Jump to content

Tattoo


blondie

Recommended Posts

  • 1 month later...

ne mora sa znaci, sta ako ta tetovaza ispadne brutalno dobro, toliko dobro da ces se ceo zivot ponosoti njome? moje je misljenje da osobe sa nezigradjenim stavom NE TREBA da se tetoviraju...ima dosta klinaca koji se naloze na nesto pa to istetoviraju i kada izadju iz tog tripa zale sto su se uopste tetovirali...to je malo sranje...malo.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ja imam jedan tribal na donjem delu ledja. visina oko 22 cm, sirina nekih 17. trajalo je 7 sati. bolelo je samo kopanje po kichmi, i sam kraj, kada je kao 'popunjavao' mesta - tj. 7-mi sat.

inace nije strasno.

osecaj je vise je kao grebanje nego kao ubodi.

neces ni primetiti.

puno srece. i nemoj je cesati kad pocne da svrbi dan-dva kasnije.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja imam jedan tribal na donjem delu ledja. visina oko 22 cm, sirina nekih 17. trajalo je 7 sati. bolelo je samo kopanje po kichmi, i sam kraj, kada je kao 'popunjavao' mesta - tj. 7-mi sat.

inace nije strasno.

osecaj je vise je kao grebanje nego kao ubodi.

neces ni primetiti.

puno srece. i nemoj je cesati kad pocne da svrbi dan-dva kasnije.

 

 

Dobro, znam da ne treba da kopam po istoj, već da mažem jekodermom... I kontam da je koža manje osetljiva na tricepsu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ne, ne boli, ne svrbi i ne peče...

To što pričaju na tu temu su budalaštine!

Ne osećam je!

Sliku ću okačiti za par dana, dok sve nijanse budu iskristalisane (sad je još uvek pomešano sa limfom, mada extra izgleda i ovako, ali onako će biti bolje...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

kolega, reci kurac slobodno. to sto si ti rekao zvuci nekako medicinski i gadno.

 

a nije sad da je gadno :wub::)

 

 

 

 

 

edit:

o joj, tek vidim link za gadno.. oko lik tetovira. motku preko ledja.

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...