Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

hvala, hvala... :)

 

nije moj "u originalu", al ko da jeste (dosao u porodicu pre par godina...)

dobrica...

Ni ja ni drug nismo znali da imamo rasne pse :)

Zapravo moj je mesanac,ima sve identicno osim sto nema njusku siroku kao mastif,stavicu sutra fotkice.Svaka cast druze za Kana!Moj se zove Spartak.

Edited by Zrakomlat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Sava Ladjarski

imam presa de canario,ili kako kazu kanarska doga.nije mnogo inteligentan,vise bi se reklo agresivan ali dobro cuva kucu sto je najbitnije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako se zove taj tvoj čupavi džukac Josife?

Baš mi je gotivan. :da:

 

Ovi mali,tj. male su stare 3 meseca.Imena ce da im daju buduci vlasnici.Inace cale im se zove Ernest al mi ga zovemo Miki,a keva Kiss.

 

@MissionVao

Imam zaradu od pasa,ali ne nesto preterano,ljudi i nemaju para u zadnje vreme.E sad moj cilj nije da samo stancujem kucice i da ih prodajem,inace ih ne bi imao toliko.Ali kad vec imam dobre i kvalitetne pse,koji su u vise navrata bili prvaci zemlje zasto da ne pokusam da se probijem kao uzgajivac sa svojom krvnom linijom.Samim tim sto vise titula to je ta linija trazenija i cena stenaca automatski veca.

 

Uskoro planiramo leglo ruskih terijera,za njih cu da vidim,ali mislim da ispod 500 evra necu traziti za stene.A to je 30% jeftinije od prave cene...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ајлин, ако има ко да ти прошета псића до тамо, обавезно инсистирај - моја Бела није нешто дружељубива (читај: потпуно кулира друге псе... онда када не бежи од њих начисто престрављена :haha:), али баш се наужива на свакој изложби. Никада је нисам водила на оцењивање и све што уз то иде, већ само, ето, дружења ради. Супер се проведемо међу свим тим псима - и она, и ја.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce sam mazila jedno ovakvo , cak i manje, divno stvorenje :) mnogo je veselo i umiljato bilo (cula sam da cau cau cesto nije raspolozen za igru ni sa vlasnicima, a kamoli sa nepoznatim ljudima, ali je ovaj bas bas mali , pa valjda je zato takav ) =)

 

2416886459_7fac99dd8a.jpg2416886459_7fac99dd8a.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ух! Саосећам с тбоом! Док је мој пас био мали, нисмо ни један једини тепих имали у стану, управо из тог разлога...

 

Колико је стара твоја Лусили? Моја Бела је тек са шест месеци научила да лаје пред вратима, кад треба да "ради то". :haha:

 

Шта да ти кажем? Морала је да падне покоја ћушка уз показивање врата, да би схватила. Ух, не повратило се. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

INAČE, JA MOJU LUSILI MNOGO VOLIM, ALI POLUDEH OD NJE!

Kako ste ih naučili dok su bili mali da se "to ne radi po celom stanu"?

Ako su mnogo mali, ne vredi da ih učiš, neće razumeti.

Inače, čuo sam da je dobra fora da se novinskom kesom upije urin i da se ta novinska kesa ostavi tamo gde želiš da piški sledeći put i oni će po mirisu poznati i tamo piškiti.

Nisam probao... ja sam svog psa 3 puta dobro isprepadao (kad se pokaki, gurnem mu njuškicu tu gde je kakio, izderem se na njega i (blago) ga udarim... više da oseti strah, nego bol). Posle trećeg puta, nije to više radio.

 

Tako kaže moje skromno iskustvo. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...