Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

Jeste cim je posle 5 minuta ustao.Da stvar bude gora 100 metara odatle izlete mi macka,ukocio sam da sam maltene popreko ulice stao.I posle vozim se sa devojkom van grada izlete nam mali zecic,i stao kao ukopan ispred auta,zaslepljen svetlom se ne pomera.Ja mu svirnem a on skoci metar u vis :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

U svakom slucaju propagiranje nacizma u bilo kom obliku za mene nije normalno.Pa ni preko psa.Mislim to sa papirima je totalna glupost,moj terijer se zove Ernest ali ga zovem Miki,najjace cu da se derem ulicom po imenu kao poslednji kreten.Ta imena se daju jer celo leglo mora da pocinje na isto slovo.

Cuo sam svakakva imena,Dogma,Ikona,Napoleon i mislim da je tako nesto vrlo neukusno.Kao i ljudi koji drze te pse nisu malo cisti.Nista licno ali svakakvi debili danas vode pse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Добро, људи, оставите више малог Фирера и власницу му на миру...

 

Затворе ли ову тему, тешко вама! :ај-ем-соу-таф!:

 

Елем, ово је моја Бела:

 

bela_lutkica.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ova tema postoji.

Ja sam na selu imao nekog kera. Arap se zvase. Uspavase ga. Napadao je vise-manje sve ljude sem mene i mog dede. Kidao se par puta odlazio po komsiluku pa je njih 10 iz jedne familije izletelo iz kuce sa palicama da se brani.

 

Bio je fin ker, veliki, ko tele. Imao je vilicu ka u vuka samo josh krvolochniju. I bio je mnogo gadan.

 

sad je istorija. SAd ima neko malo govno od kera, sto stalno laje na mene. Ne volim male kerove posebno one sto stalno laju na mene.

 

Da imam love i vremena, uzeo bih par stenadi Argentino Dogo i Husky-a da uzgajam.

 

Edited by Elitista u Povoju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја сам данас шетала моју Белу и упознале смо преслатко штене бернардинца, Лину... Јој, меденог ли створења!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја сам данас шетала моју Белу и упознале смо преслатко штене бернардинца, Лину... Јој, меденог ли створења!

 

 

Cula sam da su zlatni retriveri izuzetno druzeljubivi psi...Ali cula sam i za slucaj nekih koji odbijaju da setaju na lancu?! Imaju li oni zaista neke ispade besa i sl. ili to samo vazi za 'krvolocne' pse...

Inace kad sam bila klinka bernadinci su mi bili omiljeni psi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cula sam da su zlatni retriveri izuzetno druzeljubivi psi...Ali cula sam i za slucaj nekih koji odbijaju da setaju na lancu?! Imaju li oni zaista neke ispade besa i sl. ili to samo vazi za 'krvolocne' pse...

Inace kad sam bila klinka bernadinci su mi bili omiljeni psi :)

 

Ја нисам чула за те случајеве. :) Ово моје мало чудо је толико блентаво, да се плаши своје сенке... Заиста нема ни трунке агресије у њој. Понекад размишљам - кад би ме неко, не дај боже, напао пред њом, дал' би скочила да ме брани, или би се шћућурила негде, на сигурном? Све ми се чини да би било ово друго.. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se pohvalim sa još dva kućna ljubimca, nisam ni znao da ih imam.

 

Video sam ih pre neki dan kako se uspinju brzo uza zid, pa su nešto osluškivali na tren, pa se popeše do ugla sobe.

Legolas hitri i plemeniti Fingolfin to behu, malo koji nepozvan gost može izbeći njihovim nitima. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...