Jump to content

Vecne Slike-dobre I Lose


Gospa na Sivcu

Recommended Posts

  • 1 month later...

preksinoc sam sedela sa drugaricom u nekom napustenom trznom centru... cesto imamo obicaj da se tamo zabodemo ako pricamo nesto sto je relativno poverljivo, pa ne mora bas ceo grad da nas cuje.

 

u jednom trenutku doslo je dvoje ljudi. nisu ni pogledali oko sebe, seli na neki zidic (pored jednog jedinog prolaza, tako da nas dve nismo mogle da prodjemo), poceli da se vataju, i na kraju, posle svakojakih predigra su se i kresnuli. mi smo sve vreme sedele okrenutih ledja njima, i drale se na sav glas da bi oni mozda skontali da ima jos ljudi, pa da se obuzdaju, ali nisu nas culi.

 

kad su zavrsili, mi smo odmah pojurile da izadjemo... tad su nas videli, i u fazonu, nakezili su nam se u facu.

 

trip je taj sto su oboje matori (oko 35 sigurno, nisu neki klinci...) jooooj. trauma iz detinjstva. xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre nesto vise od sat vremena video sam kako coveka gazi autobus. Jebem ti zivot :udri::icon_ne:

 

Uh jeb'o te! :no:

 

Ostade li nešto od čoveka?! Prežive li jadnik?

 

 

Inače, nagledao sam se svakojakih krvavih scena u svom životu koje će večno biti urezane u sećanju.

 

Često ortak ima običaja da mi kaže: ''Bre Nešo, ti kao da si na frontu odrastao!''

 

Od kasapljenja jednog drugara ispred zgrade, od strane pomahnitalog matorog narkomana,

preko sličnih saobraćajki i još mnogo toga ... neprijatno mi je da prićam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma idi, ja stojim kod secerane na Adi, crveno na semoforu, cekam da predjem ulicu, a preko puta covek pretrcava, jos nosi pun kurac nekih stvari, kese neke, i samo vidis bam! pokupi ga autobus koji je isao prema gradu, odnese ga barem 3/4 metra ja se samo uvatio za glavu, jos bio naduvan, horor me totalni uhvatio! Izlazi vozac iz busa, place maletne, neki lik zove hitnu, skupljaju se ljudi, ne znam dal' je ostao ziv, moguce, nije toliko brzo isao autobus, ja sam samo otrcao maltene odatle kad sam video da stize hitna... Uzas :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Iz nekog razloga dobijem napad smeha na sahranama. Svi oni tako stoje i smrchu i stoje i stoje ...aman sahranite coveka sto mora da se pravi cirkus? I ta glupost sa luftiranjem-treba pamtiti coveka kakav je bio pre smrti a ne njegovu ljusku.

 

Isti slucaj.Ne znam zasto ali na sahranama redovno dobijam napade smeha.

Pre par godina kad je umro komsija,poceo sam da se smejem kao idiot,da komedija bude jos veca moja baba isto dobila napad smeha pa je pobegla iza kapele.Umalo se nije udavila od smeha...

 

Зашто сте морали да ми вратите слику овог малог што јебе кера...

 

Што сам и погледао ову тему...

 

case12696_1203562969_688[2].jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...