onoga ko ce darivati gene macicima, vazno da je fin momak iz dobre kuce, negovan i sa manirima ;)

 

Ma nema bre sitnih jaja kog mojih macora, cim se izlegnu bre imaju parava velika muda, to mozda samo tvoji i macori od jadnog malog zeke!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti hoces da kazes da je moj Malishko mlakonja? Ali ako on nije mlakonja onda znaci samo jedno - on licno zapisava moja kola!!! AKo je to istina najebao je :(

 

E sto si ti fina gazdarica, nahranis decka svoje mackice, ali u pravu si, bitno je upoznati familiju onoga ko ce darivati gene macicima, vazno da je fin momak iz dobre kuce, negovan i sa manirima ;)

 

Ma nema bre sitnih jaja kog mojih macora, cim se izlegnu bre imaju parava velika muda, to mozda samo tvoji i macori od jadnog malog zeke!!!

Sto onda pitas kako se vidi pol maceta? I zenkice kod tebe imaju velika jaja? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas mi se omacila macka, eno njih 5 samo sishu matoru, onakvi smezurani su mi odvratni (dok ne porastu malo, pa da budu onako hiperaktivni :lol: ).

 

5 komada, jbt, ne zanm sta da radim sa njima sad. Dosta mi je ovih mojih 6 koje vec imam :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas mi se omacila macka, eno njih 5 samo sishu matoru, onakvi smezurani su mi odvratni (dok ne porastu malo, pa da budu onako hiperaktivni :lol: ).

 

5 komada, jbt, ne zanm sta da radim sa njima sad. Dosta mi je ovih mojih 6 koje vec imam :mrgreen:

Cestitamo :veseli:

Pa eto pisi ovde redovno da delis macice i javice se poneko.

A i razglasi kod poznanika, uvek se nadje neki ljubitelj :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mojim poznanicima i poznanicima mojih poznanika nikad ne treba mace kad meni treba da ima treba, cekaju da malisani malo porastu i ne budu vise tako mali malisani, da se vezem za njih pa tek onda da mi ih otmu iz drhtaviJEh ruku... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prakticna stvar :)

 

Lorimer

 

Lorimer.jpg

 

i

 

Milica (da, po Milici iz Jaganjca :) ).

Milica.jpg

 

jedno meni, jedno decku al izgleda da ce biti svi kod mene :) Kupih ih juce, male pufne, svaki put kad pridjem on skoci preko nje da je zastiti :wub: nemaju ni 20g, oko 5cm su dugacki. Ona jede 200 na sat i stalno ga cuska i smeta mu a on kulira, tipicni musko zenski odnosi :) Naravno razdvajam ih za dan-dva, ne smem da rizikujem da se pare ali ostavicu rupice u pregradi da se vide i pricaju :wub: za par nedelja on ide kod mog praseta da mu pravi drustvo a ona kod Cuftice (ko se seca zna ko su :D ).

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne pratim pricu al mora da je machor neki, a? :P:D

@Tanya: jesu prelepi, tako je tesko odabrati prasice u zoo vrtu svi su slatki :( Volim tamo da kupujem jer im ne budze cene kao na drugim mestima a i imaju cesto dugodlake (koji su retki) samo vec imam prasice i kod keve i kod caleta i kod decka, ne smem vise :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...