Jump to content

Vaš najveći blam


Wise Owl

Recommended Posts

icon_mrgreen.gif

 

Ime teme Vas najveci BLAM, dovoljno govori. Give me your best shot.

 

Stidljiviji mogu da za pocetak iznesu na videlo blam neke bliske osobe icon_twisted.gif

 

Iako nisam icon_redface.gif po prirodi, za pocetak ekstra blam mog oca.

 

Elem, te noci je cale bio dezuran u bolnici. Kao hitan slucaj, doneli su osobu ubodenu nozem. Posto je znao da sam na nekoj svirci, pomracio mu se um kada je video s ledja zgrcenu figuru u bolovima (identicno odevenu kao njegova mezimica, duge talasaste kose...)

Samo je prenerazeno kriknuo - SLADJO, SINE, STA SU TI URADILI?!!!

Glava drogiranog bradonje se sporo okrenula. Uputio je prazan pogled mom ocu i odgovorio - "Nista strasno cale, kuliraj" blink.gif

 

Ne moram da kazem da su mi oca svi prozivali dobrih pola godine...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ево, кошмар над кошмарима:

Двоје клинаца које знам цео живот и они требају да се узму,

елем, пролазе поред неке продавнице у којој сам радио и сазнам да треба да буде свадба за дан-два и ја им пожелим ...

Лепо се ПОВРЕДИТЕ!

Схватим шта сам рекао и поновим, да исправим флеку и као за инат -

Лепо се ПОВРЕДИТЕ!

Опет!

Они се, мученици нису ни окренули, само су побегли главом без обзира од мене ...

laugh.gif

Ал' сам им пожелео ...

Пропао сам у земљу ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

a koji je tvoj najveci blam? ipak nije u redu da zapocnes temu sa caletovim blamom, sta ti je on zgresio... icon_sad.gif

 

Sta mi je zgresio? laugh.gif

 

Dozvolio, usled patoloske tolerancije, da napravim par kardinalnih gluposti u zivotu...

Ah da, i jedan jedini put u zivotu mi odvalio samar. (kad sam izvalila da je moja stvar ako hocu da poginem...)

 

Moj blam...

 

Prosto ne znam odakle da pocnem...

 

Evo jednog -

 

Trebalo je da odem u posetu nekoj bolesnoj babi, koju nikad nisam videla, ali sam morala da glumim da mi je vazna icon_wink.gif

 

Udjem ja u sobu, cucnem pored "njenog" kreveta i kazem -

"ma ne brinite, baka Zivka, u medicini 2 i 2 nisu 4".

Ona prosaputa - " nisam ja Zivka, ja sam Spasoje"...

 

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam koliko vas zna za subotichku Super televiziju,i da li je neko gledao njihove igre sa vrlo zanimljivim disciplinama,medju kojima su i takmichenje u klizanju na stomaku po najlonskoj stazi prekrivenoj sapunicom i rushenje nekih gumenih kegli velikom kuglom koja visi s drveta.E ja sam se prijavio za to,tako da mozhe biti svashta icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije najveci ali definitivno je blam...

 

Sedimo mi u drushtvu... Drug i ja sedimo jedan pored drugog.

On mi prica o nekoj devojci, zove se Alisa. Naravno prica razne stvari vezane za nju (pa cak i neke fantazije). Ok, slusam ja njega tako, nesto ga zafrkavam i osetim da neko seda pored nas.

Devojka, poprilicno lepa i veoma zanimljive gradje sedne pored mene. Ok... sta sad... sela je... drug odjednom zacuti, i promeni temu price... pocne da prica o nekim balonima... WTF!?

I dalje ne kontam nista....

Tek cu ja posle 5-10 minuta, onako iz zajebancije:

"Dobro, kad cemo da savatamo tu tvoju Alisu?"

 

Drug zacuti, spusti pogled i blago ga okrene prema meni...

Ja pogledam u desno, vidim devojku (onu koja je sela pored mene) sa nekom lezbo izvrnutom facom kako gleda u mene...

 

Na to ce ona:

"Ja sam Alisa... Drago mi je... "

 

Meni padne mrak na oci, spustim pogled, i samo odsetam napred, govoreci:

"Eno ide ... pa da se pozdravim sa njim..."

i pobegnem glavom bez obzira...

 

Drug pocrveni i kaze: "Eto idem i ja..."

Alisa ostade sama na klupi, zbunjenog pogleda...

 

Jbg, nisam imao pojma da se radi o toj devojci, po drugovoj prici shvatio sam da se radi o jednoj drugoj osobi (koja se btw, isto zove Alisa)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Snimam emisiju, gost: neka predstavnica asocijacije "ZIVETI BEZ RAZLIKE" (u pitanju su deca ometena u razvoju)

 

Emisija ide uzivo, voditeljka najavljuje: "Sa nama je u studiju predsednica humanitarne organizacije za decu ometenu u razvoju, pod nazivom

"ZIVETI BEZ RAZLOGA"!!!

 

Malo je falilo da sve ode u *urac i ja i stativ i kamera, a ova iz asocijacije se smorila ko veverica...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo najstrasniji - icon_redface.gif

 

Upoznaje mene bivsi (posle 8 meseci veze - vazna napomena) sa nekom prijateljicom njegove majke.

 

Bivsi - Tetka Miro - ovo je... (tajac)

Tetka Mira - upitan pogled

On - Suzana, ne... Snezana...Slavica... u qrac...

Ona - Jesi li siguran da je na "S"?

 

Ja - icon_uhoh.gif - wallbash.gif - violent.gif - violent.gif - tenk.gif - mrred.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Snimam emisiju, gost: neka predstavnica asocijacije "ZIVETI BEZ RAZLIKE" (u pitanju su deca ometena u razvoju)

 

Emisija ide uzivo, voditeljka najavljuje: "Sa nama je u studiju predsednica humanitarne organizacije za decu ometenu u razvoju, pod nazivom

"ZIVETI BEZ RAZLOGA"!!!

 

Malo je falilo da sve ode u *urac i ja i stativ i kamera, a ova iz asocijacije se smorila ko veverica...

umalo nisam pao sa stolice dok sam ovo citao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvi / drugi razred osnovne skole. Radnja se desava za vreme casa. Ja trazim od drugarice u klupi toalet papir. Nema. Trazim od ovih ispred, nemaju ni oni... Trazim svuda okolo, dok mi neko ne nadje toalet papir, i pocinje da mi salje sa druge strane ucionice do mene. Pitam nastavnicu da idem u WC, ona kaze idi... i ja ustajem i nosim toalet papir koji se vuce iza mene. Vracam se posle "posla", i vracam toalet papir istom metodom.

 

Uopste me nije bio blam... dok me na to nije potsetio drug nakon par godina... jos se secao toga... e ONDA me je bio blam icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Snimam emisiju, gost: neka predstavnica asocijacije "ZIVETI BEZ RAZLIKE" (u pitanju su deca ometena u razvoju)

 

Emisija ide uzivo, voditeljka najavljuje: "Sa nama je u studiju predsednica humanitarne organizacije za decu ometenu u razvoju, pod nazivom

"ZIVETI BEZ RAZLOGA"!!!

 

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Upravo komentator utakmice Nemacka - Argentina, iscekujuci penale, rece - "Da vidimo ko ce da fudbalira"...

 

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

da sam sebe iskopiram, ali ovde...

Blic, pre par dana:

"Prema procenama strucnjaka, ocekuje se da ce u finalu SP biti oboren rekord u gledanosti jednog TV prenosa. Izracunato je da bi prenos iz Berlina moglo da prati vise od 30 milijardi ljudi sirom sveta. Poredjenja radi, Finale Brazil - Nemacka gledajo je 28,8 milijardi ljudi"

 

a ovo pise i na gomili sajtova na internetu... kako objasniti cinjenicu da ce finale gledati 5 puta vise ljudi nego sto ih ima na planeti?

 

Trenutan broj ljudi na Zemlji

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...