Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

Da ne guglam ako ne moram - ortakinjama se razboleo hrcak ali nista ozbiljno, samo ne secam se da li su to bese simptomi parazita ili gljivica - peruta se po delovima bez krzna (usi, njuska i sl), nije promenio raspolozenje, samo se ceska :D Ako je neko imao nesto slicno nek baci koja se bese mast koristi za to.

 

(cekam Generalnog da citira i napravi foru :ph34r: )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maca Šapa skočila sa osmog sprata. Prošla kroz mrežu na prozoru, tj počupala je i poletela. Oko šestog su joj mahali.

Sve u svemu, budi mene dečko oko 4 ujutru sa rečima "Marija, dole je rupa u zemlji!!!!"

Ja reko debil počeo da mesečari :haha:

I tako, nije joj ništa, slomila je karlicu na dva mesta ali ništa se nije pomerilo tako da če fino da joj zaraste, samo treba da miruje.

 

Mačka treba da miruje. Pakao u kući.

 

Ali mnogo dobra stvar: MESTO PADA...

 

Celo Mesto Pada

(ne znam zašto mi board ne da da stavim .jpg kao sliku?)

Elem, pogledajte dobro - vide se šape prednje i zadnje, glava, telo i REP.

Ladno joj se rep ocrtao :haha:

 

Rep i Šapine Šape

Detaljniji pogled na rep :haha:

 

Leteća Maca Šapa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako je bistra, debil jedan, kurči se a nema krila.

 

Pa miruje tako što idemo za njom, teramo je da leži i onda je puno mazimo kada leži. Na žalost i dečko i ja radimo do 4 (danas je izuzetak za mene, očigledno :haha: ) pa je onda sama ceo dan, zatvorena u kuhinji tamo ima sve i mi živimo u iluziji da miruje. Inače, tamo ju je cimer zatekao na kvaki (neke kese vise odande platnene, ona se uzverala).

 

Prvog dana kad je poletela, posle veterinara i snimanja, stavili je u kutiju od TV-a, kutija bar metar visoka, preko kutije stavili ono za sušenje veša kao rešetku i preko toga lanac od bicikla da ne padne. I ja dolazim kući, mačka šeta po stanu, kutija stoji ko da je nikad u nju nismo stavili.

 

Maca terminator :haha:

 

A imala je sreće pošto je pala u vlažnu zemlju i to na 10 cm od betona sa dve strane.

 

Inače, nije drogirana ništa joj ne dajemo protiv bolova pošto od prvog dana iskače iz kutije. Malo je kao boli kada se proteže onda stane na pola pa ne zna kako dalje i kada treba da legne onda joj malo treba vremena da se namesti. Inače, pije jede, kaki piški, lovi igračke... mah, terminator.

 

termcat.exmns5nmydc04ooo00ksw08ss.ay1x6bdb83cw404s4s4gsg0wk.th.jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ćale zimus našao neko štene i doneo ga kući. Razočarali smo se kad videsmo da je ženskog pola, ali smo ga ipak zadržali.

Međutim, pre dve nedelje se navuklo brdo zainteresovanih muških kučića oko dvorišta, pa je kuče vraćeno tamo gde je nađeno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I moj cale je doneo malo stene rase DODz (Domaca Obicna Dzukela) i sad kad je malo porastao, postao je horny as hell :haha: A nema nikakvih zenki u blizini. Sad ko god udje u dvoriste postaje zrtva silovanja potkolenice :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ćale zimus našao neko štene i doneo ga kući. Razočarali smo se kad videsmo da je ženskog pola, ali smo ga ipak zadržali.

Međutim, pre dve nedelje se navuklo brdo zainteresovanih muških kučića oko dvorišta, pa je kuče vraćeno tamo gde je nađeno.

Mogli ste je sterilisati i zadrzati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не, нашли смо је зимус поред пута, далеко од било ког насеља, донели је кући, хранили и чували 6 месеци. Онда се испоставило да довлачи по 5, 6 кучића кући, а то нам сигурно није забавно. Зато је враћена тамо где је нађена.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...