Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

Da, ali maloj. Nemam uslove da držim konja. A i skupo bi bilo. Sam konj i održavanje. Verujem da bi mesečno odlazilo preko 100 evra. A cena konja je oko 1000 do 1500 evra.

Edited by Sisus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imali smo pravu dramu sa jednim rusem ove nedelje,upala materice,bukvalno smo je iz mrtvih izvukli.

Antibiotici,vitamini i juce je konacno pocela da jede cvrstu hranu,danas je napala veterinara koji je dosao da je obidje.Usukala se,nije jela nista 3-4 dana,sad je kljukamo samo mesom,kad se potpuno oporavi krecu setnje na breg svaki dan,da se povrati kondicija i snaga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imali smo pravu dramu sa jednim rusem ove nedelje,upala materice,bukvalno smo je iz mrtvih izvukli.

Antibiotici,vitamini i juce je konacno pocela da jede cvrstu hranu,danas je napala veterinara koji je dosao da je obidje.Usukala se,nije jela nista 3-4 dana,sad je kljukamo samo mesom,kad se potpuno oporavi krecu setnje na breg svaki dan,da se povrati kondicija i snaga.

Kada sam držao kuniće, imao sam jednu ženku koja je dobila upalu materice. Odneo je kod veterinara, on mi reče da joj leka nema, da je zakoljem jer meso može da se koristi i reče mi da kada se to desi psu da oni to operišu i izvade sve napolje. Ja zvao čoveka od kojeg sam kupio kuniće i on mi reče da se to dešava i da nije ništa opasno. Reče mi da kupim mast koja se ubacuje kravama u vime kada dobiju upalu vimena. Ja to kupio i izlečio ženku. Posle toga se i kotila. Možda nema veze sa tvojim slučajem, ali me je na to podsetilo. :smile:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...