Jump to content

Vaš najveći blam


Wise Owl

Recommended Posts

Meni se jedan od vecih blamova desio na moru 2004. godine.

 

Otisli ja i devojka na plazu. Pili pice, plivali... Medjutim, posle podne, kao sto se to u Bugarskoj cesto desava krenu veliki talasi da zapljuskuju obalu. Mi se primili, usli u vodu i super nam je bilo. Skakali u talase, pokusavali da plivamo... Znaci ludilo.

Posle desetak minuta naidje jedan ogrooooooooooman talas. Ja se smekerski okrenem ka devojci i kazem joj PAZI SAD OVO i krenem da skocim u talas!!! Posto mi je voda bila do pojasa u trenutku kad sam skocio osetio sam da mi je popustio lastis na sorcu odnosno da mi je sorc skliznuo do kolena. Ali, bilo je kasno i moja gola guzica je sevnula iz vode.

 

Naravno sledecih pola minuta sam ronio. Kad vise nisam mogao da izdrzim izronio sam i video gomilu nasmejanih ljudi oko sebe. KAKAV BLAM!

 

U medjuvremenu cu pokusati da se setim jos nekog.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle kolokvijuma izlazim sa drugaricama u prepun hodnik i cupkam posto moram u WC. Pita me Dragana: "Sta ti je?" Ja se u tom trenutku okrecjem da vidim ide li jos jedna devojka za nama i umesto da kazem Dragani, ja kazem u lice tipu koji je stajao 30cm iza mene: "Jaoooj, moram da piFkim!" Malko me je cudno pogledao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije najveci blam, ali je bio cudan trip...

Ceo cas ortakinji pricam kako cu se upisati, i kad je zvonilo otrcim u wc. Kad ja tamo a ono medjutim. U wc-u stoji lik koji mi se svidjao, i ceka ortaka (mi svi koristimo jedan, bio bata ili seka). Ja ga pogledam, iskuliram, i kontam da mi ne pada na pamet da piskim dok je on u wcu. Odem do lavaboa, operem ruke, malo popravim sminku, i krenem ka izlazu, a ortakinja, prilicno grlata na svu moju zalost kaze: A zar nisi kukala kako ti se pisa???

Share this post


Link to post
Share on other sites

danas me zove neka devojka da me obavesto i nekom putu na koji treba da idem NWM "poslovan razogovor" a ja sam ceko poziv od ortaka i javaljam se sa sledecom recenicom

 

citiram

 

- gde si joco kuco stara posisas mi sa KU..ca slaga zato sto ne zoves kada sam ti reako ajde nacrtaj se za sat u RIF-u pa se gledamo :P

 

dobio sam 2-3 sekunde tisine i onda sam shvato da sam se zaj...bo ( debil zaboravio sam da sam memoriso njegov kucni )

Share this post


Link to post
Share on other sites

He, ovo je možda više za Napijanje i odvaljivanje ali nema veze.

 

Išla da se nađem sa Loodeekood-om. Kako smo se tek upoznali i otišli na piće, trebalo je isto i da se, jel, naruči. On naručuje neko pivo, a ja pitam imaju li tamno Nikšićko. Konobar potvrđuje i ja oduševljena počela da mu objašnjavam kako ga mnogo volim bla bla... I kao, suma sumarum na priču odvalim: "Šteta to ima da se kupi samo u malim litarskim (i nastavljam da obrazlažem svoju teoriju)..." On me blijedo gleda i pita: "Da se kupim u kakvim...?" "Malim litarskim... bocama", misleći da nije ukapirao u kakvim ambalažama. On opet zbunjen. Vraćam film i kao: "Šta sam rekla? Šta sam rekla?" I LADNO nisam ukapirala dok nije krenuo postepeno da objašnjava. :udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako zapetljano pricas

Da, bre, sada kada sam pročitala ni ja nisam skapirala :) Tako je kad pokušavaš da radiš milion stvari at once. Meni je mala, jer sam svojevremeno mogla sa drugaricom da smaknem gajbu (za jedno veče). :redface: MEĐUTIM, to nije stvar s kojom bih se, jel', hvalila?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam prvo pomislio da se lik natripovao da ga muvas, pa se zacudio u kakvim to bocama moze sebe da kupi. Zbog ove tvoje recenice:

 

 

"Da se kupim u kakvim...?"

 

 

Ali sam posle procitao ponovo i ukapirao :) Jer mi je ovo prvo zvucalo...

 

Da, bre, sada kada sam pročitala ni ja nisam skapirala :) Tako je kad pokušavaš da radiš milion stvari at once. Meni je mala, jer sam svojevremeno mogla sa drugaricom da smaknem gajbu (za jedno veče). :redface: MEĐUTIM, to nije stvar s kojom bih se, jel', hvalila?

 

 

Pa bas i nije, al dobro, pivo je vise hranljivo nego stetno :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre par godina bio sam na nekom rodjendanu kod ortakinje i ko za baksuz bio nesto prehladjen. I dolazim ja tako kod nje i uzimam da pijem crno vino. I u jednom trenutku dok sam pricao sa ortakom uzimam gutljaj vina i odjednom pocinjem da kijam. Pokusao sam da stavim ruku na usta ali nije mnogo pomoglo. Obojica smo bili isprskani. I onda sam poceo toliko da se smejem da nisam mogao da se izvinim coveku sto sam ga isprskao. Posle je i njemu bilo smesno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ова тема губи смисао...

Све неки бламови - он ме поглед'о а ја испустила телефон или таман се наместим да гледам концерт као дође она, а мени поцепана мајица и нисам опр'о косу...

 

Ако се не бламирате, ћутите, немојте се бламирати причајући приче за које се недате да су бламови, а исте су од бламова далеко...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas:

Zovem ortaka i počinjem priču sa 'samo na kratko da ti se javim, moram malop da sredim gajbu, napravila sam brlog od nje dok dok sam bila sama, ovih 5 dana'

Odgovor:

'ej nije ... tu, otišao je po cigare, nazovi ga za 10 minuta'

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ова тема губи смисао...

Све неки бламови - он ме поглед'о а ја испустила телефон или таман се наместим да гледам концерт као дође она, а мени поцепана мајица и нисам опр'о косу...

 

Ако се не бламирате, ћутите, немојте се бламирати причајући приче за које се недате да су бламови, а исте су од бламова далеко...

 

 

 

taj rad.

 

 

i onda zato moji blamovi dodju hilarius.. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre nedelju dana skupilo se drustvo i kako to biva, ja se ozderem ko svinja! Lupam gluposti, dernjam se po trgu... Sretnem profesoricu fizike (inace, jako zgodna, mlada, METALKA) i odem do nje i pocnem da lupam neke gluposti! Usred price ja nju poljubim (lupim joj zvaku), drugovi me odvuku (u stilu: jesi li normalan?!)!

Ona ostade ukocena, bez texta! Udaljili su me jedno 5 metara i ja bacim peglu! :udri:

 

Nazalost, dosao je ponedeljak! Jos uvek je nisam pogledao u oci! :redface:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najsveziji :redface:

Sedim veceras u povecem drustvu i hocu da pozovem tadzu da krenem kuci - pridjem telefonu koji je pored kompa i pocnem da kucam brojeve na tastaturi :) :)

Samo je jos falilo da pocnem da pricam u zvucnike... :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

prekjuce.

predvece, sjedim na terasi i odvalio Black Label Society na iPodu a komsinica se igra sa svojim sinom ispred kuce. i kao sto to biva prdnuo sam. nisam ni bio svjestan koliko je bilo glasno dok se komsinica i njen mali nisu okrenuli ka meni i poceli da se smiju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre nedelju dana skupilo se drustvo i kako to biva, ja se ozderem ko svinja! Lupam gluposti, dernjam se po trgu... Sretnem profesoricu fizike (inace, jako zgodna, mlada, METALKA) i odem do nje i pocnem da lupam neke gluposti! Usred price ja nju poljubim (lupim joj zvaku), drugovi me odvuku (u stilu: jesi li normalan?!)!

Ona ostade ukocena, bez texta! Udaljili su me jedno 5 metara i ja bacim peglu! :udri:

 

Nazalost, dosao je ponedeljak! Jos uvek je nisam pogledao u oci! :redface:

 

Na mene se u srednjoj lozila profesorka srpskog,starija od mene par godina.Donosila mi stalno neke black metal diskove posto i ona slusa metal.Al bezi bre treba jos sa tim da imam posla pa sam kulturno sve to iskulirao.

 

Sto se tice blama,otpao mi tocak sa bajsa u centru pa sam se ubio kao konj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na mene se u srednjoj lozila profesorka srpskog,starija od mene par godina.Donosila mi stalno neke black metal diskove posto i ona slusa metal.Al bezi bre treba jos sa tim da imam posla pa sam kulturno sve to iskulirao.

 

 

kad budes imao 43 godine, jedne noci, ko zna koje po redu bez sexa, dok tvoja zena bude hrkala kraj tebe, ces se sa tugom sjetiti profesorice srpskog - mlade metalke, i zaplakaces nad propustenom prilikom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na mene se u srednjoj lozila profesorka srpskog,starija od mene par godina.Donosila mi stalno neke black metal diskove posto i ona slusa metal.Al bezi bre treba jos sa tim da imam posla pa sam kulturno sve to iskulirao.

Zajebao si i to zesce. Ako je ruzna pa i da te razumem, ali ako je zgodna, sada mozes samo da se kajes.

 

kad budes imao 43 godine, jedne noci, ko zna koje po redu bez sexa, dok tvoja zena bude hrkala kraj tebe, ces se sa tugom sjetiti profesorice srpskog - mlade metalke, i zaplakaces nad propustenom prilikom.

Lepo receno. Mozda ga je bio blam da se muva sa profesorkom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...