Jump to content

Sepultura


aleksej

  

59 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

http://www.gloriacavalera.com/2016/01/looking-for-ziggy-stardust.html?spref=fb

 

Gloria objašnjava kako su ona i Max + deca dobili zaseban bus na Roots turneji.

Mora da je bilo jezivo gurati se sa ostalim članovima grupe i roud kru ekipom svih tih godina pre.

Siroti Max je sigurno bio na izmaku snaga, a onda je dobio svoj zasebni bus.

Čudi mi kako se ta institucija posebnog busa samo za njega i njegovu dragu izgubila pojavom Soulfly-a.

Mnogo mi je drago kada se iznova i iznova potvrđuje kolika su govna ona i Max.

Onakav bend su razjebali svojim suludim ego tripovima.

Bolje da ovo nikada nisam ni video.

  • Upvote 5
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.gloriacav...t.html?spref=fb

 

Gloria objašnjava kako su ona i Max + deca dobili zaseban bus na Roots turneji...

Bolje da ovo nikada nisam ni video.

 

Nista lepse neces cuti ni od jednog clana koji je radio sa tom vesticom i bio odbacen kao govno:

Bobby Burns

http://www.metalinjection.net/latest-news/drama/former-soulfly-bassist-has-very-unpleasant-things-to-say-about-the-cavaleras

Kako su samo Mayorga, Kinkade, Chow... otisli... i sve ih je ovaj debilj popljuvao, a naocito Kinkadea, uz sve rekao da je los bubnjar... izvini, Zyon je bolji.

Jedino i se Campos uredno i lepo javno zahvalio, ali je i on otisao dobrovoljno.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Bože zdravlja da sačekamo butlege, pa da vidimo kako su Max i Igor izašli na kraj sa Roots-om. To je valjda jedini album koji mogu koliko-toliko da odsviraju. Pretpostavljam da će ga svirati unazad i da će zvučati kao korektan cover band. Taman da večiti argument Glorijinih bootova povodom Sepulture bez Cavalera, malo okrenemo protiv njih. Bolje da se Metallica odlučila da svira ceo Load.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bože zdravlja da sačekamo butlege, pa da vidimo kako su Max i Igor izašli na kraj sa Roots-om. To je valjda jedini album koji mogu koliko-toliko da odsviraju. Pretpostavljam da će ga svirati unazad i da će zvučati kao korektan cover band. Taman da večiti argument Glorijinih bootova povodom Sepulture bez Cavalera, malo okrenemo protiv njih. Bolje da se Metallica odlučila da svira ceo Load.

 

Igor ce to da odlupa fino, za njega nema brige.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebao sam napisati "možda to nekome deluje ciganski", meni jeste malo diskutabilno da neki drugi bend obeležava 20 god tudjeg albuma(pored benda koji je još uvek aktuelan), ne znam da li se sadašnja Sepultura nešto pita povodom toga i da li imaju saglasnost?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda se neki ne bi složili sa mnom, ali mislim da bi najbolje bilo, da su još posle Roots-a stavili bend na led jedno 10-15 godina, zamisli kakav bi to povratak bio! Znači, mislim da bi u tom povratničkom trenutku bili ubedljivo najveći bend na planeti zemlji(kuruze sorry :mhihi: )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da je ta priča odavno završena, ali eto Max i Igor su opet u dobrim odnosima, i to gle čuda od kad je iziš'o iz Sepulture!

Zato i kažem da su ostavili bend neko vreme, svako na svoju stranu par godina, a onda ponovo okupljane, ljubljenje, veliki pompezni povratak, ovako se samo stvorio ogroman hejt Max-a sa jedne i Sepulture sa druge strane, jer koliko se ja sećam, još onomad najveći sukob je izbio izmedju braće Kavalera, zar ne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...