Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

Mog hrcka je pojela macka prvi dan kad sam ga kupio, jbg. nije imao srece, bilo je to pre jedno 5 godina. Inace osim okolokucnih macaka imao sam i jednog patka dok sam bio mali, bio je skroz razmazen i stalno je trcao prema meni kad me vidi, ali i on je neslavno zavrsio posto ga je keva zaklala jedan dan dok sam bio u skoli, ni dan danas mi nije jasno zasto je to uradila :icon_ne: Da, imao sam i jednog kera, i njega je cale kreten ubio iz puske...tako da vise nemam nameru da imam ljubimce a i koji ce mi to u kuci, samo moras da cistis za njima, da ih kupas, setas...ma idi, jedva i za sobom cistim, previse je to zajebancije...

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Лепотица! :wub: Обожавам шарпланинце. Дивни пси. Чујем сад из Кинолошког савеза да га Албанци својатају као своју расу и душа ме боли што је препуштено неколицини ентузијазиста да докажу супротно.

 

Него, знате ли неког ко жели да удоми пит-була? Комшије хоће да дају овог свог - они су "опасни", а пас није, па се не уклапају. Мислим да пас има три године, али то би требало да проверим. Искрено, мени је ружан, јер уопште, али уопште не волим ту расу, али је добрица какве нема. Зато ми је одувек било гре'ота кад трчи ка мени где год ме види и јури да се мази, а газде га двапут у животу нису помазиле, јер, забога, то није ТАКАВ пас...

 

Реците ако има заинтересованих, или знате неког, па да качим овде слику. Да напоменем само да псу нису купиране уши (што је, јел' те, једино у складу са законом, али верујем да има оних којима је то на псу битно).

 

А, да. Најбитније. До сада ми се јавило неколико момака са жељом да га удоме, али сам послушала интуицију, па га нисам дала, јер верујем да желе да га тренирају за борбе. Напомињем да сам спремна да бар једном месечно проверавам пса код нових власника и приметим ли трагове борбе, биће сломљених удова. Људских, не псећих.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mog hrcka je pojela macka prvi dan kad sam ga kupio, jbg. nije imao srece, bilo je to pre jedno 5 godina. Inace osim okolokucnih macaka imao sam i jednog patka dok sam bio mali, bio je skroz razmazen i stalno je trcao prema meni kad me vidi, ali i on je neslavno zavrsio posto ga je keva zaklala jedan dan dok sam bio u skoli, ni dan danas mi nije jasno zasto je to uradila :icon_ne: Da, imao sam i jednog kera, i njega je cale kreten ubio iz puske...

 

Jebote. :haha::haha::haha:

 

Za vas je Ante Gotovina pickin dim...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace osim okolokucnih macaka imao sam i jednog patka dok sam bio mali, bio je skroz razmazen i stalno je trcao prema meni kad me vidi, ali i on je neslavno zavrsio posto ga je keva zaklala jedan dan dok sam bio u skoli, ni dan danas mi nije jasno zasto je to uradila :icon_ne:

 

Šta bi bilo da nisi bio u školi?!

 

А, да. Најбитније. До сада ми се јавило неколико момака са жељом да га удоме

 

:mhihi:

Edited by oʞɾoƃ
  • Upvote 9
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad tek vidim da je osim Micka jos dosta ljubimaca napustilo ovaj svet.

Bas mi je krivo. :(

Ja sam proteklih 2 nedelje oplakivala moju miljenicu Mazu. Pre 4 nedelje se omacila. I 2 nedelje je sve bilo super, crni malisa sisao, napredovao i onda Maza nestade.

Prvo smo mislili otisla je opet da se pari vratice se za dan dva, i posle toliko vremena skontali da je sigurno neko ili ubio ili su je kola zgazila.

Malisu smo othranili prvo spricem, onda flasicom, uskoro ce poceti sam da jede sve po redu. Za njega je to sigurno bila velika trauma, jesmo mi puni ljubavi, ne ostavljamo ga nikad mnogo samog, ali ipak majka je majka. Njegova starija sestra je pocela zadnjih par dana da obraca paznju na njega, pomazi ga, okupa, i spavaju zajedno :)

Elem, juce se Maza pojavila. Vec sam se isplakala ko zna koliko za njom i eto nje nazad :D

Izgleda da je bila negde zatvorena. Kontam u nekoj firmi koja je spojila uskrsnje i prvomajske praznike. Pa sad kad su otvorili eto nje nazad.

Nije povredjena, ok izgleda, samo je mrsava mnogo.

Mace nece ni da pogleda, kad joj on pridje frkce na njega, kao i na tu stariju cerku.

Samo se ljudima obradovala.

Jede, spava i mazi se ^_^

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam tri mačke i svakoj 'fali nešto'...

 

Da krenemo od najozračenijeg,Borgora... Inače njegovo ime je nastalo tako što sam slučajno reko Borgor umesto Borgir.Ima

ogromne oči zbog koje je privlačan ostalim mačkovima koji ga s vremena na vreme siluju,ne mogu svi na njegovu kevu Ciganku

da stanu.Sposobnost mu je što može da te 'stanuje' svojom pojavom i pogledom (jbo ga otac avetni koji ga napravi al ja u životu ne videh morbidnijeg mačka),kao spodoba,niotkuda... Inače pored toga što je gejčina (a video sam ja da se ne buni on baš uvek) sklon je i INCESTU,snimak ataka na svoju majku u trudnom stanju

sam snimio i arhivirao.Znao sam još kad je ispao iz majčine utrobe i kad sam video te ubilačke oči da to neće biti normalan mačak.KURVIN SIN!

 

Ciganka je najveća kurveština u svetu mačaka i majka Borgora,njen sin jedinac (fenomen,da mačka jedno mače omaci).Inače muke

mučimo sa njom,10 puta se ona omaci za jednu godinu.Nepopravljiva je!

 

Mačak Dark je došao iz dubine pakla,ma i to je malo reći za njega s obzirom na to šta je sve preživeo,borac veliki,njega

najviše volim od svoje 3 mačke.Neka djubrad su mu otkinula rep i sjbali mu jedno oko al sad je još jeziviji nego što je bio

pre tih 'operacija'.Eto šta se desi pa čak i mačkama u borbi za pravdu!

 

Pas Max (nazvan po Maxu Cavaleri)-Mišićav i krupan i sa lavežom koji prodire bubne opne ovaj pas je sve samo ne obični dzukac koji veruje svima... Prepoznaje zlikovce i lopove a tako isto i one koji vole životinje i koji ne predstavljaju opasnost za gazdu... Nije preporučljivo puštati mu muziku sem ako nije Sepultura,verujte mi znam.

 

Evo i jedne hot slike Ciganke,ili to možemo reći i ovako:

 

CAT GIVING HERSELF A BIG LOAD :bigblue:

 

23iuuxc.jpg

  • Upvote 4
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Mace nece ni da pogleda, kad joj on pridje frkce na njega, kao i na tu stariju cerku.

Samo se ljudima obradovala.

Jede, spava i mazi se ^_^

 

 

To je to, mačići su obeleženi kompletno vašim mirisima i sad to više nisu njena deca nego vaša :) grozne su mačke, nemilosrdne, kad pogledaš.

 

Za pse, nemam odgovor zašto vole da se sunčaju, ali obožavaju svi osim ovog mog trkačkog kera. Taj voli više da se zavuče u neki udoban prostran krevet, da se smota pod jorgane i samo sa boka na bok. Da ne znam gde sam ga pokupila, mislila bih da je crnogorac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh,setih se jednog jako potresnog dogadjaja za mene... U mojoj okolini ima samo jedna

mačka i to je Ciganka a mačkova ne zna im se broj (niko ih ne hrani pa uvek kod nas dolaze

da se grbave za hranu,dolazili su i kod Maxa jedno vreme al kad je jednom popizdeo,uhvatio jednu

za vrat i počeo da je otresa od pod,kad su videli kako je on prošao nisu više dolazili (ja sam ga spasao,bilo mi žao) )...

I posle danonoćnog 'vrištanja' ispred vrata moje sobe Ciganka ostade u drugom stanju... Posle nekog vremena se omacila,a meni srce zaigralo kao i uvek kad ih videh onako male i slatke kako slabašno mjauču... Ja taman sve sredio kome ću da ih dam

kad se odvoje od sise kad eto ti problema... Dodjoše mačkovi i sve ih podaviše,hteo sam sve da ih pobijem koliko sam bio besan,ne samo zbog toga već zato što je naredna 3 dana mačka propatila,trčala po dvorištu i grebala po vratima svih prostorija,i kad je pustiš unutra ona odma traži da izadje napolje,mučilo je neiskorišćeno mleko...

 

A kod mene nikad nije bio slučaj da mačka neće više ni da pogleda svoje mačiće iako sam ja dirao,već mi se umiljava i još više se obmotava oko svoje dece...

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

A kod mene nikad nije bio slučaj da mačka neće više ni da pogleda svoje mačiće iako sam ja dirao,već mi se umiljava i još više se obmotava oko svoje dece...

Isti slucaj. Maza nece da se maci ako ja nisam uz nju, i onda non stop donosi macice kod mene. Moramo uvek da pazimo pre nego sto zakoracimo ili sednemo jer nikad ne znamo dal je donela mace do nas. Nije joj nikad smetalo da diramo macice, cak je insistirala na tome.

Ali jbg nije bila tu 2 nedelje, i u tom periodu je prezivela traumu, bila je zatvorena, mozda i tucena nakon toga. Ne zameram joj sto je odbacila mace, ali zao mi je malise. Misli sada da su mu ljudi majka :D:(

 

Elem za ljubitelje macaka

http://theberry.com/2011/05/05/daily-awww-kitty-cat-cuteness-right-here-33-photos/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moracu da nabavim neku macu uskoro, nikada ih nisam toliko voleo ranije jer su nepouzdane. Par puta mi se deslo da me ujedu iz cista mira, i sad nemam toliko poverenja u njih.

 

Ali mogu biti tako smesne i istripovane, plus zena ih jako voli, pa cemo uskoro uzeti neku.. nikad necu zaboraviti sta se desilo pre par godina dok sam hranio mladog psa koji je zalutao u moju bastu. Sedimo mi tako i igramo se kad odjednom macka sleti par metara ispred nas, ko zna odakle, sa nekog krova ili sta vec, ali izgledalo je kao da je pala sa neba. Pas i ja skocili momentalno par metara unazad i pogledali se kao ''wtf'' dok je macka izigravala neko besnilo i frkcala na nas nekliko sekundi i onda se izgubila medju drvecem. Jbt, macke su bas istripovane.

 

Inace, ima jedna velika zenka koja cesto lovi zabe oko moje kuce, jako je umiljata, svako vece dodje u posetu, igramo se malo i onda ode. Cudne zivuljke, nema sta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...