Jump to content

Vecne Slike-dobre I Lose


Gospa na Sivcu

Recommended Posts

najtuznija ubistvo Djikija i ceo period do sahrane...idem u skolu,zove baka i kaze Miki pokusali su da ubiju Djikija....MOLIM?!ok pokusali...izvuci ce se...(jebote suza mi je upravo krenula).u skoli ortakinja salje sms za vesti...nista se ne saznaje...i onda...ceo svet BUM!cao...sedim u poslednjoj klupi placem...neki me zajebavaju neki govore u fazonu ajde brate iskuliraj...razredna me pusta kuci...dolazim kuci gledam TV i neverujem...narednih par dana sam se jos i smirio...ali kad je dosla sahrana...nisam smeo da odem.mislim da bi mi srce prepuklo od bola.za sve ove scene na zalost ima mesta u mojoj glavi...i neki pogled,nesto odredjeno cega se setim..npr bilbord koji sam gledao dok mi je baka javljala to,tabla u ucionici,klupa...ne mogu da vam opisem koliko su to jaka secanja za mene...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Jedan od boljih i nezaboravnih dozivljala za pamcenje je koncert Nightwish, ne samo zbog atmosfere i ludog provoda, vec zbog jednog frajera... icon_mrgreen.gif

 

Inace rata se sjecam... tesko djetinjstvo koje zaboraviti ne mogu, ma koliko got htjela, uvjek ce slike da mi se vracaju... sta da se prica, ko je prolazio kroz slicno, zna kako je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Drkanje kazes? Nesto tipa ''musHkarac musHkarcu'', to da! icon_smile.gificon_smile.gif

a da si drk'o zenu, ne vijerujem na takav nacHin! mhihi.gif

 

Jedan od najdrzaih osijecaja za sigur je

kad sam prvi put nastupala s bendom,

uf' wub.gif a poslje pivopije.gif e ja to zovem zivotom!

musik19.gifmusik19.gifmusik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koje prizore cete pamtiti kao neizbrisivi utisak celog zivota? Nesto sto se desilo vama ili nome ko vam znaci, veselo i lepo, ili traumaticno i jezivo.Udrite.

tri stvari koje su mi domah pale na pamet:

1.Kada su mi izboli druga i kada sam ga vodio taksijemdo urgentnog.

2.Jutro kada sam sanzao da su mi zaklali druga.(tj coveka koga sam znao iz vidjenja...tj svake nedelje sam ga vidjao na utakmicama,ali se nismo druzili inace ovako...ali opet bilo mi je tesko mnogo...)

3.Kada je ortakova baba skocila sa 8 sprata dok smo igrali fudbal u parkicu,i prizor kako ortakov cale lezi pored nje i place...a ona je u komadima...

 

ima jos gomila stvari!

Edited by @@

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...