Jump to content

Vaš najveći blam


Wise Owl

Recommended Posts

ja sam danas jednu gospodzu amerikanku (sto bi se reklo, musteriju) nazvala, i israh joj se na srspkom, zena u pola recenice spusti slusalicu, konta - neko je zajebava :)

pa sam se onda izvinjavala..

da stvar bude gora, kad sam je opet nazvala - cijelo vrijeme mislila sam da pricam sa Susan, a ono sam zapravo nazvala Keri - pa dok sam i to provalila..... :)

vjerovatno sad konta da se drogiram ili tako nesto.. nema posla za mene kod nje :)

 

 

 

a sto pomenu Toy, ovu u carapama - po San Franciscu mogu da se vide (ni zensko ni musko, ne znas sta je) tako u shtramplicama se svrckaju, gace se lijepo vide.. ili ono, ide frajer skockan u odijelo, musko pravo odijelo, i kad pridje blize, vidis da ima i sise :)

mislim, ne zive samo takvi ljudi tamo, ali mogu da se vide :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

... i tako...

Spremam se da krenem kuci, 'vatam kljuceve od kola u jednu ruku, djubre u drugu i krecem napolje...

Tu me strefi srcka od nekih idiota sto su pustili Cecu toliko glasno da odjekuje!

E tu je prvi blam - znam da je to Ceca (ne slusam to, ali sam u mladom dobu bila zrtva kretena iz seljacke familije sa kevine strane :lol: )

POPI ME KAO LEEEEEEEEEEK!!! :udri:

Krecem ka kontejnerima i onako pogubljena pocnem da zurim u babu koja prekopava po njima. Bacam i krecem ka kolima, a sve mi nesto cuuuudno... :ph34r:

Naravno da me je doticna baba posle jurila da mi vrati moje kljuceve sto je iskopala iz kontejnera! :redface:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da me je doticna baba posle jurila da mi vrati moje kljuceve sto je iskopala iz kontejnera! :redface:

 

Eh, toliko te Ceca odusevila da si izgubila glavu, hoce to ponekad, kada si pravi , true fan :)

 

 

Jesi castila baku? :):):)

 

Ona i baka su onda zajedno pevale cecu, bio je to sjajan duet, za Evroviziju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaaaaaaaaaaaaaaaa! :lol::lol::lol:

 

Jesi castila baku? :):):)

Nisam. Samo mi je rekla da sam poludela i vratila se kontejneru :lol:

 

Eh, toliko te Ceca odusevila da si izgubila glavu, hoce to ponekad, kada si pravi , true fan :)

Ona i baka su onda zajedno pevale cecu, bio je to sjajan duet, za Evroviziju :)

'Oces martinkicu u glavu? :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, hvala na lepim zeljama, ali ja sama sebi ne bih dala useljenicku vizu da sam neka vlast u zelji u koju hocu da emgriram!

 

Shto bi rekao Gručo: Neću da budem član kluba u koji primaju ljude poput mene.

 

Nego, tema je bila "Vaš najveći blam" a ne "Vaša kolekcija mikroblamova". No i dalje je zabavno :pivopije:

 

 

 

 

E sad, ovo jes jedan od većih. Neki od ljudi koji me znaju su već to čuli, a jedan od članova foruma (Ttued) je bio i prisutan, bar na početku blamiranja.

 

 

LM, negde daavne 99e na rođendanu jedne koleginice sa faxa...

 

Naime, u dotičnu koleginicu sam bio zatreskan samo tako, ali kako to ide kad si s nekim na faxu, prvo se "družite" jedno vreme, pozajmljujete sveske i sva ta sranja.

Nakon par meseci tog druženja, ja pajser još nisam preduzeo konkretne korake, ali je ona očito nešto naslutila, pošto su neke druge koleginice počele čudno da mi se smeškaju... I dođe žurka za njen rođendan, mislim da je bio jun mesec. Zajedno s njom rođ slavi i njena par godina mlađa sestra, kojoj je bio 18ti, tako da je to bila fešta i po sa gomilom ljudi...

 

Naravno, tu je i gomila ljudi koji me znaju sa faxa i svi misle da sam fin i kulturan nerd... I tu dok se skupljala ekipa, ja ispoštujem kolege i š njima pocirkam nekoliko piva, taman da me u'vati da skupim hrabrosti za poduhvat večeri...

 

I tu ja nekako onako okuražen uspem da navatam koleginicu negde usred kuhinje, uhvatim je za ručice i odvučem u obližnji ćošak i krenem nešto da joj kenjam... Taman u tom momentu naleće neko od neupućenih gostiju i krene da je cima za neku gajbu piva, jer su naravno alkosi popili sve što je bilo izvađeno napolje. Ona šta će, kaže vraća se za par minuta, a ja ostade tu u kuhinji. Okrenem se, a ono pored mene -- votka! Istog momenta ja shvatim da bi trebalo još malo da se okuražim alkoholom, i stučem dobar deo te votke malte-ne na eks.

Onda, shvatim da sam gladan, pa reko aj da prezalogajim nešto dok se ona ne vrne. Natovarim tanjir pun koječega i izađem u dvorište, zgutam ta čuda s tanjira, i okačim tanjir na žicu za sušenje veša...

Onda me, normalno, sustigne pegla. Otrčim iza kuće da se ispeglam...

I dok sam se tako držao za zid, pokušavao da izbacim dušu, slučajno bacim pogled kroz prozor, gde vidim njenu sestru kako se kreše s nekim likom, na kog je pola sata pre toga pala pijana...

 

Onako polu-ispovraćan sav srećan vraćam se među ljude, koji su u međuvremenu izvalili za fazon sa kačenjem prljavih kartonskih tanjira na žicu za veš (gde sad visi 20ak tanjira)...

Krenem da im prepričavam "doživljaj" od malopre... Naravno, pitam se koliko je proteklo pre nego što je to stiglo do koleginice.

Sledeće čega se sećam je da sam ispovraćao celo kupatilo, smarao ljude, pokušavao da joj zadavim kera koji me je pri tome za malo ujeo za facu... Mislim da sam se u nekom momentu dovatio njene šminke, ali su mi to valjda oduzeli na vreme.

 

Ne znam šta sam radio ostatak večeri, verovatno sam prespavao jedan deo, tek izbacili su me iz kuće s poslednjom turom gostiju negde oko 7, a ja sam bio sav ulepljen od povraćke po duksu i pantalonama.

 

Uglavnom, bio me je blam da se pojavim neko vreme na faksu... Mislim da smo prve reči razmenili tek posle mesec dana. Treba li da pominjem da sam izblajvao za sve šanse kod nje? :pivopije:

 

E pa tako, imam još par gadnih, ali ovaj za početak :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego, tema je bila "Vaš najveći blam" a ne "Vaša kolekcija mikroblamova". No i dalje je zabavno :pivopije:

Evo ovako...

 

U obdanistu, sa 4 godine, sam se pola sata drala i vristala: "KO CE DA MI OBRISE GUUUUUUUUUZUUUUUUU????" :cry:

 

Jebiga, iako mi je mama tad jos uvek brisala guzu, ovo ce me progoniti dok sam ziva...

A sad jos samo fali da ovo prepozna neko sa foruma ko je isao u isto obdaniste...

 

 

Moze? :zuba:

Share this post


Link to post
Share on other sites

na vezbama, na psihijatriji u dnevnoj bolnici, razgovaram sa jednom devojkom koja je hipo manicna i leci se vec neko vreme...

 

i razgovaramo o nekim obicnom stvarima... o filmovima koji se daju u bioskopima... i tek odvali ona nesto smesno, a ja njoj :"e jesi luda!" i smejem se... kako sam rekla, tako sam skapirala STA I KOME sam rekla... :no:

 

znaci, posle sam joj se izvinjavala, ali se ona meni zato smejala sledeca 3 dana... kao :"ali ja I JESAM LUDA!!!hahah imam i napismeno!"

 

zalosti... :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ovako...

 

U obdanistu, sa 4 godine, sam se pola sata drala i vristala: "KO CE DA MI OBRISE GUUUUUUUUUZUUUUUUU????" :cry:

 

Jebiga, iako mi je mama tad jos uvek brisala guzu, ovo ce me progoniti dok sam ziva...

A sad jos samo fali da ovo prepozna neko sa foruma ko je isao u isto obdaniste...

Moze? :zuba:

Ha ha haaaaaaaaa! :):) Ovo ti je jos bolje! :):)

 

Pfffrrrrrrrrcccc.......

:seronja::seronja::seronja:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...