Jump to content

Vecne Slike-dobre I Lose


Gospa na Sivcu

Recommended Posts

Чињеница да сам био толико пијан током концерта Металике да се скоро ничега не сећам, а слушао сам је од 1990-те. Поред тога, чињеница да је то једини концерт током кога сам био пијан као стока, углавном попијем пиво, два, три...

cinjenica je da nisam bila na infuziji tokom koncerta Metallice, da nisam bila pijana tokom istog, jer je cinjenica da nisam ni mogla da budem na koncertu jer je cinjenica da me je u to vreme interesovanje za Metallicu vec oooodaaaavno proslo... icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

kapiram da ti nije jasna ideja ove teme....

 

oni ljudi koji nemaju sta da kazu osim "e to je licna stvar" ne bi trebalo da postuju uopste posto jelte nemaju sta pametno reci.

mislis?

 

na nekoj od prethodnih strana sam napisala jednu od slika koju cu pamtiti dok sam ziva...

 

mozda ti nisi shvatio poentu onoga sto sam rekla... biggrin.gif

 

paaa... poenta je u tome da je krajnje neukusno / prostacki iznositi svoja intimne(privatne) slike/iskustva... javno - pred celim forumom...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

cinjenica je da nisam bila na infuziji tokom koncerta Metallice, da nisam bila pijana tokom istog, jer je cinjenica da nisam ni mogla da budem na koncertu jer je cinjenica da me je u to vreme interesovanje za Metallicu vec oooodaaaavno proslo... icon_wink.gif

Наравно да ме је интересовање за Металику прошло, али како сам имао велику жељу да их видим кад сам био тинејџер (а нисам имао прилике да их гледам преко) онда је било јасно да концерт нећу пропустити. Макар сам тако мислио док ми нису понудили неки проклети вињак...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Наравно да ме је интересовање за Металику прошло, али како сам имао велику жељу да их видим кад сам био тинејџер (а нисам имао прилике да их гледам преко) онда је било јасно да концерт нећу пропустити. Макар сам тако мислио док ми нису понудили неки проклети вињак...

i ja sam imala zelju da vidim njihov koncert uzivo... nazalost zelja je bila velika, ali dzeparac mali... icon_smile.gif

 

... pa se onda nekako intresovanje izjednacilo sa dzeparcem... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

 

 

@ Mary Joe - sada bez zezanja, stvarno je bedak sto si bila bolesna...

 

@Lesi - evo, miiiirna! icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Наравно да ме је интересовање за Металику прошло, али како сам имао велику жељу да их видим кад сам био тинејџер (а нисам имао прилике да их гледам преко) онда је било јасно да концерт нећу пропустити. Макар сам тако мислио док ми нису понудили неки проклети вињак...

Isti slucaj sa mnom, nisam ih gledao kao klinac pa sam tad morao otici na koncert. Radio sam do 14h a polazak organizovan je bio bas u 14h! Usput sam se napio kao magarac, usli smo dva-tri sata pre pocetka, taman sam dosao sebi kad je Metalika pocela, bilo mi je jako dobro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bogami i ja Metallicu pamtim kao jednu od slika, ali u mom slučaju je jako pozitivna... Posebno kad su svirali Fade To Black... Čak sam i zaplakala, a ja nikad ne plačem, toliko me je ponela pesma...

 

A kad se setim da nisam imala para za kartu i da mi je na dan koncerta došlo da se ubijem što neću ići... Na moju veliku radost par sati pre koncerta me je zvala ortakinja i rekla da je dobila kartu višak i to preko debele veze... Možete da mislite kako sam srećna bila... icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja bi bio jako srecan da sam dobio kartu za badava icon_da.gificon_da.gif

No i ovako mi je bilo odlicno, samo sam poludeo sto nisam mogao do prvih redova zbog onog sranja sa narukvicama.

No zato sam zauzeo prvi red na sledecoj ogradi i ludovao ceo koncert. Meni je bilo odlicno, mada je zvuk bio preslab.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E i ja sam bila na ogradi icon_smile.gif I ne kajem se zbog svih modrici koje sam zaradila. Ma i mi smo poludele zbog narukvica, pošto, da smo znale nabavile bi smo ih jer je ortakinja taj dan bila u Komuni da pokupi karte. Dakle, šteta...

 

A para nisam imala jer sam kupila kožne pantalone za matursko veče, tako da sam morala da se oslonim na milostinju sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E i ja sam bila na ogradi icon_smile.gif I ne kajem se zbog svih modrici koje sam zaradila. Ma i mi smo poludele zbog narukvica, pošto, da smo znale nabavile bi smo ih jer je ortakinja taj dan bila u Komuni da pokupi karte. Dakle, šteta...

 

Drugarice, ti me opasno kopiras, znas li da je falsifikovanje zakonom zabranjeno? icon_biggrin.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Video sam zeleni mecedes kako se priblizava ogromnom brzinom. Vidim da ce da prodje kroz nas reno 4. Pomisao:smrt. Cuo sam tresak, video belinu. Budim se. Niko ne daje znake zivota. Tata lezi na volanu, ne daje znake zivota. Mama na prednjem sedistu curi krv preko celog lica, nepomicna. Sesta lezi van kola, glavom prema zemlji, nepomicna.Zovem.Kome prvo da pomognem.Krecem prema sestri.Bolovi u predelu bubrega.Tata se budi.Prelazi preko maminog sedista, ne zna da li je ziva.Dolazi do sestre i on.Okrecemo je polako, krv iz usta.Vodeeeeeeeee.Narod se skupio i blene.Niko nista.Ustajem trcim prema dvoristu.Krsim saksije sa cvecem po celom stepenistu,ulazim, trazim vodu..zena nepomicna, kaze : "tamo je kujna". Tocim vodu u lonce, ruke pocinju da mi drhte, izlazim, trcim. Vidim zutog ficu.Mama na prednjem sedistu, tata na zadnjem, sestra mu u narucju bez svesti. pruzam lonce vode kroz vrata. Odlaze. ostajem sam. ljudi su oko mene. Cujem glasove. Ali ja sam sam. Molim da me neko preveze do bolnice hocu da znam da li mi je sestra ziva. Milicajac mi kaze da cekam hitnu pomoc.Saznajem dimenziju vecnosti. Dolazi hitna pomoc. Pitam da li je ziva.Medicinska sestra kaze :" ne brini van zivotne opasnosti je".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krecem na koncert u Budimpestu.Ispred mene seda jedna devojka. Tokom voznje upoznajemo se. Osecam fluid. Ona sa dve drugarice odlazi u zenski soping,ja idem negde da ispijam pivo. Dogovaramo se da se nadjemo kod busa u odredjeno vreme, kako bi otisli na vreme na stadion da zauzmemo prve redove. Cekam..ne pojavjuju se..Odlazim sam, ne bih hteo da propustim dobro mesto za omiljeni bend. Izlazim sa stadiona, neko me pipa po ramenu. ONA. SREACN SAM. Nalazimo se sa njenim drustvom i polako krecemo prema busu. Nas dvoje ostajemo i pijemo pice ispred neke prodavnice. Put do busa vodi kroz ogroman park. Dozivljavam nesto najlepse u zivotu do tada. Sve se poklopilo da bude kao na filmu. Povecanje percepcije nekih osecaja normalno dovodi do smanjenja drugih. ZABORAVLJAMO NA VREME. Dolazimo do busa, svi cute. Cutimo i mi. Krecemo prema sedistima. Jedan sredovecan covek dobacuje " Jel ti bilo lepo". Istog momenta ona je briznula u plac. Ubrzo dolazi covek kojeg su poslali da nas trazi. Krecemo. Cujem kroz grcaje reci :"zelim da me nema". ponavljala je puno puta...

Edited by sumi

Share this post


Link to post
Share on other sites

NAJGORA --> surwawanje mog busa sa puta Zlatibor-Beograd 2000-e godine... Zima... Jedwa uspewam da izadjem klizajuci se po shofershajbnama... Psujem vozacha... Tatu boli noga... Nosio je gips pola godine... Sreca, mama i ja smo samo ugruvane... Nisam mogla da zaspim 30 sati posle toga... kako sklopim ochi, imam utisak da se ponowo rushimo na stranu... ph34r.gif

 

NAJLEPSHA --> prwi odlazak na Prokletije sa drushtwom... Zezanje u busu... Preko 48h nespawanja... Bio je tu i dechko koji mi se swidjao... icon_redface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

6 godina??? Alal vera!! icon_rockdevil.gif

 

 

 

owo drugo necu ni da komentarishem... laugh.giflaugh.giflaugh.gif

Hvala,hvala.

 

Serem za ovo drugo,pokusao sam da se setim,ali ne ide no.gif

 

Zaboravih jos i

-rodjenje i postojanje moja 2 sestrica - volim ih vise od sebe

-prvi ANAL MRAVOJED demo i ANALIJANSA - bogovi metala icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...