Jump to content

Vaš najveći blam


Wise Owl

Recommended Posts

Evo jedan bas svez:

 

Pre neki dan bio u Vitamin Baru i gledam u meniju cedjene sokove i svugde se pominje Djumbir kao dodatak.

I ja krenem da smaram ortaka, kao sta je djumbir jebo ga pas i nikako da se smirim.

Narucim tanjir sa vocem i krenem da zderem i uzimam ananas prvi (bio je isecen u krsikama) i onako punih

usta da ispadnem mangup pitam konobaricu koja je tada prolazila pored stola u fazonu "Seko jel ovo djumbir". I kako sam to izgovorio shvatio sam da sam

lupio do jaja glupost jer riba pored mene se zagrcnula, a konobarica me pogledala u chudu kao dal se zajebavam ili sam ozbiljan i kaze

mi "ne to je ananas" :) I onda su svi okolo poceli da se cepaju a ja jadan pocrveno od stida. Posle sa, kao krenuo da se vadim i pito je kako izgleda djumbir, al bre kasno :)

 

ginger.JPG

 

:) :) :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahahaha aj postavi tu sliku da vidimo :)

 

Ne mogu da je nadjem sad posto sam menjao HDD-ove i ceo kompjuter sve mi u haosu...

U pon. cu se videti u skoli sa drugom kome sam prebacio te slike (0sigurno ih ima) i onda cu okaciti ;)

 

Da bre, daj sliku. :)

I ko zna zasto su te one jurile, mislim sta su htele. :)

 

hahah da bas su me jurile zato :) :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

prosla godina, ada, ja pametnica obukla neki stari kupaci (nema veze sto je pola savova popucalo, bitno je da ima push up jastucice <_< ) i lepo sa drustvom, zajebavamo se u vodi ceo dan i tu negde oko 3, 4h izadjemo mi iz vode i mene uzme drug i podigne kao dzak, baci me da se docekam na noge i pri tom ja skroz izvijem ledja u nazad i pukne mi kupaci i to izmedju korpi!!! i sve to ne bi bilo strasno (niko bas nije gledao kako se mi bacamo) da ja nisam vrisnula iz SVEG glasa i cela ada se okrenula da me pogleda a ja sam ih uspesno fleshirala!

msm da je uzimanje peskira i pokrivanje bilo negde brzom svetlosti ako ne i brze! :redface::blush::redface::blush::redface: i morala sam da odsedim ostatak dana, jer mi je majca bila bela pa nisam smela u vodu... <_<

 

posle sam se malo bolje osecala jer su se u blizini nasadile neke dve ruskinje sa malom decom i u toplesima! :D svi su zaboravili na mene kad su videli njihove pozamasne obline... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A zašto uvek mora biti nekog prepucavanja između ljudi koji imaju dugu i onih koji imaju kratku?

Da li ćete ga smoriti toliko da dotični odluči da pusti/ošiša kosu? Neće.

Kome se sviđa duga, imaće dugu, kome ne - imaće kratku i manite se toga. Ni jedni ni drugi nisu superiorniji u odnosu na ove druge u bilo kom smislu. Ukusi su u pitanju, to je isključivo VAŠA stvar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iz njegovog posta je ispalo kako metalci MORAJU da imaju dugu kosu.Od kad to?Od kad su se takvi pojavili na televiziji pre 40 godina?I posle serete kako se vama to SVIDJA,a svidja vam se jer vasi UZORI to furaju.

E u tome je razlika izmedju vas sa dugom i nas sa kratkom kosom,nisam ovo hteo da napisem ali umete tako da iznervirate coveka na ovom jebenom forumu da vam se treba posrati u facu

Share this post


Link to post
Share on other sites

isto godiste kao i srpskinja samo ima malo vece sise,

Treba da te je blam sto nisi imao 5 iz engleskog.

 

jedan od blamova

 

pitao sam kako se pise bio ili bijo :)

Nije blam to pitati, blam je ne pitati, a pisato "bijo".

 

i morala sam da odsedim ostatak dana, jer mi je majca bila bela pa nisam smela u vodu... <_<

Sto, za'ladila voda?

 

A zašto uvek mora biti nekog prepucavanja između ljudi koji imaju dugu i onih koji imaju kratku?

Duga kosa=duga kita. Zato. :)

 

I posle serete kako se vama to SVIDJA,a svidja vam se jer vasi UZORI to furaju.

Aj ne lupaj, molim te. Ja jesam poceo da pustam kosu "jer to rade metalci", ali je sada definitivno dugacka zato sto mi se to svidja i zato sto to volim. Uzora nemam nikakvih, ni u "metal" svetu, ni u "obicnom" svetu, bar sto se izgleda tice. Tako da, to sto pricas, nema nikakve veze, to je samo tvoj trip.

Pre bih dao da mi odseku prst, nego kosu.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iz njegovog posta je ispalo kako metalci MORAJU da imaju dugu kosu.Od kad to?Od kad su se takvi pojavili na televiziji pre 40 godina?I posle serete kako se vama to SVIDJA,a svidja vam se jer vasi UZORI to furaju.

E u tome je razlika izmedju vas sa dugom i nas sa kratkom kosom,nisam ovo hteo da napisem ali umete tako da iznervirate coveka na ovom jebenom forumu da vam se treba posrati u facu

 

i kako mozes da oblacis one suskave trenerke i neke sportske patike jos uz to?nije mi jasno...to je tako bzvze i dizel!

 

i da izlazis u one fensi kafice...mislim,bljak!mislim dizel!

 

pljujes po nama metalcima,kao da smo ti mi nesto krivi sto nemas dugu kosu....

 

 

 

brate kako ti volis da se primis,auuu...zajebavancija bre,bre,bre...

 

a i jebala te kratka kosa!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iz njegovog posta je ispalo kako metalci MORAJU da imaju dugu kosu.Od kad to?Od kad su se takvi pojavili na televiziji pre 40 godina?I posle serete kako se vama to SVIDJA,a svidja vam se jer vasi UZORI to furaju.

E u tome je razlika izmedju vas sa dugom i nas sa kratkom kosom,nisam ovo hteo da napisem ali umete tako da iznervirate coveka na ovom jebenom forumu da vam se treba posrati u facu

 

nije nego je to razlika izmedju onih koji prate Velikog Vođu i onih koji to ne rade (bez obzira na dužinu kose)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj ne lupaj, molim te. Ja jesam poceo da pustam kosu "jer to rade metalci", ali je sada definitivno dugacka zato sto mi se to svidja i zato sto to volim. Uzora nemam nikakvih, ni u "metal" svetu, ni u "obicnom" svetu, bar sto se izgleda tice. Tako da, to sto pricas, nema nikakve veze, to je samo tvoj trip.

Pre bih dao da mi odseku kitu, nego kosu.

 

 

pa nemoj tako, nije kosa vredna toga... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

e samo da kazem da nije bas istina da su svi ljudi sa dugom kosom idioti koji imaju dugu kosu zato sto pokusavaju da imitiraju neke metal muzicare.postoje posteni ljudi koji imaju dugu kosu a da ih pritom zabole i za metal i za nekakvo lozenje na dugu kosu.meni je duga kosa jednostavno frizura koju trenutno imam i ne vidim nista sto me definise u njoj.mada ozbiljno razmisljam da se osisam lepo na celavo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj, Tešo, ti baš imaš lepu kosu.

 

hvala na komplimentu i savetu.uvek ista prica kada pitam devojke dali da se sisam uvek od devojaka koje izlaze na fensi mesta cujem "daj bre si normalan da imas dugu kosu,sisaj se obavezno,duga kosa je odvratna" a od devojaka koje slusaju neku rok muziku ili nesto slicno cujem "jau nemoj da se sisas imas bas lepu kosu".razliciti odgovori me zbunjuju,ali neznam necu da se sisam i ako razmisljam o tome jer mi se nekako svidja da imam dugu kosu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onima koji su 185+ lepo stoji duga kosa. Još ako je svetlija kao što je kod tebe slučaj ... ja je skraćivao ne bih.

 

Meni je kosa po prirodi izrazito gusta i nezahvalna za održavanje ... a i dosta se znojim. Zato sam i poslednjih 5 godina kratko podšišan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U suštini - nemoj da slušaš šta ti drugi govore. Nije to moja ili čija već kosa, već tvoja. Ukoliko želiš da se šišaš - šišaj se, ali dobro razmisli o tome i nemoj se posle kajati. Moj iskren savet je da ne činiš to dok ne budeš skroz siguran, ukoliko voliš da imaš dugu kosu - bolje nemoj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U suštini - nemoj da slušaš šta ti drugi govore. Nije to moja ili čija već kosa, već tvoja. Ukoliko želiš da se šišaš - šišaj se, ali dobro razmisli o tome i nemoj se posle kajati. Moj iskren savet je da ne činiš to dok ne budeš skroz siguran, ukoliko voliš da imaš dugu kosu - bolje nemoj.

 

pa upravu si zato i necu da se sisam,hvala na savetu.i da upravu je vudu soul kult,duga kosa je dobra ako je prava svetle boje ,ali recimo ako je kovrdjava ili ako se osoba vishe znoji onda duga kosa ne vredi

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...