Jump to content

Sepultura


aleksej

  

59 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ovako ako volish malo spushten shtim , ona probaj nishta te nekoshta. Meni je super album. Ono dosta vuche na Sludge tipa EyehateGod, Acid Bath.... tako da pokusaj, to nikako nemoze da te koshta osim pola sata potracenog vremena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oni bi nastavili u slicnom stilu i da je Max ostao u bendu, tako da su bespredmetni napadi na Greena.

Ako nista drugo Sepultura je redak primer benda koji se stalno menja, pa i po cenu gubljenja publike.

Ici cu verovatno i na Kreator jer ih mnogo volim, ali poslednji album je cista kalkulacija: malo cemo biti brutalni i brzi, malo melodicni, uhvatio sam semu za refrene jos na Violent Revolution i rabicu je i ovaj put, tekstovi malo levicarski, malo apokalipticni ....

JBG, mozda sam postao baksuz vremenom, ali ja na Hordes Of Chaos nisam cuo ni jedan jedini ton koji bi iznenadio.

Slicno kao i na poslednjem Slayeru, vrlo malo toga novog ili stvarno svezeg.

Sto se Sepulture tice Against je poslednje remek delo ovog benda, Dante XXI je dosta dobar, a Nation i Roorback su albumi tranzicije i imaju svojih dobrih momenata.

Videcemo kako ce biti sa novim albumom...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oni bi nastavili u slicnom stilu i da je Max ostao u bendu, tako da su bespredmetni napadi na Greena.

Ako nista drugo Sepultura je redak primer benda koji se stalno menja, pa i po cenu gubljenja publike.

Ici cu verovatno i na Kreator jer ih mnogo volim, ali poslednji album je cista kalkulacija: malo cemo biti brutalni i brzi, malo melodicni, uhvatio sam semu za refrene jos na Violent Revolution i rabicu je i ovaj put, tekstovi malo levicarski, malo apokalipticni ....

JBG, mozda sam postao baksuz vremenom, ali ja na Hordes Of Chaos nisam cuo ni jedan jedini ton koji bi iznenadio.

Slicno kao i na poslednjem Slayeru, vrlo malo toga novog ili stvarno svezeg.

Sto se Sepulture tice Against je poslednje remek delo ovog benda, Dante XXI je dosta dobar, a Nation i Roorback su albumi tranzicije i imaju svojih dobrih momenata.

Videcemo kako ce biti sa novim albumom...

 

Ovaj post je kao da sam se ulogovao na forum sa tvojim nalogom. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nista ne fali ni Crown & Milter ili Fightning On, npr.

 

Vecina ljudi koji pljuju Sepulturu ili nije slusala albume sa Greenom ili samo ponavlja ono sto je cula od drugih.

Sepultura je uspela da odrasta sa svojom muzikom, da ne izgledaju kao matorci koji se pale da jos imaju 22 godine i da su osamdesete u samom jeku.

 

Ono sto je RNA napisao za gubljene publike je tacno, ali opadanje publike je prestalo nakon Roorback albuma, tacnije Dante XXI je bio uspesna turneja. Od 40 termina u Evropi cetvrtina je bila sold out. Svirali su dva puta Evropu i jednom Ameriku, plus Juzna Amerika i treci svet gde su jos uvek jako veliki. Imam bootlege sa poslednjih turneja, ljudi se uredno provode sta god da se svira bilo nove bilo starije pesme.

 

U poslednjem broju Butcheriana Ljubanovic je posredno ispljuvao Chaos A.D. i Roots na racun Cavalera Conspiracy, sto je glupost i umisljenost kosmickih razmera. Oba albuma su dobra, narocito Chaos A.D., ni ja kada su izasli nisam bio presrecan zbog sve manje thrash uticaja, ali pljuvati takve albume jedino govori o stepenu necije napaljanosti i realnog nepoznavanja onog o cemu pise.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebes stim, bitne su pesme.

 

Evo linkova sa metalmanie:

Dead Embyonic Cells - http://www.mediafire.com/?jtmyjit4ny4

Convicted in Life - http://www.mediafire.com/?ddn2ezntzwy

 

Za Gojka: kakav si ti to metalac kada se krstis?!?

Gledas da te na sledecem partijskom sastanku eskomuniciraju.

 

I kakvi su ti ovo obrnuti lanci i katanci na avataru? Ako se lozis na Maxa trebao bi da znas da je on sveze otkriveni hriscanin, cak je i neke ikone kacio na pojacala.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...