Jump to content

Teretana & sve što uz to ide


Tatyannahhh

Masa ili definicija?  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Koji dio kicme se sjebe, lumbalni?

Ja nikad tu vježbu nijesam radio, a kicmu sam sjebao na brazilskoj jiu-jitsi.

bas taj , to su bili stravicni bolovi koji su se protezali na celu desnu nogu jedno 10 dana nisam mogao da hodam i funkcionisem ko covek

Share this post


Link to post
Share on other sites

vezba nosi sa sobom dosta rizika ali je ubedljivo najbolja za ledja i uopste celo telo.odlicna je i za sirovu snagu.vec posle par treninga se vidi napredak.moj savet je nikako izbegavati vezbu vec je za pocetak raditi bucica metoda i raditi cucanj bar 2meseca redovno pa ubaciti mrtvo.

 

i da sto se pojasa tice njega stavljajte samo ako ste sigurni da vaam je kicma prava,jer pri stezanju prsljenova gornji deo ledja tj srednji moze da se sjebe ako je nacet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam zadnju seriju radio sa 140 kg i pri spustanju sam se nekako izvio u desno pa u levo to je izazvalo ukljestenje nerava ili vec necega nisam strucan da se anatomskim zargonom izrazim , to je u tom trenu izazvalo ogromnu bol i jedva sam se odvukao do kuce , sutradan kad sam se probudio ta bol se prosirila nadole skroz na desnu nogu

 

U zdravom telu zdrav duh...i sjebana kicma i kosti.

 

Jebale vas teretane, sjebacete si zivot vise sa tim sranjima nego sto bi sjebali da jedete slaninu.

a jesi ti trenirao neki sport u zivotu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam zadnju seriju radio sa 140 kg i pri spustanju sam se nekako izvio u desno pa u levo to je izazvalo ukljestenje nerava ili vec necega nisam strucan da se anatomskim zargonom izrazim , to je u tom trenu izazvalo ogromnu bol i jedva sam se odvukao do kuce , sutradan kad sam se probudio ta bol se prosirila nadole skroz na desnu nogu

 

a jesi ti trenirao neki sport u zivotu

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Много ми је помогао овај клип њихов , и тај и онај где показују како се заправо ради мртвак. Знатно ми се форма поправила на мртвом после гледања ових снмака. Још не мислим да је савршена форма, има још да се ради ту, али сам задовољан напретком.

 

 

Пуши га Шаране,кад се решиш тог палумбоизма онда се јављај на овој теми..

Први и једини човек који никад није ушао у теретану а болује од палумбоЛИзма

Share this post


Link to post
Share on other sites

mene bole grudna kost od tog prsljena posebno kad radim zgib i propadanje.nego imam jedno pitanje za sve,da li se nekom desavalo da ima osecaj gubljenja daha pri odrddjenim vezbama?,ja recimo dok radim w sipku za biceps u vecini serija zna da mi se pojavi taj osecaj odjednom,kao da me neko pukne po stomaku ,sa bucicama nista,isto na par vezbi u lezecem polozaju al samo ponekad.primeto sam takodje da se cesce desi kad bas obratim paznju na disanje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa jeste meni generalno kad se preforsiram sa nekom serijom tj uradim mnogo ponavljanja dodje do gubitka daha i vrtoglavice posebno leti aMbLLQx_700b.jpg

Da da,kad preteram sa ponavljanjima ili kilazama,al najvise me tripuje taj udarac kao da mi chuka preskoci,jebeno je :D.Skot klupa pogotovo jer pritiska grudi sunce joj a obozavam je :)....

Share this post


Link to post
Share on other sites

U zdravom telu zdrav duh...i sjebana kicma i kosti.

 

Jebale vas teretane, sjebacete si zivot vise sa tim sranjima nego sto bi sjebali da jedete slaninu.

 

Ja se nikad nisam ozbiljnije povredio dižućii tegove, tu i tamo prolazno istegnuće, ubedljivo sam se najviše povredjivao na basketu i kad pijani drugovi skaču na mene :)

 

mene bole grudna kost od tog prsljena posebno kad radim zgib i propadanje.nego imam jedno pitanje za sve,da li se nekom desavalo da ima osecaj gubljenja daha pri odrddjenim vezbama?,ja recimo dok radim w sipku za biceps u vecini serija zna da mi se pojavi taj osecaj odjednom,kao da me neko pukne po stomaku ,sa bucicama nista,isto na par vezbi u lezecem polozaju al samo ponekad.primeto sam takodje da se cesce desi kad bas obratim paznju na disanje...

Kad radim iskorake sa 2x27kg mislim da ću dušu ispustiti puls otkida, ne znam da li si na taj osećaj mislio :)

Edited by Hail Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam zadnju seriju radio sa 140 kg i pri spustanju sam se nekako izvio u desno pa u levo to je izazvalo ukljestenje nerava ili vec necega nisam strucan da se anatomskim zargonom izrazim , to je u tom trenu izazvalo ogromnu bol i jedva sam se odvukao do kuce , sutradan kad sam se probudio ta bol se prosirila nadole skroz na desnu nogu

 

a jesi ti trenirao neki sport u zivotu

 

Da, trenirao sam SPORT ... za razliku od tebe kojj treniras serije dizanja nekih tegova. To je sport koliko je i moje rokanje kulena, samo sto je to tvoje mnogo nezdravije.

 

Doduse, i ti rokas slaninu...ali samo za vreme posta.

 

Ja se nikad nisam ozbiljnije povredio dižućii tegove, tu i tamo prolazno istegnuće, ubedljivo sam se najviše povredjivao na basketu i kad pijani drugovi skaču na mene :)

 

Taj pijani drug inace ide u teretanu. :mhihi: I sjebo je i meni brouk maj bek spajnal. I jankovicu tremolo.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...