Jump to content

Vaš najveći blam


Wise Owl

Recommended Posts

moj prilicno velik blam je bio kad sam na jednoj zurci krenula ka wc-u, i nisam videla da su isprosipali neke sokove po podu, i ja sam se okliznula, i pala svom svojom duzinom ispod stola i malo jos klizala... Inace, bila sam u kratkoj suknji. Ne secam se vise "vecih" blamova...

Share this post


Link to post
Share on other sites

...pa kako sad izgledaju karte za koncerte, ne bi bilo ni iznenadjujuce :no:

 

Apsolutno tachno.

Za dochek Nove u KSTu umalo nisam poneo kartu-uspomenu sa Whitesnake-a od letos... Dobro, KSTova je bila malo tamnija, ali u zhurbi niko ne bi primetio, a poshto zhivim u vukojebini u kojoj zhivim, malo je zajebano sa prevozom, pa ono...

 

Josh malo pa ce karte za koncerte da liche na markice za prevoz :rolleyes::D

Shto bi bilo extra, poshto ce uskoro biti jeftinije otici na koncert Kreatora/Maidena/Marduka nego placati markicu za prevoz :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo i nije blam mozda,vc neka ispala:

 

vracam se iz grada i kracem da cekam 27,ulazim u bus i pitam vozaca; jel ovo 27 ili 27e?

 

On cuti.Ja pitam ponovo,i on se okrene i prodere se-PA IZADJI SAM VIDI KOJI JE BROJ,HOCES SVE NA TACNI DA DOBIJES!!!!

 

Odem ja,ispred nije upoaljeno svetlo,odem skrtoz pozadi da vidim,kad ono 27-je reko' do jaja,ulazim,kad ono covek mi zatvori vrata ispred nosa i ode....:shock: :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo i nije blam mozda,vc neka ispala:

 

vracam se iz grada i kracem da cekam 27,ulazim u bus i pitam vozaca; jel ovo 27 ili 27e?

 

On cuti.Ja pitam ponovo,i on se okrene i prodere se-PA IZADJI SAM VIDI KOJI JE BROJ,HOCES SVE NA TACNI DA DOBIJES!!!!

 

Odem ja,ispred nije upoaljeno svetlo,odem skrtoz pozadi da vidim,kad ono 27-je reko' do jaja,ulazim,kad ono covek mi zatvori vrata ispred nosa i ode....:shock: :confused:

 

Lik je onda nevidjena jajara ako je tako reagovao. Mislim, jebote, ala je teshko reci "A" ili "E"... Osim ako nije mutav, shto se ne bi moglo reci na osnovu tvoje priche. Prebij ga sledeci put :D !

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo i nije blam mozda,vc neka ispala:

 

vracam se iz grada i kracem da cekam 27,ulazim u bus i pitam vozaca; jel ovo 27 ili 27e?

 

On cuti.Ja pitam ponovo,i on se okrene i prodere se-PA IZADJI SAM VIDI KOJI JE BROJ,HOCES SVE NA TACNI DA DOBIJES!!!!

 

Odem ja,ispred nije upoaljeno svetlo,odem skrtoz pozadi da vidim,kad ono 27-je reko' do jaja,ulazim,kad ono covek mi zatvori vrata ispred nosa i ode....:shock: :confused:

 

Identicna stvar mi se jednom prilikom desila...S tim sto sam ja usla u trolejbus u zurbi pa nisam ni pogledala koji je,ali svejedno.U cemu je problem da ti jednostavno kaze. :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Identicna stvar mi se jednom prilikom desila...S tim sto sam ja usla u trolejbus u zurbi pa nisam ni pogledala koji je,ali svejedno.U cemu je problem da ti jednostavno kaze. :confused:

 

 

prokleti bili predrkani vozaci gsp-a.

 

Majke im ga spalim,svi su isti: 500kg,tregeri,na sofersajmni obavezno poster gole zene i krstaca...:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pukle joj elanke. nema veze, meni je jednom spala suknja u kstu. ostado' u charapama, bilo je to davno, i primetila sam tek kad sam zakorachila.

 

inache, pre neki dan na adi videh ribu koja je istripovala da su charape helanke, poshto je samo nji' navukla a ispod se vide chipkane tange i bela etiketa na dotichnim, kao i ostatak dupeta.

sjajno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

a sto ti se desilo?

reci, da ne nagadjamo

 

Како, бре, шта? Ове што су биле унутра су све имале нове, "брендиране" хеланке па су је зезале да је сиромашна...

 

inache, pre neki dan na adi videh ribu koja je istripovala da su charape helanke, poshto je samo nji' navukla a ispod se vide chipkane tange i bela etiketa na dotichnim, kao i ostatak dupeta.

sjajno :)

Мање приче, више фотографисања.

Edited by Аксеаносилас

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...