Jump to content

Teretana & sve što uz to ide


Tatyannahhh

Masa ili definicija?  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Kad radim iskorake sa 2x27kg mislim da ću dušu ispustiti puls otkida, ne znam da li si na taj osećaj mislio :)

 

И мени исто пулс дивља кад урадим око 5 и више понављања са неком регуларном тежином на чучњу рецимо или на мртвом. То углавном са тим такозваним "compound" вежбама које активирају веће мишићне групе и више мишићних група.

Bodybuilding je najkompletniji sport na svetu , da nesto znas znao bi to ...

Бодибилдинг јесте спорт, али не припада овој општеприхваћеној групи спортова, мислим да ни не треба да припада јер је сам по себи врло специфичан и много напреднији и захтевнији Мени је драго што је изолован од осталих ствари и мислим да тако треба и да остане. Бодибилдинг је посебна прича и не може је свако сажвакати и схватити.

 

Ja bih iskreno pre voleo da vidim powerlifting kao sport na olimpijskim nego bodybuilding, nema mi smisla da bude olimpijski sport nešto gde se upoređuje kome je veći, uz svo dužno poštovanje ljudima koji se time bave.

Баш то. Бодибилдинг није ствар за олимпијаду, али пауверлифтинг јесте.

ББ има своја такмичења и мислим да не треба да има никакве везе са олимпијским идиотизмима и муљажама.

 

Najkompletniji sport na svetu je plivanje.

:haha: :haha: :haha:

 

 

 

 

 

Елем, улазим данас у теретану, и нека гомила клинаца стоји ( капирам неки тренер повео фудбалерчиће, рукометаше , шта већ,на ексурзију у теретану :haha: ).

Гледају на зиду у слику великог Ронија , и каже један мали овим другима ( парафразирам) :

"Ма ово је скоро ништа, има један лик Симеон Панда, који је дупло већи од овог"

 

Само сам се склонио кад сам чуо небулозу :haha:

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lemi ima najbolje savete za dobijanje stomacne mase,milka,smoki veliki i prelije se kolom od 2L tako bese?Zaboravih recept :D?

 

Moze i tako, ali ja sam praktikovao 3-4 obroka dnevno izmedju kojih ide velika kesa smokija, 100g milke. Naravno uz svaki obrok i medjuobrok pola litre kole. Sto se tice noci naci neku dobru kafanu i srokati barem pola gajbe piva. Ovako sam ja dobio 25 kila za 6 meseci.

 

Kikiriki uz alkohol celo veče i za fajront burek sa kulenom, 5ooo kalorija za pet sati ććpk

 

Nije lose ni to,ali retko se to radi. A poenta je u kontinuitetu.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze i tako, ali ja sam praktikovao 3-4 obroka dnevno izmedju kojih ide velika kesa smokija, 100g milke. Naravno uz svaki obrok i medjuobrok pola litre kole. Sto se tice noci naci neku dobru kafanu i srokati barem pola gajbe piva. Ovako sam ja dobio 25 kila za 6 meseci.

 

 

 

Nije lose ni to,ali retko se to radi. A poenta je u kontinuitetu.

Ja sam povratio svoje kile tek kad sam skroz izbacio beli hleb i proste ugljene hidrate :D.Kolu jedino pijem jos uvek al ne u preteranim kolicinama.Al zato imam 6-7 obroka dnevno UMERENIH,za 3 meseca sam dobio 12 kilograma a stomak i graonik jos nisu krenuli da se grade :D. Pre sam cepao 3-4 obroka dnevno sa dosta grickalica i prejedanjem hleba i ostalih zajebancija i stagnirao sam sa kilazom par meseci a jos nisam ni vezbao hahah,strasno :).

Ovsene sa jabukom i kasicica kakao-a svako jutro :rockdevil:

Edited by Lord Iffy Boatrace

Share this post


Link to post
Share on other sites

E a sto je najjace od svega stekao sam utisak da se mnogo vise kurce ovi sto su genetski malo veci pa dodju sa vremena na vrem u teretanu na privremeno napumpavanje :D.Pravi istrajni vezbaci su bas disciplinovan narod :).Ima naravno izuzetaka...

Edited by Lord Iffy Boatrace

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebalo bi otići na neki od ovih, super što si postavio, Tara će verovatno da se overi opet, pre dve godine je super bilo, prošle nije zbog poplave koje je izazvao Vučić.

 

Elem danas sam preskakao vijaču posle dužeg vremena, 30min, pa sam malo gledao šta kaže nauka oko potoršnje kalorija:

 

http://www.med-health.net/How-Many-Calories-Does-Jumping-Rope-Burn.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

30 min preskakanja vijače je vrlo solidan kardio. Ne znam kojim intenzitetom vežbaš, tj. koliko brzo, i koji stil, ali znam da posle 15-20 min preskakanja vijače sa "trčanjem" i dvonožnim skokom kombinovano se opasno zadišem i potpuno budem mokar, a mogu da odigram npr. 2 termina malog fudbala u balonu bez problema, i to ne onako veteranski, nego da se trči.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da 5x20 sklekova, ali tu su sklekovi najlakši deo treninga, nije HIIT to baš, jer nisam radio maximalnim intenzitetom ni jedan interval, leti sam radio HIIT treninge, pored šprinteva koje uzgred rečeno ne znam da izvodim, sam radio preskakanje vijače sa visoko podignutim nogama, buprees, mountain climbers, gušterov let i slične intervale od po 30s, e to je duša da se ispusti.

 

..., ponekad ubacim i preskoke sa dizanjem kolena, ali to mogu max 30min, to je kao sprint.

 

30 sekundi, ne minuta, greška

Edited by Hail Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jašta da je sekundi, probavao sam i ja te vežbe koje si pominjao i stvarno je da se duša ispusti. Jednom prilikom pri tako nekom intervalnom treningu od 15-20min sam zamalo povratio, to je jedini put da mi se to desilo prilikom fizičke aktivnosti, treninga, utakmice...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko ne proba C4 dzaba mu sve. Ja se navukao, uzimam i kad sam mamuran. Preporucujem margarita-jagoda ukus, samo rokajte kao svinje, mene od dva skupa ponekad uhvati nesvestica, ali to je kad se trenira kao pizdurina, cim se ubrza sedmi kilometar, sve se vraca u normalu! Uvece moze da se loce kao stoka. ne dizem tegove, samo kardio, evo skinuo sam stomakaaaaaaaaaa. Zgibovi do sutra.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pošto je taj, možeš spavati od kofeina toliko?

 

Nisam probao ali tu je Sreta kunić da proba ECA stack , Efedrin, kofein i aspirin, kažu nenadjebiv stimulans i fat burner :)

 

Meni puls kida na testeru za ledja bucicom :D.Ni jedna vezba mi ne izvlaci znoj kao ta...

Zaminljivo, ja volim tu vežbu, od svih veslanja najviše, ali mi ne otkida puls toliko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovde je oko 50e, sesdeset skupova otrprilike, meni donosi drugar iz inozemstva, tamo je jeftinije. Nikada nista nisam uzimao osim c4 i to je vise iz fore, jer mi doneo ortak, oni uzimaju na brodu kad su im preteske smene :D Ko ima redovnu rutinu spavanja, kontam da mu nece nista poremetiti, ja slabo spavam inace. Do jaja je, krene glava da pecka kad popijes, pa nogice da trzaju, dobijes nalet ludila i kreces da radis serije, moze i po tri-cetiri sata da te sljaka jedan i po skup, koliko ja uzmem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj C4 je keva da se precicom udje u formu, jer realno, kad dostignes odredjenu kondiciju (snagu) onda ti nista i ne treba, mozes da odradis svoja dva sata (na primer) bez ikakvih dodataka, kasnije samo kad si premoren ili pospan, a mora da se trenira. Inace meni je ubedljivo najjaci stimulans kad sam raspolozen i veseo, ali to je skoro nikad, prema tome...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...