Jump to content

Vecne Slike-dobre I Lose


Gospa na Sivcu

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Paa... recimo ovako- da su te slike ostale zapamćene po enormnim količinama adrenalina, endorfina, testosterona i ostalih sranja u krvi:

 

Bad:

 

Kad me je uhvatila oluja na sred livade (na Durmitoru) i kada je grom sjeb'o drvo koje je bilo na 200 m od mene. Udario me je talas vazduha, i ja sam pao u blato (ne zajebavam se, bilo je k'o u filmu). Mislio sam da sam ogluveo, jer ništa nisam čuo- ni kišu, ni sebe kako urlam u blatu. Srce htede da mi polomi rebra koliko sam se prepao.

 

Sirena za vazdušnu opasnost...

Jeste da se ja slabo štrecam, ali taj zvuk me je presekao. Verovatno nisam napravio nikakvu facijalnu ekspresiju, ali mi se stomak izvrn'o. To je verovatno zato što sam na 300 m od jebene sirene. :bigblue:

 

Svako lemanje koje je pošlo po zlu. Evo da podelim INTIMNE trenutke sa ostatkom foruma (uglavnom ženskom populacijom, koja verovatno ima manja iskustva u lemanju). Mnogo je loš osećaj kada te neko zavali pesnajom u glavu. Ne mogu da opišem taj zvuk. Prvo se čuje TUP, a onda sve zagluhne, a onda neka vrsta zvonjave. I onda provališ da si na zemlji. Što to mrzim. Kada izgubim ravnotežu. E, da- i onaj osećaj slomljenog nosa i pola kile zgrušane krvi u sinusima od koje ne možeš da dišeš. A sve bazdi na gvožđe (e, taj deo mi je kul).

 

Kada je najbolji ortak rekao da ide da studira u Francuskoj, i da se nikada neće vratiti (osim na leto i ti tripovi)...

 

 

Good:

 

Kada se najbolji ortak vratio iz Francuske, i rekao: "A u kurac!" (i ostao u Beogradu)

Svaki nastup sa bendom.

Prvi poljubac sa ribom. Sada ćete da me pitate: "a zar nije svaki takav", E, NIJE! Ovaj je trajao neka 4 sata (okvirno)...

Kako to da niko nije naveo orgazam? Zar je to toliko intimno? Ili je krajnje obično, pošto ga doživljavamo svaki dan...

 

 

Edit: Šta vam je bre ljudi sa Đinđom? Zar to ne bi trebala da bude lepa slika? Ne kapiram...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

toliko dobra slika, da sam jos pod utiskom...

 

sinocni razgovor...

slijedi jedno od onih pitanja:

''what's your favourite band ever?''

moj odgovor: Iron Maiden...

njegova reakcija: ''oh' i love this girl''

moja reakcija: ...blagi osmijeh preko lica...

...nastavak razgovora.

 

losa slika: hm... nema je. :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svako lemanje koje je pošlo po zlu. Evo da podelim INTIMNE trenutke sa ostatkom foruma (uglavnom ženskom populacijom, koja verovatno ima manja iskustva u lemanju). Mnogo je loš osećaj kada te neko zavali pesnajom u glavu. Ne mogu da opišem taj zvuk. Prvo se čuje TUP, a onda sve zagluhne, a onda neka vrsta zvonjave. I onda provališ da si na zemlji. Što to mrzim. Kada izgubim ravnotežu. E, da- i onaj osećaj slomljenog nosa i pola kile zgrušane krvi u sinusima od koje ne možeš da dišeš. A sve bazdi na gvožđe (e, taj deo mi je kul).

Ziveo sam u naselju skupjeno sa konca i konopca, budale na svakom koraku.Dosao sam iz vojske onako malo divlji pun sebe.Slucajno saznajem da neki komsija pravi rodjendansku zurku. dodjem do kuce cujem galamu i odlucim onako kao kokanja da se prikljucim. Ulaz u kucu nije bio sa prednje strane vec se prodje cela kuca pa iza. U prolazu izmedju kuce i ograde (2 metra sirine) ispreci se gromada od 2 metra (ja sam 171). Zacujem samo to famozno TUP, sve zaglune (tacno je) i jeee zvonjava :) . Zaticem sebe kako pokusavam da se uspravim u UGLU od ograde. Sta cu ja u uglu kada su vrata na sredini dvorista?? :) Pa to vam je kada vam se poremeti centar za ravnotezu :) Prilazi jos jedan i picinju da me sutiraju. Moja dobra drugarica vrsine onako prodorno (usrala se kada je videla prizor), oni su se reflekisvno okrenuli, ja sam jednog oladio u stomak i dokopao se vrata. Dzada.......Jos danas imam krnj zub koji me podseca na to. 7 dana posle, dolazim u Beograd sa podlivima da trazim stan :)

edit

orgazam?Meni je ostalo u secanju kada sam video devojku u orgazmu. Pomislio sam da ima epi napad, odsekao sam se. Dozivao sam je...samo se tresla. Dok mi nije rekla "pustiii me budalooo"

Edited by sumi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sine mitre, da si ti to video...

Jadno kuce cvili li cvili, a mali bez milosti... :):):)

Inace mali je izrastao u teskog idiota, znate ona deca koja su luda i glupa al im niko ne sme nista jer su jaka ko konj i mogu da ti otkinu glavu jednim potezom :D

Jebote :) :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

U prolazu izmedju kuce i ograde (2 metra sirine) ispreci se gromada od 2 metra (ja sam 171). Zacujem samo to famozno TUP, sve zaglune (tacno je) i jeee zvonjava :) . Zaticem sebe kako pokusavam da se uspravim u UGLU od ograde. Sta cu ja u uglu kada su vrata na sredini dvorista?? :) Pa to vam je kada vam se poremeti centar za ravnotezu :) Prilazi jos jedan i picinju da me sutiraju. Moja dobra drugarica vrsine onako prodorno (usrala se kada je videla prizor), oni su se reflekisvno okrenuli, ja sam jednog oladio u stomak i dokopao se vrata.

Iz tvoje priče nisam baš ukapirao zašto su počeli da te lemaju...

Doduše, ni ja ne kapiram zašto su mene lemali tih par puta...

To su verovatno neki kompleksi iz detinjstva, neki nervni poremećaj...

orgazam?Meni je ostalo u secanju kada sam video devojku u orgazmu. Pomislio sam da ima epi napad, odsekao sam se. Dozivao sam je...samo se tresla. Dok mi nije rekla "pustiii me budalooo"

Au jebote...

To mora da je bilo dobro...

Imam ja ponekad običaj da se cimam jedno 2-3 minuta posle... Ne znam, tremor mišića usled preforsiranosti, valjda...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iz tvoje priče nisam baš ukapirao zašto su počeli da te lemaju...

Doduše, ni ja ne kapiram zašto su mene lemali tih par puta...

To su verovatno neki kompleksi iz detinjstva, neki nervni poremećaj...

Taj sto je pocao da me lema je lik koji je slavio rodjendan. Bio je pod gasom, prepoznao me da sam kokcinar (mada je to ruzno jer se znamo na zdravo-zdravo) i jednostavno bez upozoerenja desnicom u levu slepocnicu :)

Au jebote...

To mora da je bilo dobro...

Imam ja ponekad običaj da se cimam jedno 2-3 minuta posle... Ne znam, tremor mišića usled preforsiranosti, valjda...

Njoj je bilo dobro, meni bas i nije :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Losih slika ima dosta, najvise je potresno kada se setim da me je keva tukla svaki dan kao klinca zato sto nisam hteo da jedem( nije da nisam hteo, vec nisam mogao). Takodje kada vidim na sredstvima javnog informisanja Djindjica hocu da zaplacem od muke... E kako samo obozavam rad i ideju tog coveka... Od onih lepih izdvajam kada se setim prvog izlaska sa devojkom, kada sam dobio morsko prase za rodjendan i da ne nabrajam vise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije ti on ćale, pa da cmizdriš za njim...

Ta cmizdrarija za Đinđu je na istom nivou kao ona za Slobu, kako vam zvuči "Takodje kada vidim na sredstvima javnog informisanja Slobu hocu da zaplacem od muke... E kako samo obozavam rad i ideju tog coveka... "? Odvratno? U najmanju ruku... Nećemo o politici, pratićemo d buk of ruls... Ende.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je ubedljivo najtraumaticnije bilo:

1.zavrsila sam 8.razred i saznala da je decku iz moje skole(bio je mladji od mene 3 godine,znala sam ga iz vidjenja,isli smo istim putem do skole)pao gol na glavu i potpuno mu smrskao lobanju.Bilo je na Chukarichkom stadionu,igrala se deca ,podigla gol,a on bio ispod,slucajno ispustili-i kraj.:no:

2.kada je neki lik ispao kroz prozor na nekoj zurci,bio je pijan nagnuo se da udahne svez vazduh i prevrnuo se.Bio je bivsi decko moje drugarice...i njega sam znala iz vidjenja,ali mi je to bas,bas strasno bilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ga još jedan sa ovim Kvislingom...

Manite se ljudi voršipovanja političara (of any kind), ne valja se...

 

Ko kaže da ga ja volim kao političara??? Politiku organski ne podnosim... Sto se Đinđića tiče volim tog čoveka kroz njegovo pisano delo plus što je on za vreme komunizma prvi ustao i rekao nešto protiv istog... Ej bre trebalo je tada imati muda za tako nešto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

bash nemate shta da pishete... :)

 

neshto skorije...

 

-kad sam nashla treking (brande) cipele u zenskoj varijanti, za kojima kukam godinu dana najmanje (jer ih je bilo samo mushkih). to je bilo juche :) sjajne su mi cipele, stvarno.

-dobar ali jebotekakodobar sex posle dosta vremena

-kad sam polozila mleko. razvlachila sam se (moze da se izadje svaki utorak, i mimo roka) 4 meseca, zivela od utorka do utorka, i onda sam izashla i shvatla da za mene vishe nema utoraka! samo ponedeljak, sreda, chetvrtak, petak, subota, nedelja, ponedeljak, sreda...

 

-kad sam stegla kera oko vrata i popizdela na njega neshto jer je bio neposlushan a on zarezao na mene i zacvileo istovremeno i tu se posvadjali, da bih za par dana napipala tu jednu dzomblu za koju se ispostavilo da je tumor i za manje od mesec dana (zestokog maltretiranja, operacija i hemoterapije) smo ga uspavali.

ta scena ubijanja (uspavljivanja) mi i nije ostala u loshem secanju, na kraju krajeva.

 

neshto manje skoro...

 

-na ledjima ranac, na rancu radio, u rancu shator i vreca, idem duz plaze u andalusiji, nemam tri blage gde sam niti kuda idem :)

-kad sam obishla 60 km na frushkoj gori. i will crush! u stvari, sama scena je kriza i kako prolazi kriza

-durmitor, mamice! i ada bojana posle toga. komarci u rojevima. u stvari, ovo bi moglo i u donju listu :)

-ne znam da li sam vec postovala na ovoj temi, ima i ona dobra scena kad sam se skrshila kolima u neke penzose. blink-ziva sam.

 

 

loshe..

kad je umro djindjic...

 

 

:) zajebavam, naravno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Свако оживаљавање ове теме чини да визуелизујем слику како онај мали од девет година хефта теријера у подруму, а то је врло лоше.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sjajno, sjajno :)

pazi, terijeri dugo ostaju klinci, tako da su u produzenoj analnoj fazi ;)

moj zift je na prst/termometar u guzu reagovao zbunjeno-zamishljeno.

dok mi neki drugi psi takve incidente nisu oprostili. struchne stvari su u pitanju, odmah da razocharam zainteresovane (paraanalne zlezde i chishcenje istih)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...