Jump to content

Teretana & sve što uz to ide


Tatyannahhh

Masa ili definicija?  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Pre par dana na lekarskom pregledu me cekalo veliko iznenadjenje - imam 105kg, ovo je prvi put da sam presao stotku. Sad sam pravi muskarac. :rockdevil:

 

Od tada treniram intenzivnije svaki dan, mada ta kilaza je i normalna za moju visinu, vise radim na uoblicavnju te mase, nego na skidanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Secam se u osnovnoj skoli, dal je bio neki sistematski ili cas fizickog sa onim proverama izdrzljivosti, kada treba da se baca medicinka i da se skace. Bilo ej to da se izmeri koliko mozes da se sagnes da dohvatish prstima stopala ili ispod stopala, i lik koji je bio ubedljivo najdeblji je uspeo da postigne najbolji rezultat, heh koliko krme al elastican do bola :haha:

 

Tetive se istezu vremenom. Najteze je devojkama ili momcima koji stalno nose stikle, skracuju im se tetive ako ne vezbaju ili cesto prelaze na ravniju obucu. :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zavisi ja znam ljude deblje od mene koji mogu spagu da urade od rodjenja ipak mislim da je to genetski najvishe,mada kolko sam video ljudi ne znaju sta je zagrevanje a sta istezanje tako da cete u teretani videti likove koji se protezu pre treninga a posle vrte vrat ...Ja imam 130 kila i mogu da istegnem noge kao riba josh mi helanke fale :)I naravno zavisi od velicine kite ja imam malu kitu pa mogu :mhihi:

Edited by STARSHOOTER_SUPREME
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam odličan primer za ovu priču. Sećam se da mi je ćale još kada sam bio klinja rekao da sa njegove strane svi imaju kratke tetive, tj. da ne mogu lepo da dotaknu stopala. U osnovnoj na fizičkom, kada smo radili ovo što je Smorock spomenula, ja sam jedva dohvatio vrh stopala i to uz prethodno istezanje (da se ne brukam pred drugarima :D).

Sada mogu da dotaknem stopala kada god mi padne na pamet, zato što se redovno istežem. Išlo bi to i dalje, kada bi mi cilj bio da spustim dlanove na tlo, ali koji će mi to kurac? :bigblue: Dosta je ovo, da mogu da se sagnem kao čovek. (no homo)

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kojim tempom vezbate kad stigne leto? Vrucina, bleja, Ada, whateva - je l' ostajete pri ranijem treningu ili se nesto menja?

Generalni je lepo rekao - skine se majica, jer je prevruće. Osim toga, sve isto.

 

Ada je prepuna ljudi koji dolaze da pozerišu, a ne da ozbiljno voze ili vežbaju. Što reče moj buzarez pre neki dan nakon što se vratio odande (vozi rolere) - sve šminkeri u uzanim finim pantalonicama i fensi majicama izašli da se voze sporije nego što čovek hoda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yep

imam nekog majstora u Surcinu koji je kvlt

a sto se tice NBGD, moj burazer koji se bas bakce bajsem godinama, kaze da su svi manje vise korektni, ali on najcesce ide kod lika koji nije na NBGD, vec kad krenes od Brankovog ka Sajmu sa gradske strane. (nisma puno od pomoci, jel da?).

 

Sta ti je s bajsem, standardni servis ili?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, samo standardni servis, a i da priupitam možda koju stvar, ako se setim.

 

Navratiću ondak kod ovog koji mi je na desetak minuta od kuće, da vidim šta ume.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...