Jump to content

Vecne Slike-dobre I Lose


Gospa na Sivcu

Recommended Posts

opelvyy5ng7.jpg

saobracajna20nesrecapl6ji7.jpg

usmrtvdz0nn1.jpg

J3b3m ti... jedan trenutak i ode zivot.

Ovako sam mogao da poginem prosle godine. Kamion stajao u levoj traci auto puta... bez ikakve signalizacije... a u desnoj traci kolona. Odrao sam asfalt sa puta da koliko toliko usporim pre nego sto sam ga udario. Da sam u tom trenutku okretao kasetu, palio cigaretu... bilo sta... ne bi me bilo danas. Dobro smo prosli... drugarici naprsla kljucna kost, od pojasa, ironicno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako su mom ortaku izleteli neki pijani idioti.Njih petoro u kolima.On kocio ali pravo u drvo.Jedna drugarica pala u nesvest,druga slomila jagodicnu kost.

POsle na suocenju u policiji ortak tom liku sto je vozio razbije kristalnu pepeljaru o glavu.Sreca pa mu nisu pisali prijavu za to

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Jebote sinoc sedim sa devojkom u autu na nekom parkingu.Odjednom je tako jako sevnulo.U delicu sekunde se culo samo 'tak' kao kad crkne sijalica.Tog momenta uzasna buka i nestade struje.Grom je udario na nekih 30 metara od nas u neke kablove.Znaci usro sam se.Bilo je mirno,odjednom kad je maznulo pobeleo sam,devojka se izbezumila.

Znaci ovo necu nikad da zaboravim

Edited by Josif Visarionovič

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Nikada necu zaboraviti jedan prizor koji se desio prosle zime, na Fruskoj gori.

Noc, pun mesec, sve je pod snegom a ja lutam sumom, sam naravno.

I tada ugledam najlepsi prizor u mom zivotu, barem do sada: nalazim se na proplanku, okruzen drvecem a na nekih 15-ak metara ispred mene usamljeno, veliko drvo. Iznad njega velicanstven pun mesec, a nebo prekrilo milion zvezda. Ispred drveta zaledjena bara koja se magicno presijava, sneg svetluca, savrsen mir..

Nemate pojma kakav je to prizor bio. Iz ovog opisa deluje kao da je nista posebno ali verujte mi, ko zna koliko dugo sam stajao u transu i posmatrao taj prizor... Bila je to cista magija, osecaj koji su danasnji ljudi jednostavno zaboravili, jer je zima za njih gomila blata po sivim ulicama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Mrkli mrak, pred izlaz iz sume,jedva se vidi svetlo,i nesto sa strane trci kroz sumu,kao ludo,samo se cuje sutanje lisca. Nista se ne vidi. Nikad se nisam tako uplasila,tako da slika crna XD To je vise vecni zvuk u mojoj glavi D:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...