Jump to content

Teretana & sve što uz to ide


Tatyannahhh

Masa ili definicija?  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ja treniram prejedanje. Jbm ti coveka koji se povredi posle 5 godina iskustva!

 

Sta ti dodjosu radis?

kako si pun govana to je neverovatno

 

Da, trenirao sam SPORT ... za razliku od tebe kojj treniras serije dizanja nekih tegova. To je sport koliko je i moje rokanje kulena, samo sto je to tvoje mnogo nezdravije.

 

Doduse, i ti rokas slaninu...ali samo za vreme posta.

 

Bodybuilding je najkompletniji sport na svetu , da nesto znas znao bi to ...
  • Upvote 1
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inače je l' prati neko Ivanu Španović na Instagramu? Kakav zver od žene koja ima 60-70kg i koliko mora da radi teretana u svakom sportu danas.

 

 

Kad je bila niko i ništa hteo sam da je pratim odbila me je za prijatelja na fejsu, sad se prokurvala pola Srbije drka na nju, previše se exponira i sad je već previše muškarasta, piči testosteron i po glasu se čuje.

Ali odgledao sam par njenih treninga, to je profesionalac nema šta da se priča sponzor joj Red Bull, u svakom slučaju bolji sportista od nekog tamo Djokovića.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad je bila niko i ništa hteo sam da je pratim odbila me je za prijatelja na fejsu, sad se prokurvala pola Srbije drka na nju, previše se exponira i sad je već previše muškarasta, piči testosteron i po glasu se čuje.

Ali odgledao sam par njenih treninga, to je profesionalac nema šta da se priča sponzor joj Red Bull, u svakom slučaju bolji sportista od nekog tamo Djokovića.

Imas plus , sve je istina
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako si pun govana to je neverovatno

 

Bodybuilding je najkompletniji sport na svetu , da nesto znas znao bi to ...

 

toliko je kompletan da ga mnogi ni ne priznaju kao sport

"Olympic recognition for bodybuilding remains controversial since many argue that bodybuilding is not a sport" - wiki

 

ali teretana jeste odličan i neizostavan dodatak svakom sportu...

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

toliko je kompletan da ga mnogi ni ne priznaju kao sport

"Olympic recognition for bodybuilding remains controversial since many argue that bodybuilding is not a sport" - wiki

 

ali teretana jeste odličan i neizostavan dodatak svakom sportu...

haha kakav ti je to argument , za Olimpijadu su lakros , badmington i sankanje sportovi , a BB nije . A drugi argument kad cujem od nekoga pa BB Koriste ``Hemiju`` a ovi drugi sportisti ne jer oni prolaze testove na hemiju pre takmicenja hahahah Pa 99,99 % Profesionalnih sportista koji se takmice u svetskom vrhu su na tonama hemije
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih iskreno pre voleo da vidim powerlifting kao sport na olimpijskim nego bodybuilding, nema mi smisla da bude olimpijski sport nešto gde se upoređuje kome je veći, uz svo dužno poštovanje ljudima koji se time bave.

pa nije fazon u tome ko je veci , ima tu mnogo faktora koji odredjuju pobednika na bb takmicenjima , a sto ste tice powerliftinga slazem se

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako si pun govana to je neverovatno

 

Bodybuilding je najkompletniji sport na svetu , da nesto znas znao bi to ...

 

Najkompletniji sport na svetu je plivanje. A ne to smece od "sporta".

 

Idi se pomoli slanini.

 

A još jedan drugi drug koji je na steroidima sjebao nogu drugom drugu :)

 

Eto vidis, dokaz da je to nezdravo.

 

jebote,kada se setim te veceri...koje su to bahanalije bile.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha kakav ti je to argument , za Olimpijadu su lakros , badmington i sankanje sportovi , a BB nije . A drugi argument kad cujem od nekoga pa BB Koriste ``Hemiju`` a ovi drugi sportisti ne jer oni prolaze testove na hemiju pre takmicenja hahahah Pa 99,99 % Profesionalnih sportista koji se takmice u svetskom vrhu su na tonama hemije

 

to nije moj argument nego trenutni stav onih koji su najpozvaniji da sude

niti je ovo drugo moj argument

 

moj argument bi bio da ne doživljavam poziranje i rangiranje prema oceni nečijeg izgleda sportskim takmičenjem...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

to nije moj argument nego trenutni stav onih koji su najpozvaniji da sude

niti je ovo drugo moj argument

 

moj argument bi bio da ne doživljavam poziranje i rangiranje prema oceni nečijeg izgleda sportskim takmičenjem...

da toliko im je jak stav da su izbacili rvanje sa liste sportova koji se takmice na olimpijadi

 

moj argument je da ne dozivljavam npr stenjanje i prebacivanje teniske loptice satima preko mreze sportskim takmicenjem pa sta sad ?

 

Najkompletniji sport na svetu je plivanje. A ne to smece od "sporta".

 

Idi se pomoli slanini.

 

Lemi sjajan kao i uvek . Inace reci mi koliko godina se bavis Najboljim sportom na svetu ?
  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

da toliko im je jak stav da su izbacili rvanje sa liste sportova koji se takmice na olimpijadi

 

moj argument je da ne dozivljavam npr stenjanje i prebacivanje teniske loptice satima preko mreze sportskim takmicenjem pa sta sad ?

 

Lemi sjajan kao i uvek . Inace reci mi koliko godina se bavis Najboljim sportom na svetu ?

 

sreća pa se ja i ti pitamo nešto samo na yumu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitaju ih kada je post.

 

Da se mogla rokati slanina.

:haha: :haha: To Lemi Kralju , kako ide ona Ovo je ludilo , elem jel si za snimanje spota sam trimovao bradicu ili si isao kod profesionalca ???

 

 

pa ono, možemo da iznosimo svoja mišljenja, da glasamo za titule, da udaramo pluseve i minuse... samo na to sam mislio...

tako je tebra

Share this post


Link to post
Share on other sites

:haha: :haha: To Lemi Kralju , kako ide ona Ovo je ludilo , elem jel si za snimanje spota sam trimovao bradicu ili si isao kod profesionalca ???

 

Kod profesionalca naravno.

 

Pop Steva, lokalni ministar za trimovanje.

 

Gledo u Isusovu ikonu pa na osnovu toga. Samo sam mu brkove rekao da skine skroz, ipak sam moderan.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...