Jump to content

Teretana & sve što uz to ide


Tatyannahhh

Masa ili definicija?  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

(pun sprint od 20 s, pa pauza od 10) x 6/8/10 je glupost :D

20s pun shprint, pa 10s srednji dzhoging (bez pauza) x 6/8/10 je tabata metod hiita. mozhesh ti da ponavljash kako je to glupost ali je u praksi dokazano da je hiit najbolji za mrshavljenje i nabijanje kondicije (a tabata otprilike dodje najbolji metod hiit-a).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eee, ali to je veće mučenje. Ljudi hoće rezultate sa što manje truda, a ne bolje rezultate sa više truda :haha:

Ne radi se o tome, bar ne u mom slucaju. Trudim se da postignem neke rezultate i vise nego dovoljno al' sam voljan i da probam neku metodu koja ce mi mozda uzeti manje vremena. Primetio sam da veci efekat u samom vezbanju postizem time sto menjam konstantno menjam vezbe pa sam to hteo da isprobam i kada je jutarnji dzoging u pitanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Umro POP BILDER,

pao sa splava i Udavio Se. :cry::cry::cry::cry:

Nek se pomole bogu i zapale mu Svecu,poslednji pomen

svi koji ga poznaju ili ga se Secaju iz Teretana, Crkve,

kolege sa Bogoslovije.

Neko ce da procita ovaj Mail pa da im Kaze.

:cry::cry::cry: :cry: :cry: :cry:

Tolike Godine je Spremao Svoju SMRT Da je Red Vec Vise Da Ga Sahrane.

Stedeo je Svaki Dinar, nigde nije Izlazio Nista Zivo nije kupio u kuci (sem televizora),

ni dokumenta nije imao-licnu ili pasos,Naslusao se Silnih Predavanja Na Bogosloviji

A ispite nije Dao.

Sad moze i Da polozi ispite,da izvadi licnu kartu ili Da Kupi nesto Za Sebe.

Slava.

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

  • Upvote 7
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iscepale su mi se rukavice(i bilo im je vreme).Gde mogu da nadjem sa normalnom cenom,zenski model( ili barem manju velicinu) ? Pozatvarali su gomilu radnji sportske opreme :angry: Treba da imaju jastucice na dlanovima zbog sipki, to je sve. Eventualno steznik oko zgloba.

Edited by Gospa na Sivcu

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Ae da ne budem spamer totalni, evo da vi skrenem pažnju na prodavnicu jeftinih tegova i ostalih potrepština, buraz i ja smo zadovoljni... meni posebno dobra ona kombinacija body pump, mada se ne ložim da je koristim tako, nego kako mi dođe...

 

"Diskovi su izradjeni od ojacanog polipropilena (plastika) koji je otporan na udarce (ne puca pri padu sa manjih visina). Sipke su od plastificirane metalne legure oblozene gumenim ruckama"

 

Zato su i jeftini , mislim ok , za nekoga zadovoljavaju potrebu , ali ti tegovi nisu od gvozdja , samim tim im je i velicina (obim i sirina veca) , nije za ozbiljne treninge , ne verujem da bi na onu sipku moglo da stane ni 80 kg , em zbog sipke koja je od plastike , em za tegove ne bi bilo dovoljno mesta na sipci .

Po meni bacanje para , gvozdeni isto nisu mnogo skuplji ali traju vecno , svi treniraju sa njima , ako nista drugo polovni se mogu uzeti i po ceni nizim od ovih , a nema razlike izmedju polovnih i novih .

 

Jer koristio neko ono rusko zvono teg , jer vredi to sta ?

Kettlebell , meni to izgleda isti kurac kao bucice , nisam radio pa pitam .

 

Inace danas 95 kg na bencu , sporo napredujem , ali neka , popravio sam i tezine za ledja i ramena i broj zgibova ...

Edited by Hail Metal
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

kod kucje moze da se vezba sve bez ijednog ulozenog dinara, samo treba znati.

 

Ja vezbam kod kuce, ali mora da se ulozi malo - kupio sam tegove, najobicnije, vazno je da rade posao. Plus proteini.

Ja sam sada negde oko 100kg, mozda koji kg vise, ali izgubio sam nekoliko kg sto i nije tesko ovde, jer je 40 i vise stepeni iz dana u dan. Za moju visinu od 194 to je idealno. Skoro da sam izgubio svo salo a misicnu masu sam dosta povecao.

I sve to bez teretane, mozda krenem na jesen, kad zahladi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja vezbam kod kuce, ali mora da se ulozi malo - kupio sam tegove, najobicnije, vazno je da rade posao. Plus proteini.

Ja sam sada negde oko 100kg, mozda koji kg vise, ali izgubio sam nekoliko kg sto i nije tesko ovde, jer je 40 i vise stepeni iz dana u dan. Za moju visinu od 194 to je idealno. Skoro da sam izgubio svo salo a misicnu masu sam dosta povecao.

I sve to bez teretane, mozda krenem na jesen, kad zahladi.

Kakva ti je ishrana?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa normalno imas tegove kuci , znaci imas teretanu kuci , to niko ne spori , i ja imam kuci tegove , ali nemam odgovarajucu klupu , bice jednog dana , kad ojacam na ledjima da mogu sve vezbe sto radim na lat masini da odradim na sipci teretana mi vise nije potrebna , ovako je idealna .

 

elem napalio sam se na ovo , jer probao neko :

 

http://www.kettlebellsrb.com/

 

Vredi pogledati vezbe na youtube-u za ovim ketlebellom , deluju bash hard core :D .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakva ti je ishrana?

 

Jedem dosta mesa, posebno belo meso i testeninu. Nisam nesto izbirljiv, mada izbegavam masnu hranu koliko mogu. Evo danas sam jeo neku kinesku hranu, piletina u medu sa pirincem, ekstra je. :)

 

Nemam kucnu teretanu, vezbam u sobi i improvizujem koliko mogu, za mene je to dovoljno jer nisam neki profesionalac, vezbam cisto da bih se osecao bolje, i izgledao, naravno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najvaznije je srediti ishranu, al ne mislim na 0% masti samo meso i uh i te pro bilderske fore, vec da se lepo rasporedi na 6 jednakih obroka i da se redovno jede. To je po meni glavno. Naravno da svaki obrok sadrzi neku pristojnu kolicinu proteina i uh, zavisno od potrebe. Idealno je 2g proteina i 4g ugljenih hidrata po kilogramu telesne tezine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...