Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

kupiš prašak protiv buva, napuderišeš ga time, i kupiš mu i ogrlicu protiv buva, da se ne vrate posle puderisanja.

obzirom da je dekster balavac, obrati pažnju koju orglicu koju mu kupuješ, mislim da ima tih ogrlica za balavandere (razlika je u koncetraciji insekticida).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ova mala zver je dosla na moju gajbu pre dve nedelje i nece da ode, smrzavala se ispod kola, nije htela da makne od kuce, pa sam je lepo usvojio, nahranio ... sad je debeli pravi macak

 

Sivkisha:

 

Sivkisha.jpg

 

 

A ovo je Micko, sad mu je vec godinu i po dana. Inace, usvojio sam jos jedno mace pre neki dan. Izgleda rodjaka od Sivkishe, mala crna macka, sama kost i kozha, ko zna koliko dugo nije jela i gde je bila. Sad je i ona usvojena i srecna i zadovoljna macka :)

 

Micko:

 

 

Mickomatoradrtina.jpg

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

U borbi protiv buva, nemojte se zajebavati sa tim praškovima, ogrlicama, mislim da postoji Front Line i za mačketine kao i za pse što postoji.. Za mačku je ogrlica bilo koje vrste posebno opasna ako se igra u dvorištu i pentra po drveću jer može da se obesi.

Zmažeš mu FrontLine zavrat i nema zime ni sa kakvim insektuljicama , mesecima! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne stavljam im te ogrlice, bas iy tog razloga, a nisam ni primetio da imaju buve. Kad primetim tako nesto dojavim kevi da ih naprasi sa nekim praskom i to je to :)

 

Inace, stalno moram da kupujem druge granule, brzo im dosadi ista marka, osim naravno Royal Canin, to ne moze da im dosadi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...